Do Świąt zostało

Bankuj wygodnie i bezpiecznie

Najlepsza aplikacja bankowa w Polsce

W najlepszej aplikacji bankowej w Polsce

W konkursach Instytucja Roku 2022 i Mobile Trends Awards. Załatwisz w niej wszystko, co potrzebujesz zrobić w banku.

Zasady bezpiecznego bankowania

Według zasad bezpiecznego bankowania

Zobacz, jak na co dzień dbać o bezpieczeństwo swoich finansów. Dowiedz się więcej o Strefie bezpieczeństwa w Moim ING.

Wszystkie przerwy serwisowe

Warto wiedzieć - poradnik

Dlaczego prowadzimy prace serwisowe i skąd biorą się niedostępności usług

Jako bank, który stoi na straży Twoich pieniędzy, a zarazem jako firma technologiczna, dopasowujemy się do zmian rynkowych i uwarunkowań technologicznych. Niesie to za sobą poważne wyzwania, którym musimy sprostać, bo naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. 

Okresowo aktualizujemy oprogramowanie i sprzęt. Powoduje to chwilowe niedostępności niektórych usług i systemów. Dlatego robimy to wtedy, gdy aktywność naszych klientów jest najniższa. Najczęściej w nocy, ale też nie zawsze jest to możliwe. 

Jeśli zauważysz, że coś nie działa tak jak powinno - nie panikuj. Jeśli akurat jest noc, bardzo możliwe, że trwa jedna z przerw serwisowych i za kilka godzin wszystko wróci do normy. Sprawdź informacje na stronie banku. Zawsze informujemy o przerwach w dostępie do naszych usług. Twoje pieniądze są bezpieczne, po prostu musisz chwilę poczekać na dostęp do nich.

Przepraszamy Cię za te utrudnienia i prosimy o zrozumienie. Robimy to, by Twoje pieniądze były bezpieczne i bankowało Ci się z nami wygodniej.

Zobacz również:
ING najmniej awaryjnym bankiem w Polsce

W placówkach ING trwają Emerytalia,

spotkania z naszymi ekspertami, którzy podpowiedzą Ci jak oszczędzać na emeryturę.

Podstawą odbioru 200 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”, albo warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Mobi”. Zapoznaj się z regulaminami.