Wolontariat - aktualności

Zachęcamy pracowników do włączania edukacji finansowej i przedsiębiorczości w projekty na rzecz lokalnej społeczności.
Dowiedz się więcej o pomocy naszych wolontariuszy i przeczytaj najnowsze relacje.

20
lis
2019

Projekt „Wylogowani – spotkajmy się naprawdę”

Wolontariusze ING przeprowadzili z psychologiem i specjalistą ds. mediów społecznościowych zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

Więcej
19
lis
2019

Projekt „Zapraszamy kosmitę na półkę”

Projekt przeprowadzili wolontariusze ING z uczniami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach.

Więcej
18
lis
2019

Projekt „Eko będziemy – nie zginiemy”

Akcja zbiórki makulatury była jednym z elementów projektu „Eko będziemy – nie zginiemy”, który dzieci zrealizowały z wolontariuszami ING.

Więcej
21
wrz
2019

To tu, to tam – oszczędzam!

Pod taką nazwą odbyły się warsztaty, jakie wolontariusze ING przeprowadzili z dziećmi z Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich.

Więcej
20
wrz
2019

Od skarbonki do milionera

Taką nazwę nosił projekt, który wolontariusze ING przeprowadzili w Publicznym Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach.

Więcej
29
sie
2019

Ścieżka ekologiczna i Zielona Szkoła

59 wolontariuszy ING Banku Śląskiego zrealizowało dwa niezwykłe projekty w Szkole Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu Zdroju.

Więcej
28
sie
2019

Biegamy razem czyli wszystkie dzieci nasze są!

Integracja dzieci z niepełnosprawnością ruchową i tych pełnosprawnych.

Więcej
6
sie
2019

Projekt „Rozwijamy się” w Łodzi

Celem projektu „Rozwijamy się” było zwiększenie aktywności dzieci na świeżym powietrzu, edukacja w zakresie zdrowego odżywiania oraz poszerzenie wiedzy o roli finansów w codziennym życiu.

Więcej
6
sie
2019

„Biegnij po marzenia” w Krakowie

Przeprowadzone warsztaty miały zwiększyć wiedzę dzieci z zakresu finansów i nauczyć je gospodarowania posiadanymi środkami. Wolontariusze podpowiedzieli także jak dzielić się tym co mamy z osobami

Więcej
6
sie
2019

„Polska szlakiem Piastów” w Wałbrzychu

Dzieci poznały miejsca związane z początkiem Państwa Polskiego, odwiedziły miejsce chrztu Polski czyli Ostrów Lednicki oraz pierwszą stolicę Polski - Gniezno.

Więcej

Zobacz także