Ponad 11 tysięcy terminali płatniczych dla klientów ING

2 lis 2018

Ponad 11 tys. klientów podpisało z nami umowę o terminal płatniczy. Od początku roku przyjęli na nich ponad 5 mln płatności na łączną kwotę ponad 382 mln zł. To między innymi efekt trzech kwartałów działania Programu Polska Bezgotówkowa.

Udostępniamy przedsiębiorcom mobilny terminal płatniczy, którym mogą przyjmować płatności tam, gdzie chcą ich klienci. Gwarantujemy, że pieniądze z transakcji bezgotówkowej znajdą się na koncie firmy do godziny 10:00 następnego dnia, co w mniejszych firmach ma duże znaczenie dla płynności.

Terminal za 0 zł

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy, którzy nie przyjmowali dotychczas płatności kartami mogą otrzymać terminal bez opłat. Również bez opłat w naszym banku korzystają z niego przez 14 miesięcy (o 2 miesiące dłużej niż wynosi standard w tym programie). Z oferty mogą skorzystać zarówno małe, jak i duże firmy, które mają konto firmowe w ING.

Wyróżnia nas również prosty i intuicyjny proces zamawiania terminala. Na podstawie danych klienta automatycznie uzupełniamy wniosek i przekazujemy go klientowi poprzez system bankowości internetowej. To oznacza, że aby podpisać umowę klient nie musi iść do oddziału ani spotykać się z doradcą.

Terminal płatniczy - więcej transakcji, więcej klientów

- Rośnie nie tylko liczba zainstalowanych terminali, ale także liczba i wolumen zrealizowanych transakcji. Konsumenci chcą mieć wybór płacenia gotówką lub kartą. Ponad 87% zainstalowanych terminali jest aktywnych i generuje transakcje. Co najciekawsze, pierwsze transakcje pojawiają się już w ciągu pierwszych 6 dni od instalacji terminala – dodaje Krzysztof Hoffman.

Zobacz wszystkie zalety naszych terminali płatniczych.

Zobacz także