Dobry Głos dla firm. Wspieraj ulubione firmy z Katarzyną Nosowską

15 lut 2019

Kontynuujemy ideę Dobrego Głosu dla firm. Podziel się opiniami o firmach, bo to dla nich najlepsza reklama. Teraz Twoja opinia o ulubionej firmie może być jeszcze bardziej wyjątkowa, bo wyśpiewana przez Katarzynę Nosowską.

- W internecie brakuje dobrych słów. Rzadko komplementujemy inne osoby, tak jak rzadko piszemy dobre opinie o firmach czy produktach. Jako artystka coś o tym wiem. Tymczasem akcja Dobry Głos Dla Firm to fajny i -  w co wierzę - skuteczny pomysł na pozytywną zmianę naszych nawyków. Muzyka znów przychodzi z pomocą i to mnie bardzo cieszy – powiedziała Katarzyna Nosowska.

Artystka zachęca Polaków do pisania pozytywnych opinii o ulubionych firmach, ich produktach i usługach. Internauci mogą je zgłaszać na stronie www.glosdlafirm.pl. Wybrane opinie zostaną wyśpiewane przez Katarzynę Nosowską. Filmy stworzone w ramach kampanii opublikujemy na stronie internetowej oraz na youtube’owym kanale ING Banku Śląskiego.

Nowatorską i nietuzinkową propozycją w kampanii jest specjalnie przygotowane, dedykowane wideo z Katarzyną Nosowską. Każda firma będzie mogła dodać do niego swoją nazwę i umieścić je na swoim facebookowym fanpage’u. Wystarczy wypełnić formularz, podać nazwę, adres fanpage’a oraz e-mail firmy, na który zostanie przesłany link do gotowego filmu do udostępnienia. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może sam zachęcać swoich klientów do wystawiania mu opinii.

Więcej na stronie Dobrego Głosu dla Firm

Posłuchaj też zapowiedzi drugiej edycji kampanii

Zobacz także