18
lis
2019

Komunikat dla uczestników funduszu Lartiq

informujemy, że uczestnicy funduszu Lartiq Polskie Perły FIZ mogą składać żądania wykupów certyfikatów inwestycyjnych, zgodnie z kalendarium.

Więcej
18
lis
2019

Planowane nocne prace serwisowe

W nocy z soboty na niedzielę z 23 na 24 listopada, od godziny 0:00 do 5:30 przeprowadzimy prace serwisowe.

Więcej
15
lis
2019

Dodatkowe informacje dla klientów Lartiq Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. (poprzednio Trigon TFI S.A.)

Bank przygotował specjalną stronę, która zawiera informacje użyteczne dla klientów Lartiq Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Ponadto, został stworzony specjalny adres e-mail, na który klienci mogą przesyłać swoje pytania.

Więcej
15
lis
2019

Komunikat dla uczestników funduszu Lartiq

Informujemy, że uczestnicy funduszu Lartiq Medycyny i Innowacji FIZ mogą składać żądania wykupów certyfikatów inwestycyjnych, zgodnie z kalendarium

Więcej
6
lis
2019

Informacja dla klientów Lartiq Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. (poprzednio Trigon TFI S.A.)

W związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego o cofnięciu zezwolenia na wykonywanie działalności - fundusze inwestycyjne, zarządzane do tej pory przez Towarzystwo, będą reprezentowane przez depozytariuszy tych funduszy.

Więcej
28
paź
2019

„Prosty język robi różnicę”

Ruszyliśmy z kolejną kampanią dotyczącą upraszczania języka finansów. Aktorzy, Monika Pikuła i Janusz Zadura, nie mieli łatwego zadania - zobacz spot!

Więcej
28
paź
2019

Wspieramy polskich liderów CSR z Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Zostaliśmy partnerem strategicznym FOB jako organizacja, która angażuje się w działania na rzecz odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju.

Więcej
23
paź
2019

Dodaj konto z innego banku w Moim ING

Masz konta i karty w różnych bankach? Teraz możesz je zobaczyć w jednym miejscu – w Moim ING, dzięki usłudze: „Dodaj konto z innego banku”. Testuj ją z nami!

Więcej
17
paź
2019

Dwie inicjatywy ING wyróżnione w Rankingu 30x30

Dwa autorskie projekty ING Banku Śląskiego wśród inicjatyw, które miały największy wpływ społeczny w minionych 30 latach.

Więcej
1
paź
2019

Visa Oferty w Moim ING

Już jest! Nowy program rabatowy w Moim ING. Płacisz kartą VISA? Korzystaj z automatycznych zwrotów części wydatków za zakupy.

Więcej

Zobacz także