Założyliście już ponad 1 000 firm w Moim ING!

12 lip 2019

Od końca kwietnia w naszym systemie bankowości internetowej założysz firmę (rejestracja w CEiDG), konto firmowe i Profil Zaufany.

Wniosek o rejestrację firmy w Moim ING jest jednocześnie:

  • wnioskiem o wpis do rejestru REGON,
  • zgłoszeniem do naczelnika urzędu skarbowego (NIP),
  • zgłoszeniem użytkownika, jako płatnika składek do ZUS lub KRUS.

Wniosek jest krótki, intuicyjny, zawiera pola wyboru oraz dodatkowe opisy i wyjaśnienia. Wiele pól wypełnia się automatycznie - na podstawie danych, jakie mamy o Tobie jako naszym kliencie.

Wniosek podpiszesz Profilem Zaufanym, który też zakładasz w tym procesie. Gdy dostaniemy potwierdzenie z CEiDG zarejestrowania działalności – aktywujemy Twoje nowe konto firmowe.

Konto bankowe dla Twojej firmy

Staramy się wspierać przedsiębiorczych. Dlatego już od pierwszego dnia prowadzenia działalności, możesz korzystać z rozwiązań do konta firmowego.

Z Moim ING dla firmy, kartami do konta firmowego i kodami BLIK zyskujesz łatwy dostęp do swoich pieniędzy. Z aplikacją mobilną wszystko, czego potrzebujesz od banku - załatwisz przez swój telefon.

W prosty sposób zarządzasz firmą - z księgowością online lub rozwijasz swój biznes - z ofertą pożyczki lub leasingu (z leasingu drobnego sprzętu lub samochodu możesz skorzystać już pierwszego dnia prowadzenia działalności).

Ile kosztuje konto firmowe w naszym banku?

Najważniejsze rzeczy masz za darmo, opłaty znajdziesz w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • 0 zł - za przelewy w złotówkach przez internet na rachunek ZUS i US. 
  • 0 zł - za kartę do konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym zapłacisz nią min. 300 zł. W pozostałych przypadkach prowadzenie karty to 7 zł.
  • 0 zł - za wpłaty i wypłaty w sieci bankomatów naszych i PlanetCash (także BLIKIEM). 

Masz pomysł na biznes?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od własnej firmy.

Zobacz, jak założyć firmę - razem z kontem firmowym i profilem zaufanym.

Zobacz także