Visa Oferty w Moim ING

1 paź 2019

Jako pierwszy bank w Polsce udostępniliśmy wewnątrz naszej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej program rabatowy Visa Oferty. Mogą z niego korzystać nasi klienci indywidualni, którzy płacą kartą Visa.

Visa Oferty w Moim ING to specjalna wersja programu rabatowego Visy. Jest skierowany wyłącznie dla naszych klientów. Jeśli jesteś posiadaczem karty ING z logo Visy, od dzisiaj  wygodnie sprawdzisz aktualne okazje promocyjne w naszej aplikacji. Możesz też liczyć na oferty korzystniejsze niż pozostali uczestnicy programu Visy.

Jak to działa?

Visa Oferty jest programem rabatowym, w którym za zakupy kartą Visa u partnerów programu można otrzymać automatyczny zwrot części wydatków.

Aby korzystać z programu, należy się do niego zapisać, o co system poprosi przy pierwszym wejściu do zakładki Visa Oferty, a następnie zapoznać się z ofertami. Wyświetlenie oferty automatycznie ją aktywuje. Następnie wystarczy już tylko zrobić zakupy zgodne z warunkami danej oferty i opłacić je swoją kartą Visa. Po kilku dniach cześć wydanej kwoty wróci na konto.

Gdzie znaleźć Visa Oferty w Moim ING?

Program znajdziesz w Moich rabatach, które obecnie dzielą się na Visa Oferty i Kody rabatowe. W menu Mojego ING wybierz Moje rabaty w Usługach i narzędziach, a następnie Visa Oferty.

Które karty biorą udział w programie?

Program Visa Oferty przeznaczony jest dla klientów indywidualnych. Premiowane są w nim zakupy u partnerów programu opłacone zarówno kartą debetową, jak i kredytową. Możesz także płacić telefonem lub zegarkiem, do którego podpięta jest karta Visa.

Karta wirtualna przedpłacona ING VISA jest wyłączona z programu.

Na jakie zniżki możesz liczyć?

Możesz korzystać z ofert wielu partnerów, w tym np.:

  • Circle K – 5% zwrotu,
  • Allegro – 10 zł zwrotu za zakupy o wartości 100 zł,
  • Skycash – 50% zwrotu za bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych,
  • H&M – 10 zł zwrotu za zakupy o wartości 100 zł,
  • Costa Coffee – 25% zwrotu.

Liczba punktów handlowych i usługowych będzie rozszerzana na bieżąco, a oferty będą się często zmieniały. Żeby z nich skorzystać, aktywuj je, czyli po prostu odwiedź zakładkę Visa Oferty w Moim ING i je wyświetl.

Zaloguj się i sprawdź aktualne Visa Oferty

Dowiedz się więcej o Visa Oferty

Zobacz także