Możesz już zobaczyć swoje konto z PKO BP w Moim ING

20 lis 2019

W systemie bankowości internetowej i mobilnej Moje ING możesz już dodać konto oraz kartę z PKO BP - prywatne i firmowe. Wcześniej umożliwiliśmy też dostęp do rachunków prowadzonych przez mBank i Bank Millennium.

ING Bank Śląski jako jedyny  bank na polskim rynku umożliwia klientom podgląd kont i kart z różnych banków w jednej aplikacji – w Moim ING.  Rozwiązanie zostało wdrożone w oparciu o usługę dostępu do informacji o rachunku płatniczym (ang. Account Information Service, AIS) wprowadzoną przez Dyrektywę o usługach płatniczych 2 (PSD2). Cały czas pracujemy nad poszerzeniem listy banków.

Podgląd kont i kart z różnych banków w Moim ING to prosty sposób na szybkie i bezpieczne zarządzanie finansami, bez logowania za każdym razem do kilku aplikacji. Usługa jest bezpieczna i zgodna ze standardami PSD2, a korzystanie z niej jest bezpłatne. To klient decyduje komu, jakie konta i w jakim zakresie udostępnia. Dane w ramach usługi są chronione przez najnowocześniejsze technologie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w sektorze finansowym.

Zobacz dlaczego warto dodać konto z innego banku do Mojego ING i jak to zrobić. Czytaj więcej

 

Zobacz także