Aplikacja Moje ING

Najlepsza aplikacja bankowa w Polsce 1

Bankuj wygodnie  po swojemu - tak jak lubisz. Z aplikacją Moje ING zrobisz wszystko, co chcesz zrobić w banku.

   

Aplikacja Moje ING mobile dostępna w innych sklepach niż App Store i Google Play pochodzi z niesprawdzonego źródła. Nie instaluj jej ze względów bezpieczeństwa.

Nie wiesz jak zacząć przygodę z aplikacją?
Pobierz poradnik dla początkujących


1 Zwycięzca w konkursie „Instytucja Roku 2022” w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna” oraz 1. miejsce w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards.

Aplikacja mobilna Moje ING zwyciężyła w kategorii bankowość mobilna w konkursie Mobile Trends Awards. Zajęliśmy także trzecie miejsce w kategorii nagroda główna MTA spośród wszystkich nominowanych aplikacji.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Przyznawane są corocznie przez Kapitułę Konkursową, w skład której wchodzą zaproszeni do współpracy przez organizatorów eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych.

Co nowego

Zniżka na ofertę adidas

Nowe zniżki adidas i PUMA - w Kodach rabatowych

Bilety komunikacji miejskiej kupisz przez aplikację i zapłacisz prosto z konta

Bilety komunikacyjne kupisz szybko i wygodnie - z geolokalizacją

Widget w aplikacji Moje ING pokaże stan konta już na pulpicie telefonu.

Widżet pokaże Ci stan konta na ekranie telefonu

 

Codzienne płatności

Płać szybko i wygodnie w każdej sytuacji. Korzystaj z karty w telefonie, BLIKA, Google Pay, Apple Pay i innych nowoczesnych form płatności - tak jak chcesz.

Dowiedz się więcej

 

Przelewy

Zwykłe i ekspresowe, w złotych i walutowe, jednorazowe i zaplanowane - nieważne, czego potrzebujesz, zrobisz to w kilka sekund w aplikacji Moje ING.

Dowiedz się więcej

 

Kontroluj swoje finanse

W aplikacji Moje ING stan konta sprawdzisz już na ekranie telefonu, a po każdej zmianie salda wyślemy Ci powiadomienie. Przypomnimy Ci też o płatnościach, które schodzą z Twojej karty kredytowej, np. subskrypcjach Netflix.

Sprawdź co możesz zrobić

 

Dodatki i rabaty

Aplikacja Moje ING to więcej niż bankowość. To szybkie składanie wniosków 500+ i Dobry Start. To Twój podręczny dysk na dokumenty i kody na tańsze zakupy.

Dowiedz się, co jeszcze możesz

Bezpieczna aplikacja

Stosujemy światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych. Mamy innowacyjne rozwiązania, które chronią Twoje finanse. Dowiedz się więcej o Strefie bezpieczeństwa w Moim ING.

Pobierz aplikację Moje ING mobile
 

   


Zobacz jak pobrać i aktywować aplikację:

Moje ING cieszy się wzięciem

Moje ING pobrano już ponad 5 milionów razy w Google Play i App Store. Przekonaj się dlaczego.

Pobierz aplikację

Mobilna aplikacja bankowa Moje ING - nagrody

Bankowość internetowa

W Moim ING na komputerze zrobisz przelew, potwierdzisz swoje wnioski urzędowe profilem zaufanym i szybko zalogujesz się do ZUS. Skorzystasz też z części funkcji dostępnych w naszej aplikacji.

Dowiedz się więcej

Zobacz także

Regulacje

Regulacje

Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług systemu bankowości internetowej.

Realizacja zleceń

Realizacja zleceń

Sprawdź, kiedy zostaną zrealizowane zlecone przez Ciebie dyspozycje.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Polecenie przelewu SEPA – to przelew europejski - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych w euro z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy, jeżeli obaj dostawcy lub jeden z dostawców wykonują działalność na obszarze jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA)
 • Polecenie przelewu w walucie obcej – to - przelew walutowy - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków z krajowego rachunku płatniczego płatnika u dostawcy na krajowy rachunek płatniczy odbiorcy u dostawcy w walucie innej niż złoty oraz euro
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to - kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.
 • Sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych – to - wyciąg z konta - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na sporządzeniu przez dostawcę prowadzącego rachunek płatniczy zestawienia transakcji wykonanych w ramach rachunku płatniczego w danym okresie, w postaci papierowej albo elektronicznej.

1 Zwycięzca w konkursie „Instytucja Roku 2022” w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna” oraz 1. miejsce w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards.