Bez gotówki znaczy wygodniej

  • Robisz zakupy nawet bez portfela
  • Nie musisz mieć wyliczonej kwoty, nie czekasz na resztę
  • Płacisz bezpiecznie - większe kwoty potwierdzasz PIN-em lub w aplikacji mobilnej
  • Wystarczy konto osobiste albo konto firmowe w naszym banku i karta płatnicza albo telefon z aplikacją Moje ING mobile.

Istnieje wiele sposobów, aby płacić - za zakupy, jedzenie albo rachunki. Odpowiedz na 3 krótkie pytania, a my podpowiemy Ci, który sposób jest najlepszy dla Ciebie. 

Przejdź do ankiety

Płatności BLIK

Najłatwiejszy sposób płacenia w internecie - bez podawania numeru karty i bez logowania do bankowości internetowej. Pobierasz kod BLIK w aplikacji Moje ING mobile, kopiujesz go na stronę sklepu i zatwierdzasz. Sprzedawca dostaje pieniądze od razu i może zrealizować Twoje zamówienie.

BLIKIEM możesz płacić również za zakupy i usługi - w zwykłych sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych. 

Sprawdź jak płacić BLIKIEM jako klient indywidualny

Sprawdź jak płacić BLIKIEM z kontem firmowym

Google Pay

Możesz dodać swoją kartę do Google Pay i płacić nią wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Zapłacisz nią np. w sklepie Google Play™ oraz za usługi w innych aplikacjach np. Uber, Allegro, Airbnb, Pyszne.pl czy iTaxi. W sklepach stacjonarnych płacisz nią, zbliżając telefon do terminala płatniczego.

Poznaj Google Pay

Visa w telefonie

Możesz płacić kartą plastikową lub aktywować ją w aplikacji Moje ING do płatności telefonem. Zbliżasz kartę lub telefon do terminala płatniczego i zapłacone. Jeśli trzeba, potwierdzasz PIN-em do karty.

Kartą możesz płacić również z konta walutowego w EUR, GBP i USD - bez prowizji za przewalutowanie1.

Zobacz jak korzystać z tej karty w telefonie

Dowiedz się jak płacić w walutach bez prowizji za przewalutowanie

Apple Pay

Płacisz szybko, prosto i bezpiecznie - Twoją kartą w Apple Pay. Działa na nawet 9 Twoich urządzeniach jednocześnie - iPhone, Apple Watch, iPad i Mac. Do Apple Pay możesz dodać swoją kartę debetową lub kredytową. Transakcje autoryzujesz Touch ID lub Face ID. 

Poznaj Apple Pay

Garmin Pay

Elektroniczny portfel w Twoim zegarku Garmin. Dodaj do niego swoją kartę Visa zbliżeniową lub kartę kredytową. By zapłacić, zbliżasz zegarek do terminala płatniczego. I gotowe.

Zobacz więcej o Garmin Pay

1. Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej, rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie dokonanej transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych zostały określone w Tabeli Opłat w Prowizji.