ING BANK ŚLĄSKI

Kantor w Moim ING

Możesz wygodnie wymienić euro, dolary i funty brytyjskie, np. kiedy dostajesz przelewy z zagranicy, wyjeżdżasz za granicę turystycznie lub do pracy, kupujesz lub sprzedajesz w internecie w zagranicznych serwisach.  

 • Wymieniasz waluty 24/7.  Pieniądze wpłyną na Twoje konto natychmiast, nawet w  nocy, niedziele i święta.
 • Wymieniasz nawet małe kwoty – już od równowartości 5 EUR.
 • Korzystasz z kantoru tam, gdzie jesteś, na komputerze, telefonie lub tablecie.
 • Możesz ustawić automatyczną wymianę walut po określonym przez Ciebie kursie - Nowość!
 • Powiadomimy Cię w Moim ING lub aplikacji Moje ING mobile,  gdy kurs wybranej przez Ciebie pary walut osiągnie poziom, który ustalisz - Nowość!
 • Z wszystkich funkcji kantoru korzystasz za 0 zł.

icon

Powiadomienia i automatyczne zlecenia wymiany walut ustawisz w Moim ING lub aplikacji Moje ING mobile na maksymalnie 31 dni do przodu. Możesz skorzystać z 10 powiadomień i 10 zleceń jednocześnie.

Pojedyncze automatyczne zlecenie wymiany walut możesz ustawić na kwotę do 10 tysięcy, bez względu na walutę.


Chcesz korzystać z kantoru? Zacznij od konta

Otwórz konta osobiste w naszym banku w walutach, jakie chcesz wymieniać
i korzystaj z kantoru w bankowości internetowej Moje ING
lub aplikacji mobilnej Moje ING mobile.

 

Poznaj nasze konta

Jak korzystać z kantoru

1

Zaloguj się do Mojego ING

Zaloguj się do Mojego ING

i przejdź do kantoru.
Znajdziesz go w zakładce „Usługi i narzędzia” > „Usługi dodatkowe”.

2

Zaakceptuj regulamin

Zaakceptuj regulamin

O akceptację regulaminu poprosimy Cię przy pierwszej Twojej wizycie w kantorze i wtedy, gdy wprowadzimy do niego zmiany.

3

Wybierz waluty

Wybierz waluty

które chcesz wymienić i zatwierdź.
Możesz wymieniać PLN, EUR, GBP, USD, jeśli masz u nas konta osobiste w tych walutach.

Masz konto osobiste?

Zaloguj się do Mojego ING i korzystaj z kantoru

Wymień waluty

Nie korzystasz jeszcze z bankowości internetowej?
Aktywuj teraz

Nie jesteś jeszcze naszym klientem

Poznaj nasze konta w złotówkach i walutowe. Znajdź konto dla siebie

Wybierz konto

Zobacz także

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń i zapoznaj się z nimi
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Zakładanie konta przy użyciu Selfie – to - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie - zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to- polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew z rachunku karty kredytowej – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej polecenie przelewu wewnętrznego; jak również - polecenie przelewu wewnętrznego - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.