Karta Visa wielowalutowa

Do karty Visa zbliżeniowej, z której korzystasz na co dzień, podłączasz konto walutowe i płacisz za granicą bez prowizji za przewalutowanie w euro, dolarach lub funtach brytyjskich.

Więcej o kartach za granicą


Sprawdź, jak przeliczymy transakcję na PLN, jeśli zapłacisz kartą w obcej walucie, np. w koronach czeskich

Przejdź do kalkulatora transakcji walutowych kartą

BLIK

Z BLIKA korzystasz za 0 zł. Wystarczy, że masz konto osobiste i telefon z aplikacją Moje ING. Możesz płacić w sklepach (również zbliżeniowo) i internecie, wysyłać przelewy na telefon, wpłacać i wypłacać gotówkę.

Dowiedz się więcej


Podział rachunków

Płacisz za wspólne wydatki ze znajomymi, np. w restauracji? Możesz podzielić rachunki z osobami, które mają BLIKA i konto w banku, który oferuje usługę Prośby o przelew BLIK. Sprawdzimy to za Ciebie na podstawie numeru telefonu.

Dowiedz się więcej

Karta w telefonie

Kartą w telefonie płacisz równie bezpiecznie jak kartą płatniczą. Nie musisz wypuszczać go z ręki, a dzięki powiadomieniom push wiesz o każdej transakcji. Aktywujesz płatności kartą Visa lub Mastercard w aplikacji Moje ING i korzystasz wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe.

Dowiedz się więcej

Płatności mobilne

Korzystasz z wirtualnego portfela w Twoim telefonie lub zegarku. Dodajesz kartę do Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay i płacisz tak, jak lubisz.

Dowiedz się więcej

Karta kredytowa

Karta kredytowa może Ci się przydać w razie niespodziewanych wydatków na wakacjach. Płatności kartą kredytową za granicą to standard, a w wielu sytuacjach jedyna opcja, by za coś zapłacić - np. kiedy chcesz wynająć samochód. RRSO 16,72%.

Więcej o kartach za granicą

Kantor wymiany walut

Wymieniasz waluty PLN, EUR, USD i GBP w Moim ING kiedy potrzebujesz, a pieniądze trafiają na Twoje konto natychmiast. Możesz też korzystać z powiadomień lub automatycznej wymiany walut.

Więcej o kantorze

Pakiet wypłat z bankomatów

Płacisz 15 zł i wypłacasz gotówkę bez prowizji przez 30 dni z bankomatów na całym świecie. To korzystna opcja, jeśli podróżujesz do miejsc, gdzie terminali może brakować.

Więcej o pakiecie wypłat

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

To bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne, które pomaga obniżyć koszty opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej i EFTA. EKUZ możesz zamówić przez internet z profilem zaufanym.

Przeczytaj artykuł

Bilety komunikacyjne

Masz szybki dostęp do biletów na wakacjach – w aplikacji Moje ING. Nie potrzebujesz gotówki – płacisz prosto ze swojego konta. Korzystasz z komunikacji miejskiej w ponad 100 polskich miastach.

Dowiedz się więcej

Autostrady Autopay

Jeśli planujesz wakacje w Polsce, za przejazdy autostradami A4 (odcinek Katowice - Kraków) i A1 (odcinek Toruń - Gdańsk) zapłacisz automatycznie - prosto ze swojego konta. Wystarczy, że aktywujesz usługę w aplikacji Moje ING i dodasz pojazd.

Dowiedz się więcej

Parkingi

Chcesz zaparkować na wyjeździe, a nie znasz miasta i nie wiesz, gdzie jest parkomat? Zacznij korzystać z usługi Parkingi w Moim ING. Aktywujesz ją tylko raz, a za parkowanie płacisz prosto ze swojego konta.

Dowiedz się więcej

Doładowanie Spotify

Na dłuższe i krótsze wakacyjne wyprawy przyda Ci się ulubiona muzyka. W Moim ING kupisz kod i doładujesz konto Spotify Premium.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie samochodu

Poczuj się bezpiecznie w trasie z ubezpieczeniem samochodu. Skorzystaj ze zniżki -5% i zyskaj podstawowy assistance gratis. Wystarczy, że podasz numer rejestracyjny, bez przepisywania danych pojazdu.

Więcej o ubezpieczeniu samochodu


Ubezpieczenie roweru i hulajnogi

Dla miłośników wakacyjnej jazdy na dwóch kółkach. Chroni Twój sprzęt lub Ciebie. Dotyczy rowerów (elektrycznych też) i hulajnóg elektrycznych. Teraz 10% taniej.

Więcej o ubezpieczeniu roweru

Ubezpieczenie turystyczne

Zyskaj spokojny urlop i skorzystaj ze zniżki -10%. Ochrona może obejmować Ciebie, Twoich najbliższych, bagaż, a nawet sprzęt sportowy. Możesz także zapisać dane osób, z którymi często podróżujesz.

Więcej o ubezpieczeniu turystycznym


Ubezpieczenie dziecka

Samodzielny wyjazd dziecka na kolonię? Ubezpieczenie to ochrona dziecka 24/7 na prostych zasadach - również na wakacjach. Do wyboru masz 3 warianty ochrony i dodatkowe wsparcie assistance.

Więcej o ubezpieczeniu dziecka

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ubezpieczysz nie tylko dom lub mieszkanie, także ogród, ogrodzenie, garaż, piwnicę i inne elementy w obrębie posesji. Czyli nie musisz już martwić się kradzieżą roweru z piwnicy, dewastacją kosztownych krzewów czy tym, że ktoś zniszczy Ci ogrodzenie.

Więcej o ubezpieczeniu

Bezpieczeństwo

Podczas wakacji nie zapominaj o zasadach bezpiecznego bankowania i bądź na bieżąco z komunikatami bezpieczeństwa.

Możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo na wyjeździe wakacyjnym, np. ustalić odpowiednie dla Ciebie limity transakcyjne.

Więcej o bezpieczeństwie

Konto Mobi dla młodych 13-17

Nastolatek zapłaci w sklepie, przez internet, za granicą. BLIKIEM, telefonem lub zegarkiem, lub kartą do konta z wybranym wizerunkiem, np. Psich Sucharków :)

W razie potrzeby może też wysłać prośbę o przelew na numer telefonu rodzica.

Więcej o koncie

Karta przedpłacona Mastercard dla dziecka

Dziecko na wakacjach nie musi mieć przy sobie gotówki - wystarczy karta przedpłacona. Zasilasz kartę dowolną kwotą, a dziecko płaci samodzielnie, kiedy potrzebuje.

Więcej o karcie przepłaconej

Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN dla dziecka

Wakacje to dobry czas na naukę... rozsądnego wydawania pieniędzy :)

Własne konto oszczędnościowe to dla dziecka poważna sprawa, bo pozwala mu poczuć się „dorosłym”. Jeśli ma już 13 lat, może też zarządzać kontem w Moim ING i odkładać na to, o czym marzy z Celami oszczędnościowymi

Więcej o Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla dziecka

Doładowania gier i multimediów

Ulubiona muzyka, gra? A może ciekawy film? Czas w podróży upłynie szybciej i przyjemniej. W Moim ING doładujesz wybraną platformę, kiedy chcesz - 24/7. Z jednorazowego kodu możesz skorzystać od razu - bez abonamentu.

Więcej o doładowaniach

Sun&Snow

Sun&Snow to miejsce dla każdego fana podróży. To portal, który oferuje wynajem noclegów zarówno nad morzem jak i w górach. W swojej ofercie posiada szeroki wybór apartamentów – dla pojedynczych osób, par oraz całych rodzin. W Moim ING skorzystasz z 8% rabatu na wynajem noclegów.

Zaloguj się i skorzystaj

Booking.com

Booking.com oferuje podróżującym największy na świecie wybór wyjątkowych miejsc na pobyt – od apartamentów, domów wakacyjnych i rodzinnych pensjonatów B&B po luksusowe 5-gwiazdkowe ośrodki wypoczynkowe, domki na drzewie, a nawet igloo.

Zaloguj się i skorzystaj

Flixbus

FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska.

Zaplanuj, gdzie chcesz pojechać, a FlixBus w wygodny sposób dowiezie Cię na miejsce. Aktualne połączenia sprawdzisz w aplikacji FlixBus lub na www.flixbus.pl, a swój przejazd zarezerwujesz jednym kliknięciem.

Zaloguj się i skorzystaj

Rentalcars.com

Rentalcars.com to największa na świecie platforma online pośrednicząca w wynajmie samochodów z 900 wypożyczalniami w ponad 163 krajach na świecie. Naszym klientom Rentalcars.com oferuje 8% rabatu na wynajem samochodów.

Zaloguj się i skorzystaj

Na wakacje z aplikacją Moje ING

Aplikacja Moje ING mobile

Gdziekolwiek jesteś, w aplikacji zrobisz wszystko, co w bankowości na swoim komputerze. Otrzymasz powiadomienia o transakcjach i zobaczysz stan konta bez logowania. W razie potrzeby zastrzeżesz dokumenty i karty, a także zmienisz limity dla kart, BLIKA i przelewów.

Więcej o aplikacji