Konto Mobi dla młodych 13-17

Z nim możesz płacić w sklepie, przez internet, za granicą. BLIKIEM, telefonem lub zegarkiem lub kartą do konta (nawet taką z własną grafiką!).

Dzięki podglądowi stanu konta w aplikacji i powiadomieniom push, wiesz, ile masz pieniędzy, a tradycyjne kieszonkowe możesz dostawać przelewem na konto (najłatwiej ustawić stałe zlecenie z konta rodzica). 

W razie potrzeby możesz też wysłać prośbę o przelew BLIK na numer telefonu rodzica lub wypłacić pieniądze BLIKIEM za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej o koncie

Karta przedpłacona Mastercard dla dziecka

Nie trzeba mieć przy sobie gotówki - wystarczy karta przedpłacona. Rodzic zasila kartę dowolną kwotą w Moim ING lub wpłatomacie sieci ING lub Planet Cash, a Ty płacisz samodzielnie, kiedy potrzebujesz.

Więcej o karcie przepłaconej

Konto Mobi dla młodych 18-26

Przyda się, jeśli studiujesz lub zaczynasz pierwszą pracę, bo najważniejsze rzeczy masz za 0 zł - w tym kartę do konta, niezależnie od tego, czy płacisz nią czy nie. 

Kartą, BLIKIEM, telefonem, nawet zegarkiem - płać bezpiecznie i tak jak Ci wygodnie.

Więcej o koncie

Moja Karta ING

Ciekawe, kto z Twoich znajomych ma jeszcze kartę z własną grafiką? Jesteś fanem astronomii, gier, zwierzaków? Możesz wgrać własne zdjęcie lub grafikę, lub wybrać gotowy projekt z naszej galerii (mamy ich całkiem sporo).

Teraz możesz mieć także kartę zaprojektowaną przez Viki Gabor!

Jeśli masz konto Mobi - za pierwsze wydanie Mojej Karty ING nie płacisz.

Dowiedz się więcej

Płatności BLIKIEM

Z BLIKA korzystasz za 0 zł. Wystarczy, że masz konto osobiste i telefon z aplikacją Moje ING.

Możesz płacić w sklepach, internecie, wysyłać przelewy znajomym na telefon (lub prośby o taki przelew, gdy na koncie pusto), wpłacać i wypłacać gotówkę. Sporo możesz.

Dowiedz się więcej

Płatności kartą

Aktywujesz płatności kartą Visa lub Mastercard w aplikacji Moje ING i korzystasz wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe.

Dowiedz się więcej

Płatności telefonem i zegarkiem

Korzystasz z wirtualnego portfela w Twoim telefonie lub zegarku. Dodajesz kartę do Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay i płacisz tak, jak lubisz.

Jeśli masz mniej niż 18 lat, będzie jeszcze potrzebna zgoda Twojego rodzica lub opiekuna prawnego, ale spokojnie - ogarniemy :)

Dowiedz się więcej

Aplikacja Moje ING mobile

Gdziekolwiek jesteś, w aplikacji zrobisz wszystko, czego potrzebujesz - sprawdzisz stan konta, zrobisz przelew lub zakupy.

Dostajesz powiadomienie o każdym ruchu na koncie, a w razie potrzeby możesz od ręki zastrzec lub zablokować kartę, lub zmienić limity dla płatności.

Więcej o aplikacji

Ubezpieczenie dziecka

Rodzicu, sprawdź to! Ubezpiecznie od Nationale-Nederlanden to ochrona dziecka 24/7 - w szkole i poza nią. Do wyboru masz 3 warianty ochrony i dodatkowe wsparcie assistance - w powrocie do zdrowia lub do szkoły dzięki pomocy korepetytora.

Więcej o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie roweru i hulajnogi elektrycznej

Chroni Twój sprzęt, Ciebie i bliskich, z dodatkowym OC w życiu prywatnym (np. na wypadek zarysowania rowerem nowego samochodu sąsiadów...).

Więcej o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie samochodu

Masz już prawo jazdy i chcesz kupić swój pierwszy samochód? Ubezpiecz auto z ING, a otrzymasz zniżkę na ubezpieczenie pojazdu.

Dowiedz się więcej

Profil zaufany

Jeśli masz już 18 lat, profil zaufany może Ci się przydać, żeby wyrobić dowód osobisty lub prawo jazdy, zgłosić zakup samochodu lub sprawdzić swoje wizyty u lekarza na Internetowym Koncie Pacjenta.

Możliwości jest sporo i łatwiej tak niż w kolejce do okienka :)

Dowiedz się więcej

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Najlepiej otworzyć je w pakiecie z kontem osobistym i wpłacać lub wypłacać z niego, kiedy się chce (lub potrzebuje). Przelewy między OKO a swoim kontem osobistym w ING zrobisz w Moim ING od ręki, bez limitów i dodatkowych opłat.

Przydaje się, gdy nie masz pieniędzy na koncie osobistym, np. stoisz w kolejce do kasy z torbami pełnymi zakupów. O tak, przelew w aplikacji Moje ING z OKO na konto osobiste często ratuje sytuację!:)

Dowiedz się więcej

 

Cele oszczędnościowe

Na coś upatrzonego, na małe lub duże marzenia, własny rozwój. Oszczędzaj, na co chcesz - ale z celem będzie Ci łatwiej. Wyznacz na co, ile i do kiedy chcesz odłożyć, a Moje ING podpowie Ci, jak to zrobić. 

Jeśli potrzebujesz większej motywacji - ustaw stałe zlecenie, żeby wyznaczona przez Ciebie kwota wpadała z konta osobistego na cel, z automatu.

Dowiedz się więcej

Smart Saver

Można oszczędzać, wydając - i to jest najlepsze. Ustal zaokrąglenie lub procent od kwoty transakcji, a gdy będziesz płacić - oszczędności odłożą się z Twojego konta osobistego na Smart Saver. 

Zdziwisz się, ile można odłożyć w ten sposób :)

Więcej o Smart Saver

Limit zadłużenia 

Możesz mieć go do konta Mobi 18-26 i skorzystać z niego w razie potrzeby.

Nagła usterka 20-letniego samochodu od taty? Wizyta u dentysty z bolącym zębem? Dopłata do czynszu za wynajmowane mieszkanie?

Uff, spokojnie, dasz radę.

Dowiedz się więcej

Program Dobry Start

To świadczenie wypłacane raz w roku wszystkim uczniom na przybory szkolne - bez względu na dochód rodziny. Rodzicu, łatwiej złożysz wniosek w Moim ING.

Dowiedz się więcej

Parkingi

Chcesz zaparkować blisko szkoły, ale nie wiesz, gdzie jest parkomat? Zacznij korzystać z usługi Parkingi w Moim ING.

Bez dodatkowych aplikacji - aktywujesz ją tylko raz, a za parkowanie płacisz prosto ze swojego konta.

Dowiedz się więcej

Kody rabatowe

Szeroki wybór kodów do sklepów popularnych marek masz zawsze pod ręką - w Moim ING. 

Na nowe buty, sprzęt sportowy, ebook na jesienne popołudnie, sprzęt lub wystrój pokoju - czego potrzebujesz?

Więcej o kodach rabatowych

Zniżki FlixBus

Wracasz do akademika po weekendzie u rodziców? W aplikacji Moje ING znajdziesz zniżki na FlixBusa - to kolejne oszczędności na studenckim koncie :)

Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa Empik

Kolega lub koleżanka z klasy obchodzą urodziny? Kumpela ze studiów ciągle gada o jakimś poradniku, który chciałaby przeczytać? A może masz na oku jakąś planszówkę, w którą fajnie byłoby zagrać ze znajomymi?

Spraw miły prezent komuś bliskiemu (lub sobie!:)) i kup w Moim ING kartę podarunkową do Empiku. 

Dowiedz się więcej

Doładowania gier i multimediów

Ulubiona muzyka, dodatki do gry? A może ciekawy film lub potrzebne oprogramowanie? 

W Moim ING doładujesz konto na jednej z popularnych platform z multimediami 24/7. Z jednorazowego kodu możesz skorzystać od razu - bez abonamentu.

Więcej o doładowaniach

Doładowanie Spotify

W drodze do szkoły, na imprezie ze znajomymi już nie zabraknie Ci ulubionej muzyki. W Moim ING kupisz kod i od razu doładujesz konto Spotify Premium.

Dowiedz się więcej

Doładowanie Netflix

Za chwilę jesień, nowe premiery filmów i seriali, więc dobrze zaopatrzeć się w duży kubek i dobrą herbatę. Na szczęście konto w serwisie Netflix możesz doładować zawsze - kodem, który kupisz, kiedy potrzebujesz, w Moim ING.

Dowiedz się więcej