Porządki w domu

Nowy odkurzacz lub myjka do okien? Odbierz kod rabatowy w Moim ING. W Media Expert za zakupy na 1000 zł masz 50 zł zwrotu. Skorzystaj

Do uporządkowania lub odświeżenia domowej przestrzeni (lub ogrodu!) może też Ci się przydać:

 • 15% zniżki do sklepu internetowego MUMLA.pl. Skorzystaj
 • 13% zniżki na nieprzeceniony asortyment sklepu DAJAR.pl. Skorzystaj
 • 10% zniżki na nieprzecenione produkty na Dekoria.pl. Skorzystaj

A te tysiące fotek z wakacji, świąt i innych okazji, które zalegają w pamięci telefonu lub komputera? W Moim ING masz 24% zniżki do Empik Foto na odbitki. Skorzystaj

Porządki w szafie

Potrzebujesz nowej kurtki lub butów? A może chcesz odświeżyć garderobę na bardziej wiosenną? Zwróć uwagę na jakość produktów, a posłużą Ci niejeden sezon.

W Moim ING znajdziesz zniżki na ubrania i obuwie dobrych marek:

 • 30% zniżki na asortyment w cenach regularnych w Greenpoint. Skorzystaj
 • 15% zniżki na wszystkie produkty w sklepie Wojas. Skorzystaj
 • 10% zniżki na produkty w cenach regularnych i 5% na przeceny w sklepie Answear.com. Skorzystaj

Ogarnij domowy budżet

W Moim ING masz do dyspozycji Analizę wydatków i Budżet. To dwa bardzo przydatne narzędzia, z których jedno pokaże Ci na prostym wykresie, na co schodzi Ci najwięcej pieniędzy, a drugie pomoże trzymać się poziomu miesięcznych wydatków, który samodzielnie ustalisz. Więcej o kontroli finansów

Wydatki uporządkowane? Czas zaoszczędzić

A łatwiej odkładać, gdy wie się, na co, ile i do kiedy chce się zaoszczędzić. W Moim ING, na koncie oszczędnościowym możesz ustawić dowolną liczbę celów (z motywującymi zdjęciami!) i wpłacać na nie samodzielnie, kiedy możesz lub włączyć automatyczne oszczędzanie (stałe zlecenie) i oszczędzać systematycznie:) Więcej o Celach oszczędnościowych

Relaks też jest w porządeczku

To na co masz ochotę?

 • 30% zniżki do sklepu internetowego swiatksiazki.pl - w ofercie znajdziesz książki, ebooki, audiobooki, filmy, muzykę, zabawki i artykuły papiernicze. Skorzystaj
 • doładowania gier i multimediów - w Moim ING kupisz kody doładowań na najpopularniejsze platformy z rozrywką. Zobacz ofertę doładowań
 • karta podarunkowa do Pyszne.pl - kup doładowanie w Moim ING i zamów pyszne jedzenie pod same drzwi. Skorzystaj 

Kody rabatowe

Wygodny, trwały, z dobrej jakości materiałów - strój jest ważnym elementem każdej aktywności fizycznej. W Moim ING znajdziesz zniżki do popularnych sklepów, w tym z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi

Czego potrzebujesz? 

Pamiętaj też o nawadnianiu się. W Kodach rabatowych znajdziesz 20% zniżki na butelki filtrujące i resztę oferty sklepu Dafi.pl. Skorzystaj ze zniżki na Dafi.pl

Płatności mobilne

Czasem portfel lub kartę wygodniej zostawić w domu. A telefon lub sportowy zegarek i tak masz zawsze przy sobie. 

Jak można płacić mobilnie? Na parę sposobów, wybierz swój:

 • karta Visa w telefonie - tak, to Twoja karta do konta. Wystarczy aktywować ją w Moim ING do płatności w telefonie.
 • BLIK - można nim płacić w sklepach (też zbliżeniowo!), w internecie, a nawet wypłacać. Wystarczy aplikacja Moje ING.
 • portfele płatnicze - z Moim ING możesz też korzystać z Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay. 

Zobacz płatności mobilne

Doładowania multimediów

Ulubiona lista w słuchawkach i wbiegasz po schodach, czując się jak bohater słynnej serii filmów o pewnym bokserze... ;) 

W Moim ING możesz kupić doładowania do serwisów z rozrywką - w tym z muzyką. W ofercie znajdziesz Tidala i Spotify Premium. 

Bez podawania danych karty w internecie, 24/7.

Więcej o doładowaniach

Ubezpieczenie roweru i e-hulajnogi

Przygotowani do sezonu? Warto zadbać nie tylko o stan łańcucha, linek, opon... Pomyśl o dodatkowej ochronie. 

Ubezpieczenie roweru, także elektrycznego, i e-hulajnogi może chronić sprzęt (na wypadek kradzieży lub innych zdarzeń losowych) lub Ciebie (z dodatkowym NNW lub OC w życiu prywatnym). Jeśli inwestujesz w swój sprzęt, masz do wyboru także ubezpieczenie wyposażenia.

Możesz wykupić ochronę na sezon lub cały rok. 

Więcej o ubezpieczeniu roweru

Ubezpieczenie samochodu

Opony zmienione, przegląd zaliczony... Pewniej poczujesz się też z dobrym OC i AC.  

Z ofertą ubezpieczenia samochodu od Allianz zyskujesz 5% zniżki i dodatkowo: zachowane zniżki od poprzedniego ubezpieczyciela, system Bezpośredniej Likwidacji Szkody (BLS) i 4 warianty ochrony do wyboru (do każdego Assistance w cenie!).

Nie musisz też przepisywać danych, przy zakupie wystarczy dowód rejestracyjny.

O ubezpieczeniu samochodu

Parkingi

Obce miasto? A może po prostu śpieszysz się i nie masz czasu na szukanie parkomatu?

Wypróbuj usługę Parkingi w Moim ING. Bez szukania parkomatu, płacisz prosto z konta i tylko za faktycznie wykorzystany czas postoju.

Z nowości: aplikacja poprowadzi Cię do zaparkowanego auta dzięki geolokalizacji!

Tak to można parkować :)

O usłudze Parkingi

Autostrady

To kolejna z usług w Moim ING, która przyda się kierowcom.

Bez pobierania dodatkowej aplikacji - możesz płacić automatycznie za przejazdy wybranymi odcinkami autostrad prosto ze swojego konta.

Korzystasz wygodnie - dane wprowadzasz tylko raz, w Moim ING zachowujesz też historię przejazdów i faktury. 

No to w drogę!

O usłudze Autostrady

Ubezpieczenie turystyczne

Chroni Ciebie, innych, a nawet bagaż lub sprzęt sportowy.

Możesz rozszerzyć ochronę o zakres, który Cię interesuje, np. jeśli wybierasz się na narty w Alpy, może lepiej wykupić dodatkowe NNW i ochronę nowego sprzętu sportowego.

Działa w Polsce i za granicą, bez ograniczeń wiekowych, z możliwością zapisania danych osób, z którymi często podróżujesz, na kolejne wyjazdy. 

Skorzystaj z 10% zniżki dla klientów ING. 

O ubezpieczeniu turystycznym

To wszystko i jeszcze więcej masz w Moim ING

Pobrana 5 milionów razy, najlepiej oceniana przez użytkowników - po prostu aplikacja bankowa numer 1 w Polsce1.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację Moje ING mobile
 

   


Zobacz jak pobrać i aktywować aplikację:

1 Zwycięzca w konkursie „Instytucja Roku 2022” w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna” oraz 1. miejsce w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Polecenie przelewu SEPA – to przelew europejski - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych w euro z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy, jeżeli obaj dostawcy lub jeden z dostawców wykonują działalność na obszarze jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA)
 • Polecenie przelewu w walucie obcej – to - przelew walutowy - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków z krajowego rachunku płatniczego płatnika u dostawcy na krajowy rachunek płatniczy odbiorcy u dostawcy w walucie innej niż złoty oraz euro
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to - kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.
 • Sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych – to - wyciąg z konta - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na sporządzeniu przez dostawcę prowadzącego rachunek płatniczy zestawienia transakcji wykonanych w ramach rachunku płatniczego w danym okresie, w postaci papierowej albo elektronicznej.