Studniówkowa zabawa

♪ Hej, za rok matura! Za pół rooookuuuu... ♪

Poloneza czas zacząć!

Stylizację ogarniesz ze zniżką na Greenpoint.pl (-30%) lub na Answear.com (-10%), a pielęgnację lub makijaż z kodami rabatowymi do m.in. Inglota (-20%) czy Tołpy (-15%). 

Portfel zostaw w domu, do płacenia wystarczy telefon lub zegarek. Zobacz, jak płacić mobilnie

Zrzutka na taksówkę do domu? Łatwiej się rozliczyć z podziałem rachunków w Moim ING - wpisujesz kwotę i liczbę osób do zrzutki, prośby o przelew lecą BLIKIEM. I od razu widzisz, kto oddał :) Więcej o podziale rachunków

Zdjęcia z zabawy wywołasz taniej - z 23% zniżką do Empik Foto

Miłej zabawy :)

Ferie zimowe 2023

 • lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie: 16 - 29 stycznia 2023 r.
 • podlaskie, warmińsko-mazurskie: 23 stycznia – 5 lutego 2023 r.
 • kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie: 30 stycznia - 12 lutego 2023 r.
 • dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie: 13 - 26 lutego 2023 r.

Udanego wypoczynku! :)

Konto Mobi dla dziecka 13-17

Nastolatek zapłaci za karnet na stoku lub pamiątki na zimowisku, zrobi zakupy przez internet lub po drodze do domu, pójdzie na luzie do kina ze znajomymi... Spędzi ten czas po swojemu :)

Z kontem płaci BLIKIEM, telefonem lub zegarkiem, lub kartą do konta z wybraną grafiką, np. Psich Sucharków :)

W razie potrzeby może też wysłać prośbę o przelew na numer telefonu rodzica. Lub wypłacić pieniądze za darmo BLIKIEM - ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

O koncie dla dziecka

Karta przedpłacona

Dla dziecka do 13 roku życia. 

Zasilasz ją wygodnie w Moim ING lub naszych wpłatomatach, a dziecko korzysta z pieniędzy, kiedy potrzebuje. Może płacić w sklepach i w internecie, a Ty masz wszystko pod kontrolą.

Jednorazowa opłata za wydanie karty to 15 zł. 

O karcie przedpłaconej dla dziecka

Ubezpieczenie dziecka

W szkole, w czasie wolnym, na podwórku, w domu, na obozie sportowym... Ubezpieczenie może się przydać.

Działa 24/7, w Polsce i za granicą :)

Do wyboru masz 3 warianty ochrony.

Więcej o ubezpieczeniu dziecka

Gry i multimedia

W przerwie od zajęć lub zimowych aktywności, miło zrelaksować się z ulubionym serialem lub grą.

W Moim ING kupisz kody do doładowania kont w popularnych serwisach z rozrywką. XBOX, Spotify, Roblox, Minecraft, Player i inne.

Bez podawania danych karty w internecie, usługa dostępna 24/7.

Więcej o doładowaniach

Wyjście na imprezę? Portfel zostaje

Tak będzie wygodniej (i bezpieczniej). Do płacenia wystarczy Ci telefon lub zegarek z aktywnymi płatnościami mobilnymi.

Jak można płacić mobilnie? Zacznij od aplikacji mobilnej Moje ING mobile. To najlepiej oceniana (wg użytkowników) aplikacja bankowa nr 1 (wg rankingu „Instytucja Roku 2022”) w Polsce. 

 • karta do konta Visa zbliżeniowa - tak jest, Twoją kartę do konta wystarczy aktywować do płatności mobilnych. 
 • BLIK - płacisz nim w sklepie, w internecie, zbliżeniowo (także za granicą!), a nawet wypłacasz. Możesz też zrobić przelew na numer telefonu odbiorcy lub poprosić o taki przelew, gdy na koncie pusto. 
 • portfele płatnicze - masz do wyboru Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay. 

Poznaj nasze płatności mobilne

Nowy ciuch, pielęgnacja, makijaż

Można mieć je taniej - z kodami rabatowymi w Moim ING.

Jakie fajne zniżki mamy w ofercie?

Dla kierowców i niezmotoryzowanych

Mamy parę rozwiązań, które ułatwią dojazd lub powrót z imprezy. 

 • Parkingi - to kolejna przydatna usługa w Moim ING. Opłacisz miejsce parkingowe bez szukania parkomatu, pieniędzy. Zapłacisz tylko za faktyczny czas postoju, a aplikacja pomoże Ci odnaleźć samochód. O usłudze Parkingi
 • Bilety komunikacyjne - już nie potrzebujesz drobnych i kolejnej aplikacji. Z nowości - dzięki geolokalizacji podpowiemy Ci, gdzie jesteś. O usłudze Bilety komunikacyjne
 • ubezpieczenie samochodu - potrzebujesz nowej polisy? Sprawdź ofertę od Allianz. To pewne OC/AC i podstawowy assistance do każdego wariantu ochrony. W dodatku 5% taniej dla klientów ING. Sprawdź ubezpieczenie samochodu 

Gotowi na imprezę?

Sprawdźmy:

Baw się dobrze!

Parkingi

Obce miasto? A może po prostu śpieszysz się i nie masz czasu na szukanie parkomatu?

Wypróbuj usługę Parkingi w Moim ING. Bez szukania parkomatu, płacisz prosto z konta i tylko za faktycznie wykorzystany czas postoju.

Z nowości: aplikacja poprowadzi Cię do zaparkowanego auta dzięki geolokalizacji!

Tak to można parkować :)

O usłudze Parkingi

Autostrady

To kolejna z usług w Moim ING, która przyda się kierowcom.

Bez pobierania dodatkowej aplikacji - możesz płacić automatycznie za przejazdy wybranymi odcinkami autostrad prosto ze swojego konta.

Korzystasz wygodnie - dane wprowadzasz tylko raz, w Moim ING zachowujesz też historię przejazdów i faktury. 

No to w drogę!

O usłudze Autostrady

Ubezpieczenie samochodu

Zima czy jej brak - nic Cię nie zaskoczy z pewnym OC i AC.  

Z ofertą ubezpieczenia samochodu od Allianz zyskujesz 5% zniżki i dodatkowo: zachowane zniżki od poprzedniego ubezpieczyciela, system Bezpośredniej Likwidacji Szkody (BLS) i 4 warianty ochrony do wyboru (do każdego Assistance w cenie!).

Nie musisz też przepisywać danych, przy zakupie wystarczy dowód rejestracyjny.

O ubezpieczeniu samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Chroni Ciebie, innych, a nawet bagaż lub sprzęt sportowy.

Możesz rozszerzyć ochronę o zakres, który Cię interesuje, np. jeśli wybierasz się na narty w Alpy, może lepiej wykupić dodatkowe NNW i ochronę nowego sprzętu sportowego.

Działa w Polsce i za granicą, bez ograniczeń wiekowych, z możliwością zapisania danych osób, z którymi często podróżujesz, na kolejne wyjazdy. 

Skorzystaj z 10% zniżki dla klientów ING. 

O ubezpieczeniu turystycznym

To wszystko i jeszcze więcej masz w Moim ING

Pobrana 5 milionów razy, najlepiej oceniana przez użytkowników - po prostu aplikacja bankowa numer 1 w Polsce1.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację Moje ING mobile
 

   


Zobacz jak pobrać i aktywować aplikację:

1 Zwycięzca w konkursie „Instytucja Roku 2022” w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna” oraz 1. miejsce w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Polecenie przelewu SEPA – to przelew europejski - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych w euro z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy, jeżeli obaj dostawcy lub jeden z dostawców wykonują działalność na obszarze jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA)
 • Polecenie przelewu w walucie obcej – to - przelew walutowy - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków z krajowego rachunku płatniczego płatnika u dostawcy na krajowy rachunek płatniczy odbiorcy u dostawcy w walucie innej niż złoty oraz euro
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to - kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.
 • Sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych – to - wyciąg z konta - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na sporządzeniu przez dostawcę prowadzącego rachunek płatniczy zestawienia transakcji wykonanych w ramach rachunku płatniczego w danym okresie, w postaci papierowej albo elektronicznej.