Z autem w leasinguzajedziesz dalejw biznesie

Z leasingiem onlineTwój biznes szybciejruszy do przodu

Z leasingiem onlineTwój biznes szybciejruszy do przodu

Z leasingiem onlineszybciej rozwinieszbiznes

Wprowadź swój biznesna wyższe obrotyz leasingiem auta

Jak to działa?

1

Wypełniasz wniosek

Zrobisz to w 100% zdalnie a decyzję masz nawet w 24h

2

Podpisujesz umowę

W tym celu odwiedzasz nasz oddział lub spotykasz się z doradcą

3

Odbierasz samochód lub maszynę

I już! Resztą zajmie się zespół ING Lease

Lubisz to wszystko? Otwórz konto dla firmy

Jednoosobowe działalności gospodarcze

 

0 zł za konto firmowe przez 2 lata2, w tym:

0 zł za prowadzenie konta3
0 zł za przelewy4
0 zł za wpłaty i wypłaty w bankomatach naszych i Planet Cash
0 zł za kartę do konta5
 
Jesteś aktywny, jeśli opłacasz z konta ZUS lub US albo wpływa na nie przynajmniej 2 tys. zł miesięcznie

 

Najlepsze konto firmowe w rankingu Marka  Godna Zaufania 2021 MyCompany

Otwórz konto online

Spółki

 

0 zł za konto dla spółki w pakiecie Start przez 2 lata6, w tym:

prowadzenie konta w PLN i EUR
przelewy do ZUS i US
użytkowanie karty do konta w PLN7
ubezpieczenie kart
wypłaty gotówki8
dostęp do kantoru w ING Business
 
Otwórz konto online

 

Warunkiem otrzymania decyzji kredytowej nawet w 24 h jest złożenie przez Klienta pełnego wniosku o leasing wraz z kompletem wymaganych dokumentów.

Leasing dla firm jest produktem ING Lease (Polska) Sp. z o.o z Siedziba 03-566 Warszawa, ul. Puławska 2, dostępnym w ING Banku Śląskim S.A.


  1. Sprawdź regulamin oferty specjalnej "Darmowa rejestracja 2022"

  2. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jesli otworzysz konto do 31.03.2023. Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości. Klient korzysta z konta/jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

  3. Poza promocją miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19,00 zł.

  4. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN na konto w innym banku (z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR, Blue Cash i SORBNET) wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 1,20 zł.

  5. Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych tą kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

  6. Konto dla spółki w pakiecie Start. Otworzysz je po udzieleniu zgody na marketing bezpośredni oraz na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Aby skorzystać z promocji konto za 0 zł przez 2 lata otwórz konto firmowe do 31.03.2023 roku - sprawdź regulamin.  

  7. Opłata za użytkowanie karty płatniczej do konta (debetowej) Mastercard Corporate w wysokości 7 PLN jest pobierana tylko, jeśli wartość rozliczonych przez ING Bank transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w danym miesiącu wyniesie mniej niż 500,00 PLN.

  8. 0 zł za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash w kraju. 9 zł za wypłaty z bankomatów innych sieci.

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców (jednoosobowe działaności gospodarcze, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości) 

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Firm i samorządów (Spółki)

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 17.10.2022. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, Infolinia 32 357 00 69 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub w miejscu spotkań Banku.