Wciąż odkrywamy nowe możliwości, które pchają nas do przodu 

Poznajemy świat online, swoją lokalną społeczność, piękno najbliższej okolicy.
Nawet niepewne czasy nie zatrzymują nas.
I właśnie za to, że nadal robicie swoje, dziękujemy Wam!
Zobaczcie jak zainspirowaliście nas, swoją kreatywnością i solidarnością! 

 

Łatwiej robić swoje, gdy masz ogarnięte finanse.
A kto jak nie my, ma podpowiedzieć Ci, jak to robić najprościej?
Poznaj aplikację Moje ING1 oraz jej funkcje, stworzone dla Ciebie

Kontrolujesz swój budżet

Wpisujesz, ile chcesz wydać w danym miesiącu, a my Ci podpowiadamy, na jakim etapie jesteś. Jak wydasz za dużo – pyk, powiadomienie. A jak Ci dobrze idzie – też Ci damy znać, bo każdy lubi, jak się go pochwali.

Poznaj Twój budżet

Zniżki, zwroty, rabaty

Wszyscy je uwielbiamy! A w programie Visa Oferty w Moim ING otrzymujesz zwroty za zakupy. Taki paradoks: wydając, możesz zaoszczędzić. Oczywiście z głową! To fajne uczucie, jak po jakimś czasie widzisz odłożoną sumkę. 

Sprawdź jakie

Jedno konto by rządzić wszystkimi!

Masz konta w kilku bankach? Wiemy, zdarza się :) A w aplikacji Moje ING możesz je podglądać. Masz pełen obraz swoich finansów, wiesz i nie musisz skakać z jednej apki do drugiej. No bo po co? 

Jak to działa?

Jesteś rodzicem? A, to konto dla dziecka

Pogadajcie o finansach – to wcale nie musi być trudne :) Nastolatek potrzebuje na szybko pieniędzy? Wysyła prośbę o przelew. A co najważniejsze, wiesz o tym, co się dzieje na koncie. 

Załóżcie razem

Robimy swoje, abyś Ty mógł robić swoje.


Jeśli to wszystko Ci się podoba, będzie nam miło, jak zostaniesz naszym klientem :)
 

Pasjonaci kina, mamy dla Was bonus: zapraszamy na filmowe wakacje w nowej odsłonie!

Możecie dalej robić swoje, choć trochę inaczej – oglądać filmy nie wychodząc z samochodu 

Mobirise

Zobacz, gdzie i jak skorzystać z kina na http://motokino.pl/

1  Moje ING, bankowość internetowa  lub system bankowości internetowej  – to nazwy handlowe usługi bankowości elektronicznej. Aplikacja Moje ING  - to wersja usługi bankowości elektronicznej przeznaczonej na urządzenie mobilne.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń i zapoznaj się z nimi
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Zakładanie konta przy użyciu Selfie – to - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie - zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to- polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew z rachunku karty kredytowej – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej polecenie przelewu wewnętrznego; jak również - polecenie przelewu wewnętrznego - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.