Pomagamy ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

Setki tysięcy rodzin straciło bliskich i dach nad głową. W obliczu tragedii nie stoimy bezczynnie. Pomagamy razem z Wami.

Grupa ING przekazuje potrzebującym 3 mln euro. Jako ING Bank Śląski prowadzimy zbiórkę charytatywną, zawieszamy opłaty za przelewy do Turcji, a razem z ING Hubs Poland dodatkowo przekazujemy do UNICEF Polska po 250 tys. zł.

Przyłącz się - liczy się każda wpłata.

Odpowiedzi na ważne pytania

Teraz liczy się każdy gest wsparcia i solidarności.

Wspólnie z Fundacją ING Dzieciom uruchomiliśmy zbiórkę na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na pograniczu turecko-syryjskim. Grupa ING postanowiła również przekazać 3 mln euro na pomoc humanitarną, ING Bank Śląski i ING Hubs Poland postanowiły przekazać dodatkowo UNICEF Polska po 250 tys. zł. Ty też możesz wesprzeć ofiary katastrofy.

Wszystkie wpłaty na konto fundacji do końca marca zostaną przekazane UNICEF Polska i pomogą zapewnić bezpieczne schronienia, żywność i opiekę medyczną rodzinom z dziećmi mieszkającym na zniszczonych obszarach. 

Tyle już zebraliśmy

Jak zrobić przelew

Zbiórka charytatywna prowadzona jest przez Fundację ING Dzieciom. Zebrane pieniadze trafią na konto organizacji UNICEF Polska i posłużą pomocy rodzinom poszkodowanym przez trzęsienie ziemi.

Możesz przekazać pieniądze przelewem tradycyjnym na rachunek Fundacji:

34 1050 1070 1000 0090 8203 0348, z dopiskiem POMOC TURCJI w tytule przelewu.

Jeśli jesteś naszym klientem i masz dostęp do Mojego ING - użyj poniższego przycisku.

Zrób przelew dobroczynny w Moim ING

Odpowiedzi na ważne pytania