Płać kartą Mastercard® i skorzystaj z promocji

Odbierz darmowy pakiet ubezpieczeń na zakupy Twoją kartą firmową Mastercard®

 

Bezpieczniej z kartą firmową Mastercard®

Odbierz darmowy pakiet ubezpieczeń na zakupy Twoją kartą firmową Mastercard®.

Skrzystaj z promocji

 

Pamiętaj, że ochroną ubezpieczeniową objęte są transakcje dokonane przy użyciu karty zapisanej do promocji. Nie zapomnij zachować potwierdzenia dokonania transakcji.

Wykonaj 3 szybkie kroki, aby aktywować ochronę ubezpieczeniową

2

Potwierdź 8 pierwszych cyfr swojej karty płatniczej i aktywuj pakiet ubezpieczeniowy

Podaj swoje dane jako użytkownika karty i dane firmy oraz potwierdź zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia.

3

Kiedy aktywacja się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem

 

Masz pytania, zadzwoń

całodobowa infolinia AXA 

+48 22 529 85 33

Ubezpieczenie dotyczy wypłat z bankomatów na całym świecie i zakupów online do użytku biznesowego, jak i prywatnego, w tym w ramach prezentu, dokonanych w e-sklepach zarejestrowanych w Polsce i opłaconych zakwalifikowaną do ubezpieczenia kartą biznesową Mastercard.

Szczegółowy zakres ubezpieczenia, sposób ustalania zasadności roszczeń i wysokości świadczeń, sposób postępowania w przypadku szkody, wyłączenia odpowiedzialności oraz sposób składania reklamacji znajdują się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ochrona ubezpieczeniowa jest oferowana w oparciu o umowę ubezpieczenia grupowego zawartą przez Mastercard z firmą ubezpieczeniową Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, prowadzącą działalność w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa). Dostępność oferty może zostać ograniczona czasowo. O jej zakończeniu poinformujemy na stronie bezcennechwile.pl/ubezpieczeniebiznesu. Nie będzie to miało wpływu na udzieloną już ochronę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczonych.

Pytania i odpowiedzi 

 • Jakie karty mogę zarejestrować?

  W promocji możesz zarejestrować wszystkie firmowe karty Mastercard. Oferta nie jest skierowana dla posiadaczy Indywidualnych Kart Przedpłaconych oraz kart z logo Maestro.

 • W jaki sposób potwierdzić zakup kartą ?

  Do potwierdzenia dokonania zakupu kartą można wykorzystać wydruk z terminala POS, potwierdzenie dokonania zakupu na stronie internetowej albo potwierdzenie dokonania transakcji z systemu ING Business.

  Ochroną ubezpieczeniową objęte są zakupy dokonane przy użyciu firmowej karty, która została zarejestrowana w promocji.

 • W jaki sposób zarejestrować szkodę w AXA?

  W przypadku
        a)   jakichkolwiek pytań dotyczących ubezpieczenia lub
        b)   wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego

  skontaktuj się z infolinią AXA Assistance pod całodobowym numerem telefonu +48 22 529 85 33.

  Szczegółowy zakres ubezpieczenia, sposób ustalania zasadności roszczeń i wysokości świadczeń, sposób postępowania w przypadku szkody, wyłączenia odpowiedzialności oraz sposób składania reklamacji znajdują się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia załączonych do niniejszej wiadomości.

  Roszczenie może zostać wysłane do Ubezpieczyciela na adres: AXA Assistance, ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa i/lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: likwidacja@axa-assistance.pl.