Jak inwestować na giełdzie?

Jakie są podstawy inwestowania na giełdzie? Kiedy wybrać moment wejścia na giełdę, jakie produkty inwestycyjne wziąć pod uwagę i czy warto inwestować w rynki alternatywne? I jakie są inne, mniej ryzykowne sposoby na pomnażanie pieniędzy? Dowiedz się.

Polecane

03 czerwca 2019

Co to jest giełda

Czy giełda to tylko akcje? Jak zacząć inwestować? Zanim zaczniesz, poznaj zasady funkcjonowania giełdy i zapoznaj się z podstawowymi pojęciami.

Więcej: Co to jest giełda

03 czerwca 2019

Giełda czy fundusze inwestycyjne

Co wybrać dla siebie - giełdę czy fundusze inwestycyjne? Zanim zdecydujesz, poznaj 6 różnic między inwestowaniem na giełdzie a inwestowaniem w fundusze.

Więcej: Giełda czy fundusze inwestycyjne

Najnowsze

13 czerwca 2019

Jak działa konto maklerskie

Konto maklerskie różni się od zwykłego konta bankowego, dlatego warto wiedzieć, co się dzieje z pieniędzmi, które na nie wpłacasz.

Więcej: Jak działa konto maklerskie

12 czerwca 2019

Jak stworzyć portfel inwestycyjny i zdywersyfikować ryzyko

Jak mądrze dobrać składniki portfela inwestycyjnego? Poznaj najprostszy sposób dywersyfikacji ryzyka i sprawdź, o czym warto pamiętać przed wyborem odpowiednich instrumentów finansowych.

Więcej: Jak stworzyć portfel inwestycyjny i zdywersyfikować ryzyko

11 czerwca 2019

Instrumenty finansowe – giełda to nie tylko akcje

Na giełdzie masz do wyboru różne rodzaje inwestycji – zwane ogólnie instrumentami finansowymi. Ich znajomość pomoże Ci świadomie zbudować portfel inwestycyjny.

Więcej: Instrumenty finansowe – giełda to nie tylko akcje

10 czerwca 2019

Ile pieniędzy zainwestować na giełdzie

Zastanawiasz się, ile pieniędzy inwestować na giełdzie? Dowiedz się, jak określić swój budżet inwestycyjny i jakie czynniki uwzględnić.

Więcej: Ile pieniędzy zainwestować na giełdzie

07 czerwca 2019

Kiedy zacząć inwestować na giełdzie

Zastanawiasz się, kiedy zacząć inwestować na giełdzie? Wybór odpowiedniego momentu startu pomoże Ci uniknąć błędów. Sprawdź, jak się dobrze przygotować.

Więcej: Kiedy zacząć inwestować na giełdzie

06 czerwca 2019

Jak zarabiać na giełdzie – 2 najprostsze sposoby

Dopiero zaczynasz i zastanawiasz się, jak zarabiać na giełdzie? Poznaj 2 najprostsze sposoby inwestowania w akcje spółek giełdowych.

Więcej: Jak zarabiać na giełdzie – 2 najprostsze sposoby

05 czerwca 2019

5 powodów, dla których warto inwestować na giełdzie

Zastanawiasz się, jak zacząć inwestować na giełdzie? I czy warto? Mamy dla Ciebie 5 argumentów, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Więcej: 5 powodów, dla których warto inwestować na giełdzie

04 czerwca 2019

Po co firmy wchodzą na giełdę

Jak przedsiębiorstwo przygotowuje się do debiutu giełdowego? Sprawdź, po co firmy wchodzą na giełdę i czym kierują się inwestorzy przy wyborze akcji.

Więcej: Po co firmy wchodzą na giełdę