Aplikacja Moje INGcieszy się wzięciem

Łatwo zapomniećo bilecie, kiedy ma siędużo na głowie

Kto zna prognozyten dobrzena tym wychodzi

Pobrało Ci z kontaza subskrypcję, z którejnie korzystasz?

Są lepsze sposobyna pilnowaniedanych w sieci

W ING Banku Śląskim masz najlepszą aplikację bankową w Polsce - Moje ING1. A teraz dodatkowo - nawet 250 zł w promocji2 za otwarcie konta.

W aplikacji Moje ING masz wszystko to, czego potrzebujesz:

Nie masz jeszcze konta w ING Banku Śląskim? Zyskaj więcej!

Do 250 zł za założenie konta osobistego

Konto bez zbędnych opłat

Brzmi dobrze? Dołącz do nas! 

Załóż konto

Wolisz założyć konto na selfie5 w aplikacji Moje ING? Proszę bardzo:

   

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniesz naszym klientem.

Jakie jeszcze funcje mamy w aplikacji Moje ING? Zobacz:

Czasowa blokada karty

Czasowa blokada karty

Jeśli nie wiesz gdzie jest twoja karta. 

Niezbędnik podróżnika

Niezbędnik podróżnika

Kantor, karta wielowalutowa i wiele innych

Twoja karta w internecie

Twoja karta w internecie

Sprawdź gdzie podpiąłeś swoją kartę.

Prognozy płatności

Prognozy płatności

Jeden rzut oka i wiesz, jakie wydatki czekają Cię w tym miesiącu.

Analiza wydatków

Analiza wydatków

Widzisz na prostych wykresach, kiedy, ile i na co wydajesz.

Kody rabatowe

Kody rabatowe

Kupuj taniej w sklepach internetowych.

Nieskromnie dodamy, że...

zdobyliśmy tytuł Instytucji Roku i Najlepszego banku w Polsce w 2022 roku w niezależnym rankingu organizowanym przez branżowy portal Moje Bankowanie6.

 

Moje ING to nazwa handlowa usługi bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego, a aplikacja Moje ING – jest jej wersją na urządzenia mobilne.

Zapoznaj się z regulaminem promocji ING Banku Śląskiego „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” lub "Do 250 zł za otwarcie konta Mobi"

Oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku. Dotyczy Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN, zakładanego na warunkach określonych w regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” w ING Banku Śląskim.  Obowiązuje dla kwot poniżej 300 tys. zł przez 3 miesiące od dnia założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z regulaminem.

Z wyjątkiem wpłaty/wypłaty w punkcie obsługi kasowej i przelewu w placówce bankowej - miejscu spotkań.

„Zakładanie konta przy użyciu Selfie” - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie, czyli zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.

Zwycięzca w konkursie "Instytucja Roku 2022" w kategorii "Najlepsza aplikacja mobilna" organizowanym przez portal Moje Bankowanie w marcu 2022 r. oraz 1. miejsce w kategorii "Bankowość mobilna" w konkursie Mobile Trends Awards organizowanym przez ESCOLA S.A w marcu 2022 r.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Polecenie przelewu SEPA – to przelew europejski - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych w euro z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy, jeżeli obaj dostawcy lub jeden z dostawców wykonują działalność na obszarze jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA)
 • Polecenie przelewu w walucie obcej – to - przelew walutowy - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków z krajowego rachunku płatniczego płatnika u dostawcy na krajowy rachunek płatniczy odbiorcy u dostawcy w walucie innej niż złoty oraz euro
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to - kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.
 • Sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych – to - wyciąg z konta - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na sporządzeniu przez dostawcę prowadzącego rachunek płatniczy zestawienia transakcji wykonanych w ramach rachunku płatniczego w danym okresie, w postaci papierowej albo elektronicznej.

CyberRescue
Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia ekspertów z CyberRescue. To spece od bezpieczeństwa w sieci.

Pomogą Ci m.in. lepiej zabezpieczyć twoje konta w social mediach i sprawdzić sklep internetowy przed zakupem. Zweryfikujesz też czy sms-y lub mejle, które otrzymujesz, są fałszywe. Dowiedz się więcej.
 

Bilety komunikacyjne

 • Nowość: Korzystasz z podpowiedzi o biletach - z geolokalizacją
 • Masz szybki dostęp do biletów – z aplikacją Moje ING
 • Nie potrzebujesz gotówki – płacisz prosto ze swojego konta
 • Kupujesz bilety kiedy potrzebujesz - o każdej porze
 • Korzystasz z komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach

Dostawcą usługi jest Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. 

Subskrypcje

Możesz sprawdzić jakie masz podpięte do karty subskrypcje. Widzisz swoje przyszłe zaplanowane i prognozowane płatności np. za Netflix, HBO czy Storytel. 

Weryfikacja behawioralna

To dodatkowe zabezpieczenie, które dzięki zapamiętywaniu twoich ruchów i zachowań, sprawdza czy na pewno Ty korzystasz ze swojej bankowości internetowej. Zabezpieczy Cię np. gdy oszuści przechwycą Twój login i hasło. Włączysz to 1 kliknięciem i korzystasz za darmo. Dowiedz się więcej.

Jak zgarnąć do 250 zł?


Konto Direct albo Komfort - jeśli masz więcej niż 26 lat

Zyskasz 120 zł, jeśli:

 • do 30 marca 2023  założysz konto Direct albo Komfort z kartą do konta i kontem oszczędnościowym 
 • do 30 czerwca 2023  zrobisz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł 

oraz dodatkowe 130 zł, jeśli do 30 czerwca 2023:

 • zapłacisz min. 3 razy BLIKIEM za zakupy w internecie,
 • otrzymasz w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ na min. 1000zł,
 • założysz min. 1 cel oszczędnościowy, na którym odłożysz min. 300 zł.

Zapoznaj się z regulaminem promocji „250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” oraz spełnij warunki promocji. 

Upewnij się, że w dniu przystąpienia do promocji masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING1 :) 


Konto Mobi - jeśli masz 18-26 lat

Zyskasz 120 zł, jeśli:

 • do 30 marca 2023 założysz konto Mobi z kartą do konta i kontem oszczędnościowym,
 • do 31 maja 2023 zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych

oraz dodatkowe 130 zł ,jeśli do 31 maja 2023:

 • z wymienionych 10 transakcji bezgotówkowych, min. 3 zrobisz BLIKIEM w internecie,
 • założysz Smart Savera, na którym odłożysz min. 30 zł.

Zapoznaj się z regulaminem promocji „250 zł za otwarcie konta Mobi” oraz spełnij warunki promocji. 

Upewnij się, że w dniu przystąpienia do promocji masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING :) 

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w ofercie specjalnej "Bonus na start" dla kwot poniżej 300 tys. zł przez 3 miesiące od założenia konta.

Oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku. Zapoznaj się z regulaminem oferty.