Kto by pomyślał,że z bankiem możeszrozwijać swoje pasje

Nie trać czasui rób swojez aplikacją Moje ING

Kto by pomyślał,że z bankiem możeszrozwijać swoje pasje

Nie trać czasui rób swojez aplikacją Moje ING

Kto by pomyślał,że z bankiem możeszrozwijać swoje pasje

Nie trać czasui rób swojez aplikacją Moje ING

Nie trać czasui rób swojez aplikacją Moje ING

Wiemy, że ogarnianie finansów to nie jest najważniejsza rzecz w życiu. Dlatego dajemy Ci prostą aplikację, a Ty rób swoje - rozwijaj swoje pasje i odkrywaj nowe talenty!

Teraz pomoże Ci w tym 50% zniżki w Kodach rabatowych w aplikacji Moje ING1.

Sprawdź ofertę kursów językowych, hobbystycznych, zawodowych, IT, rozwoju osobistego i wielu innych u naszych parterów.

Jak skorzystać ze zniżki?

U nas masz też prostą bankowość.

Co dzięki temu zyskujesz? Bezcenny czas dla siebie i Twoich pasji.

Prosto za zero

Masz 0 zł za prowadzenie konta2za kartę - czy płacisz nią, czy nie i za wypłaty z bankomatów naszych i Planet Cash. 

Prosto się klika

W aplikacji Moje ING bankujesz, płacisz, kupujesz, czatujesz z nami, masz bilety na autobus i pełno fajnych zniżek. Kto by pomyślał, że taka mała apka, ma tak wielkie wnętrze 😊 Zobacz, jakie

Prosto się mówi

Mamy aż 3 certyfikaty prostego języka3 - mówimy po prostu i mamy na to papiery. Aplikacja Moje ING to jedyna bankowa aplikacja w Polsce, która ma taki certyfikat.

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? No dobra 😉

Brzmi nieźle?

Załóż konto Mobi

Masz więcej niż 26 lat? Sprawdź konto Direct

Wolisz założyć konto na selfie4 w aplikacji Moje ING? Proszę bardzo:

   

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniesz naszym klientem!

Z kontem Mobi zyskasz aplikację Moje ING, a w niej:

Moje ING to nazwa handlowa usługi bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego, a aplikacja Moje ING – jest jej wersją na urządzenia mobilne.

Z wyjątkiem wpłaty/wypłaty w punkcie obsługi kasowej i przelewu w placówce bankowej - miejscu spotkań.

Zdobyliśmy 3 certyfikaty prostej polszczyzny Uniwersytetu Wrocławskiego - za aplikację Moje ING w 2017 r., za stronę ing.pl w 2019 r. oraz za język obsługi zdalnej w 2020 r. (czyli jak mówimy do Was na infolinii, piszemy na czacie, w mejlach, wiadomościach, odpowiedziach na reklamacje).

4„Zakładanie konta przy użyciu Selfie” - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie, czyli zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Zakładanie konta przy użyciu Selfie – to - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie - zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to- polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew z rachunku karty kredytowej – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej polecenie przelewu wewnętrznego; jak również - polecenie przelewu wewnętrznego - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.

Jak zgarnąć do 250 zł?

Zyskasz 120 zł, jeśli:

 • do 30 marca 2023 r. założysz konto Mobi z kartą do konta i kontem oszczędnościowym,
 • do 31 maja 2023 r. zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych

oraz dodatkowe 130 zł, jeśli do 31 maja 2023 r.:

 • z wymienionych 10 transakcji bezgotówkowych, min. 3 zrobisz BLIKIEM w internecie,
 • założysz Smart Savera, na którym odłożysz min. 30 zł.

Zapoznaj się z regulaminem promocji „250 zł za otwarcie konta Mobi” oraz spełnij warunki promocji. 

Upewnij się, że w dniu przystąpienia do promocji masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING.

Jak skorzystać ze zniżki?

 • Zostań naszym klientem.
 • Wejdź do Mojego ING do zakładki Oferta ING i wybierz Kody rabatowe.
 • Wybierz interesującą Cię zniżkę i postępuj dalej zgodnie z instrukcjami.