O nas

Wszystkie połączenia telefoniczne przychodzące do jednostki Expert Team oraz wychodzące od jej pracowników są nagrywane.

Eksperci w Katowicach - pożyczka gotówkowa

Zakres wsparcia:  pytania merytoryczne, pytania dot. wniosków w procesie, logowanie/odblokowanie dostępu do PDP.

Eksperci w regionie - produkty hipoteczne i pożyczka gotówkowa

Zakres wsparcia: szkolenia, konsultacja odstępstw, odwołania od decyzji negatywnej.

INGa

Chętnie odpowiem na Twoje pytania.
Pytaj śmiało!

Monika Chmurzyńska

Telefon: 32 356 26 63
monika.chmurzynska@ing.pl

Marcin Pawlak

Telefon: 797 602 302
marcin.pawlak@ing.pl

Marzenna Skipor-Piędzioch

Telefon: 667 949 747
marzenna.skipor-piedzioch@ing.pl

Anna Gielec

Telefon: 605 169 484
anna.gielec@ing.pl

Magdalena Pantkowska-Bargiełowska

Telefon: 667 949 520
magdalena.pantkowska-bargielowska@ing.pl

Katarzyna Grzegorczyk

Telefon: 667 973 176
katarzyna.grzegorczyk@ing.pl

Łukasz Kuśmierz
Telefon: 697 569 402
lukasz.kusmierz@ing.pl

Monika Świerkosz

Telefon: 607 087 759
monika.swierkosz@ing.pl

Agnieszka Niedoba

Telefon: 601 853 768
agnieszka.niedoba@ing.pl

Magdalena Kozłowska

Telefon: 667 949 306
magdalena.kozlowska@ing.pl

Aleksandra Pałgan

Telefon: 32 357 00 89
detaliczne.posrednik@ing.pl

Dorota Musiał

Telefon: 32 357 00 89
detaliczne.posrednik@ing.pl

Sławomir Wojciechowski

Telefon: 32 356 26 55
slawomir.wojciechowski@ing.pl

Dominika Łuków vel Broniszewska

Telefon: 32 356 26 60
dominika.lukow.vel.broniszewska@ing.pl

Bernadeta Banasik

Telefon: 32 356 26 61
bernadeta.banasik2@ing.pl

Michał Przesór

Telefon: 32 356 26 49
michal.przesor@ing.pl

Magdalena Marzec

Telefon: 32 356 26 57
magdalena.marzec2@ing.pl

Tomasz Kochański

Telefon: 32 356 26 47
tomasz.kochanski@ing.pl

Magdalena Makulska

Telefon: 32 356 26 50
magdalena.makulska@ing.pl

Agnieszka Czaicka

Telefon: 32 356 26 59
agnieszka.czaicka@ing.pl

Anna Binke-Kotnis

Telefon: 32 356 26 56
anna.binke-kotnis@ing.pl

Joanna Przybycień

Telefon: 32 356 26 52
joanna.przybycien@ing.pl

Anna Gilewska

Telefon: 32 356 26 54
anna.gilewska@ing.pl