Pomagamy zarządzać budżetem województwa, gminy czy miasta

Z ING Bankiem Śląskim zarządzanie finansami jednostek samorządu terytorialnego staje się proste. Dobierzemy i dostosujemy do specyficznych potrzeb naszych klientów produkty z oferty tak,
by obsługa budżetu przebiegała w sprawny i przejrzysty sposób.

Ułatwiamy obsługę płatności i zobowiązań

Niezależnie od wielkości jednostki samorządu terytorialnego możemy zaoferować rozwiązania z zakresu obsługi gotówkowej i bezgotówkowej, które pomogą pracownikom sprawniej wykonywać swoją pracę, a mieszkańcom – łatwiej wywiązywać się ze swoich zobowiązań, np. podatkowych.

Wspieramy rozwój i bieżącą działalność samorządów

Dla klientów z sektora jednostek samorządu terytorialnego oferujemy dostęp do oferty produktów finansowania stworzonej z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb. Nasi doradcy pomogą także uzyskać środki niezbędne do przeprowadzenia inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych.

Ofertę dla jednostek samorządu terytorialnego zawsze tworzymy indywidualnie na podstawie informacji o potrzebach i celach danego województwa, gminy czy miasta. Skontaktuj się z nami, aby wspólnie określić, jakie formy finansowania najlepiej sprawdzą się w Twoim konkretnym przypadku.

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasi doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Zadzwoń

+48 32 357 00 24

lub porozmawiaj na czacie

Rozpocznij czat

trigger

   Rozpocznij czat

czat aktywny:

pon - pt 8:00 - 18:00

W tym momencie czat jest nieaktywny. Zapraszamy w dni robocze od 8:00 - 18:00