Konto Direct dla Firmy

Prosty sposób na zarządzanie finansami firmy przez internet i telefon. Jasne zasady korzystania z konta, bez względu na to, jak długo prowadzisz swój biznes.

  • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez internet w PLN dla aktywnych1  i za kartę do konta2
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju.
Więcej Otwórz konto

Pożyczka dla Twojej firmy

Pieniądze na uczciwych zasadach. Nawet 1,2 mln zł z przeznaczeniem na dowolny cel, kredytowanie do 10 lat, szybka decyzja i minimum formalności.

Oferta na start

Ruszasz z własną firmą? Skorzystaj z naszego Pakietu na start - usług, które ułatwią Ci prowadzenie działalności już od pierwszego dnia.

Więcej

Usługi dla firmy

Twoja firma może mieć więcej klientów. Z kontem dla firmy możesz korzystać z usług, które wspierają Twój biznes: księgowości, terminali płatniczych, płatności online. 

Więcej

Leasing

Oferta leasingu na samochody i sprzęt firmowy dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę i elastyczność. Finansowanie aż do 72 miesięcy i udział własny od 0%.

Więcej

Jestem klientemi mam dostęp do bankowości internetowej


Zaloguj się i złóż wniosek o pożyczkę

Nie jestem klientem,nie mam dostępu do bankowości internetowej

Złóż wniosek o pożyczkę

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

  1. Klient jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy). Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów (nie dotyczy wpłat i wypłat w oddziale banku), w pozostałych przypadkach - 9 zł.  Opłata za przelew internetowy w PLN w kraju wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł (nie dotyczy przelewów typu Express Elixir, Blue Cash i Sorbnet).
  2. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł.