0 zł za konto firmowe przez 2 lata1, potem nadal nie płacisz, jeśli korzystasz:

0 zł za prowadzenie konta2
0 zł za przelewy3
0 zł za wpłaty i wypłaty
0 zł za kartę do konta4
 
Otwórz konto za 0 zł

Dowiedz się więcej


A dla spółki konto w pakiecie Start za 0 zł przez 2 lata:

W tym prowadzenie konta, przelewy ZUS/US, kartę do konta w PLN czy wypłaty gotówki5
Otwórz konto za 0 zł 

Dowiedz się więcej

Masz już Moje ING

Zaloguj się i załóż firmę online w swojej bankowości internetowej

Załóż firmę online 


Nie jesteś jeszcze naszym klientem

Umów się ze specjalistą w wybranym oddziale naszego banku

Umów spotkanie

Z naszym księgowym założenie firmy jest proste i szybkie

Jednoosobowe działalności gospodarcze

x
1

Wypełnij wniosek online

Podczas wideorozmowy z księgowym. Jednym wnioskiem założysz firmę, konto firmowe i profil zaufany oraz zarejestrujesz działalność w CEiDG, urzędzie skarbowym i ZUS

Załóż firmę

2

Wysyłamy Twój wniosek do CEIDG

Potwierdzenie dostajesz SMS-em nawet w ciągu kilku godzin

3

Gotowe!

Niech biznes się kreci z kontem za 0 zł i narzędziami od ING

Spółki z.o.o.

x
1

Umów wideorozmowę z księgowym

Wybierz dogodny dla Ciebie dzień i godzinę konsultacji.

Załóż firmę

2

Przygotuj się do rozmowy

Przemyśl nazwę spółki i skompletuj potrzebne dokumenty. Wypełnione prześlij na adres zakladamfirme@poczta.ingksiegowosc.pl - to znacznie przyśpieszy proces. 

Jakich dokumentów potrzebujesz? Sprawdź

3

Zakładamy spółkę z.o.o. podczas wideorozmowy

W czasie spotkania pomożemy Ci założyć spółkę za pomocą serwisu S24. Księgowy wypełni właściwy wniosek i odpowie na Twoje pytania.

4

Gotowe! Teraz załóżmy wspólnie konto firmowe

Po złożeniu wniosku będziemy monitorować KRS i poinformujemy Cię telefonicznie, gdy założona spółka się w nim pojawi.

Wtedy chętnie pomożemy w założeniu konta firmowego oraz aktywacji narzędzi niezbędnych w każdej firmie - Fakturowania oraz Biura rachunkowego.

Obniż koszty na starcie w biznesie z narzędziami w promocyjnych cenach

Masz gwarancję stałej niskiej ceny  już od 130 zł miesiecznie. Sprawdź regulamin dla przesiębiorców 

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto, a następnie włącz Biuro rachunkowe w aplikacji Moje ING

Więcej o ksiegowości

Sprawdź naszą nowość - terminal w telefonie dzięki aplikacji eTerminal. Płacisz tylko, gdy korzystasz - nie kupujesz i nie dzierżawisz

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto a następnie zamów terminal w aplikacji Moje ING w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Więcej o eTerminalu

 

Skorzystaj z leasingu na samochód już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Ratę dopasujesz do siebie. Dodatkowe korzysci masz w programie ING Eko - gdy leasingujesz samochód elektryczny lub wodorowy. 

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto, a następnie wypełnij wniosek o leasing w aplikacji Moje ING

Więcej o leasingu

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto i wybierz kartę Mastercard.  Zapisz się do promocji. Aktywuj kartę i wykonuj nią transakcję w okresie promocji - do 25.03.2023, a 5% wydanej kwoty wróci do Ciebie.

Regulamin promocji "Zyskaj z kartą Mastercard"

 

Usługę Biura rachunkowego dostarcza ING Usługi dla Biznesu S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 50 dla klientów ING Banku Śląskiego S.A. 


  1. Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jesli otworzysz konto do 31.03.2023. Po okresie promocji miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19 zł. Klient korzysta z konta/jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

  2. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jesli otworzysz konto do 31.03.2023. Poza promocją miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19,00 zł.

  3. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN na konto w innym banku (z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR, Blue Cash i SORBNET) wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 1,20 zł.

  4. Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych tą kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy

  5. Konto dla spółki w pakiecie Start. Aby skorzystać z promocji konto za 0 zł przez 2 lata otwórz konto firmowe do 31.03.2023 roku - sprawdź regulamin.  Konto otworzysz tylko po udzieleniu zgody na marketing bezpośredni oraz na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
    Opłata za użytkowanie karty płatniczej do konta (debetowej) Mastercard Corporate w wysokości 7 PLN jest pobierana tylko, jeśli wartość rozliczonych przez ING Bank transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w danym miesiącu wyniesie mniej niż 500,00 PLN.
    0 zł za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash. 9 zł za wypłaty z bankomatów innych sieci.

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców (jednoosobowe działaności gospodarcze, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości) 

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Firm i samorządów (spółki)

 

Informacje aktualne na dzień: 1.01.2023

To nie jest oferta w rozumieniu prawa. Materiał jest wyłącznie informacyjny.  

ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice; www.ing.pl; Infolinia 32 357 00 65 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub placówka bankowa.