Załóż firmęz księgowymna wideo

Załóż firmęz księgowymna wideo

Załóż firmęz księgowymi konto za 0 zł

Załóż firmęz księgowymi konto za 0 zł

Ty maszpomysł na firmę,my księgowego za 0 zł

Ty maszpomysł na firmę,my księgowego za 0 zł

Założyć firmę - ale jak?Z księgowym na wideo

Założyć firmę - ale jak?Z księgowym na wideo

Udźwignieszkażde zleceniez autem w leasingu

Masz już Moje ING

Zaloguj się i załóż firmę online w swojej bankowości internetowej

Załóż firmę online 


Nie jesteś jeszcze naszym klientem

Umów się ze specjalistą w wybranym oddziale naszego banku

Umów spotkanie

Prosto założysz firmę podczas rozmowy z księgowym 💻 📱. Zobacz jak:

Jednoosobowe działalności gospodarcze

x
1

Umów się z księgowym

Na konsultację wideo lub przez telefon - bez opłat. Wybierzesz dogodny termin i formę.

Chcę założyć firmę

2

Wspólnie założycie Twoją firmę

Księgowy odpowie na Twoje pytania i wspólnie założycie firmę, profil zaufany oraz zarejestrujecie działalność w CEiDG, urzędzie skarbowym i ZUS

3

Wysyłamy Twój wniosek do CEIDG

Potwierdzenie dostajesz SMS-em nawet w ciągu kilku godzin

4

Gotowe!

Gdy masz już NIP możesz otworzyć konto za 0 zł z narzędziami od ING

Spółki z.o.o.

x
1

Umów wideorozmowę z księgowym

Wybierz dogodny dla Ciebie dzień i godzinę konsultacji.

Chcę założyć spółkę

2

Zakładamy spółkę z.o.o. podczas wideorozmowy

W czasie spotkania pomożemy Ci założyć spółkę za pomocą serwisu S24. Księgowy wypełni właściwy wniosek i odpowie na Twoje pytania.

3

Gotowe! Teraz załóżmy wspólnie konto firmowe

Po złożeniu wniosku będziemy monitorować KRS i poinformujemy Cię telefonicznie, gdy założona spółka się w nim pojawi.

Wtedy chętnie pomożemy w założeniu konta firmowego oraz aktywacji narzędzi niezbędnych w każdej firmie - Fakturowania oraz Biura rachunkowego.

Obniż koszty na starcie w biznesie z narzędziami w promocyjnych cenach

Skorzystaj z leasingu na samochód już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Ratę dopasujesz do siebie. Dodatkowe korzysci masz, gdy leasingujesz samochód elektryczny lub wodorowy. 

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto, a następnie wypełnij wniosek o leasing w aplikacji Moje ING

Więcej o leasingu

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto i wybierz kartę Mastercard.  Zapisz się do promocji. Aktywuj kartę i wykonuj nią transakcję w okresie promocji - do 30.09.2023, a do 10% wydanej kwoty wróci do Ciebie.

Regulamin promocji "Zyskaj z kartą Mastercard"

 

Sprawdź naszą nowość - terminal w telefonie dzięki aplikacji eTerminal. Płacisz tylko, gdy korzystasz - nie kupujesz i nie dzierżawisz

Jak skorzystać? Załóż firmę i konto a następnie zamów terminal w aplikacji Moje ING w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Więcej o eTerminalu

 

Usługę Biura rachunkowego dostarcza ING Usługi dla Biznesu S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 50 dla klientów ING Banku Śląskiego S.A. 


  1. Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jesli otworzysz konto do 30.09.2023. Po okresie promocji miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19 zł. Klient korzysta z konta/jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

  2. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jesli otworzysz konto do 30.09.2023. Poza promocją miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19,00 zł.

  3. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN na konto w innym banku (z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR, Blue Cash i SORBNET) wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 1,20 zł.

  4. Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych tą kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca. 

  5. Konto dla spółki w pakiecie Start. Aby skorzystać z promocji konto za 0 zł przez 2 lata otwórz konto firmowe do 30.09.2023 roku - sprawdź regulamin.  Konto otworzysz tylko po udzieleniu zgody na marketing bezpośredni oraz na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
    Opłata za użytkowanie karty płatniczej do konta (debetowej) Mastercard Corporate w wysokości 7 PLN jest pobierana tylko, jeśli wartość rozliczonych przez ING Bank transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w danym miesiącu wyniesie mniej niż 500,00 PLN.
    0 zł za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash. 9 zł za wypłaty z bankomatów innych sieci.

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców (jednoosobowe działaności gospodarcze, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości) 

Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Firm i samorządów (spółki)

 

Informacje aktualne na dzień: 1.05.2023

To nie jest oferta w rozumieniu prawa. Materiał jest wyłącznie informacyjny.  

ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice; www.ing.pl; Infolinia 32 357 00 65 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub placówka bankowa.