Inne produkty dla klientów indywidualnych

Szukasz sposobu na pomnażanie pieniędzy?

Nasi specjaliści inwestycyjni są do Twojej dyspozycji. Poznaj swój profil inwestora i sprawdź rekomendację dopasowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Kto może skorzystać z oferty Premium?

Kto może skorzystać z oferty Premium?

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy zgromadzą w naszym banku aktywa powyżej 200 tys. zł lub zainwestują min. 100 tys. zł (lub równowartości tych kwot w walucie wymienialnej). Dla pozostałych klientów zalecamy zapoznanie się z ofertą dla klienta indywidualnego lub klienta Private Banking.

1 Oferta specjalna dotyczy Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” i obowiązuje przez 3 miesiące od założenia konta. Podane oprocentowanie jest stałe, obliczane w skali roku. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

2Oferta specjalna dotyczy Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus Max w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus Max” i obowiązuje przez 3 miesiące od założenia konta. Podane oprocentowanie jest stałe, obliczane w skali roku. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.