Z Moim ING wszystko załatwiasz zdalnie i zawsze wiesz na czym stoisz. Bo swój bank nosisz przy sobie, w kieszeni.

Bankuj z domu – wygodnie i bez ryzyka.

Zacznij korzystać 

  Aplikacja Moje ING mobile dostępna w innych sklepach niż App Store i Google Play pochodzi z niesprawdzonego źródła. Nie instaluj jej ze względów bezpieczeństwa.


Bankowość internetowa Moje ING

Na komputery. Bo czasem lepiej mieć większy ekran.

Zaloguj się


Nie masz jeszcze u nas konta?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zostać naszym klientem.

Zostaw numer, oddzwonimy

Zdobyliśmy 1. miejsce w konkursie Mobile Trends Awards 2022!

Sprawdź szczegóły

Funkcje aplikacji

Przejrzyste finanse

Kiedy widzisz więcej, możesz podejmować lepsze decyzje. W Moim ING od razu widzisz jak wyglądają Twoje finanse.

Dowiedz się więcej

Przelewy

Zwykłe i ekspresowe, w złotych i walutowe, jednorazowe i zaplanowane – nieważne, czego potrzebujesz, zrobisz to w kilka sekund w aplikacji Moje ING.

Dowiedz się więcej

Oferta pod ręką

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skorzystać z kredytowania, możliwości depozytowych, inwestycyjnych czy rozwiązań płatnościowych – mamy to. W Moim ING wygodnie znajdziesz i zamówisz rozwiązanie, którego w danej chwili potrzebujesz najbardziej. 

Dowiedz się więcej

Dodatki i rabaty

Aplikacja Moje ING to więcej niż bankowość. Szybko i wygodnie składasz wnioski urzędowe. Korzystasz z kodów rabatowych na tańsze zakupy czy doładowujesz media.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne bankowanie

Stosujemy światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych. Mamy innowacyjne rozwiązania, które chronią Twoje finanse. Dowiedz się więcej o Strefie bezpieczeństwa w Moim ING.

Więcej o bezpieczeństwie

 

Jak zacząć przygodę z aplikacją

Bankowość internetowa

Moje ING na dużym ekranie

W Moim ING na komputerze zrobisz przelew, potwierdzisz swoje wnioski urzędowe profilem zaufanym i szybko zalogujesz się do ZUS. Skorzystasz też z części funkcji dostępnych w naszej aplikacji.

Porównaj możliwości i funkcje

Dołącz do ponad 3 milionów klientów bankujących zdalnie

Zacznij korzystać z Mojego ING 

Zobacz także

Regulacje

Regulacje

Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług systemu bankowości internetowej.

Realizacja zleceń

Realizacja zleceń

Sprawdź, kiedy zostaną zrealizowane zlecone przez Ciebie dyspozycje.

Kto może skorzystać z oferty Premium?

Kto może skorzystać z oferty Premium?

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy zgromadzą w naszym banku aktywa powyżej 200 tys. zł lub zainwestują min. 100 tys. zł (lub równowartości tych kwot w walucie wymienialnej). Dla pozostałych klientów zalecamy zapoznanie się z ofertą dla klienta indywidualnego lub klienta Private Banking.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Polecenie przelewu SEPA – to przelew europejski - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych w euro z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy, jeżeli obaj dostawcy lub jeden z dostawców wykonują działalność na obszarze jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA)
 • Polecenie przelewu w walucie obcej – to - przelew walutowy - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków z krajowego rachunku płatniczego płatnika u dostawcy na krajowy rachunek płatniczy odbiorcy u dostawcy w walucie innej niż złoty oraz euro
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to - kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.
 • Sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych – to - wyciąg z konta - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na sporządzeniu przez dostawcę prowadzącego rachunek płatniczy zestawienia transakcji wykonanych w ramach rachunku płatniczego w danym okresie, w postaci papierowej albo elektronicznej.