ING BANK ŚLĄSKI

Kontroluj swoje finanse

Kiedy widzisz więcej, możesz podejmować lepsze decyzje. W Moim ING od razu widzisz jak wyglądają Twoje finanse. Łatwo kontrolujesz wydatki, planujesz budżet i oszczędzasz.
 

Zacznij korzystać

Nie masz jeszcze konta?

Otwórz konto osobiste przez stronę internetową:

Otwórz konto

Lub jeszcze szybciej - przez telefon w aplikacji Moje ING. Tam możesz założyć konto na selfie.


Masz już konto?

Zaloguj się do aplikacji mobilnej i skorzystaj z funkcji niedostępnych na komputerze.

lub

Zaloguj się

Historia

Dla Twojej wygody połączyliśmy historię wszystkich produktów w jedną listę.

Dzięki temu widzisz wszystko czytelnie jak na dłoni, odpowiednio oznaczone wraz z informacją o saldzie po wykonaniu transakcji. Po każdej transakcji dostaniesz powiadomienie w telefonie - dzięki naszej aplikacji. Możesz tu zobaczyć również historię swoich kont z innych banków, które dodasz do Mojego ING.

 

Powiadomienia Push

Będziesz zawsze na bieżąco ze swoimi finansami.
Po każdej transakcji (przelewie, wypłacie z bankomatu, zapłacie kartą) wyślemy Ci powiadomienie push. Szczegółowe informacje z tych powiadomień znajdziesz w "Historii".

Pozostałe powiadomienia np. te o nadchodzących płatnościach, odkładamy w „Centrum powiadomień". Aby je przeczytać, kliknij w ikonę dzwoneczka.

 

Ustaw powiadomienia

Możesz wybrać konta i karty, dla których będziesz otrzymywać powiadomienia. 

Zaloguj się do aplikacji i przejdź do swojego profilu. Następnie przejdź do sekcji "Ustawienia" - "Aplikacja mobilna" - "Powiadomienia na telefon (push)" - Zmień.

Więcej o powiadomieniach przeczytasz w centrum pomocy

Widzisz ile masz - przed zalogowaniem

Możesz wybrać w jaki sposób aplikacja pokaże Ci tę informację: w postaci kwoty lub wartości procentowej. Możesz dodać do ekranu przed zalogowaniem również podgląd salda konta oszczędnościowego i karty kredytowej.

Chcesz tu zobaczyć stan konta z innego banku? Żaden problem. Dodasz go tak samo jak stan konta w naszym banku.

Zobacz jak ustawić po swojemu stronę przed zalogowaniem:

Budżet

Określa, ile chcesz i możesz wydać. Wystarczy, że ustawisz kwotę - budżet miesięczny - w której chcesz się zmieścić. Dzięki temu zorientujesz się, czy trzymasz się planu i na ile możesz sobie jeszcze pozwolić. 

Możesz wybrać, które konta i karty przedpłacone chcesz widzieć w Budżecie. Zrobisz to w szczegółach Budżetu. Znajdziesz go w Usługach.

Ustaw budżet

 

Zaplanowane płatności

To przelewy, które np. ustawisz raz, by automatycznie płaciły się same, lub takie, które już gotowe do wysłania będą czekać jedynie na Twoją akceptację.

Sprawdzisz tu przewidywane płatności za subskrypcje i abonamenty, które opłacasz swoją kartą do konta lub kredytową, np. za Netflix, HBO czy Storytel.

Znajdziesz je w „Usługach”.

Sprawdź sposoby na zaplanowanie płatności

Stan konta w urządzeniach Apple Watch

Uruchom naszą aplikację na zegarku. Sprawdzaj stan konta osobistego i oszczędnościowego, bez szukania telefonu.

Opcja dostępna na zegarkach Apple Watch, połączonych z telefonem, na którym masz zainstalowaną naszą aplikację i włączony podgląd stanu konta przed zalogowaniem.

 

Głosowa obsługa apliakcji

Za pomocą Asystenta Google możesz skorzystać z kilku funkcji, dostępnych na ekranie przed zalogowaniem.

Jak to działa?

Uruchom Asystenta Google - powiedz „OK Google" lub przytrzymaj przycisk ekranu głównego i korzystaj z komend dostępnych w naszej aplikacji:

  • „Wyszukaj saldo w Moje ING” – aby sprawdzić dostępne saldo
  • „Wyszukaj BLIK w Moje ING” – aby otrzymać kod BLIK
  • „Wyszukaj przelew w Moje ING” – aby zrobić szybki przelew 

Więcej o obsłudze głosowej przeczytasz w centrum pomocy

Szybkie logowanie

Loguj się prosto i bezpiecznie, tak jak lubisz:

  • odciskiem palca - dostępne dla telefonów z czytnikiem linii papilarnych
  • Face ID - dostępne na urządzeniach iPhone z funkcją Face ID
  • 4-cyfrowym kodem PIN

Dowiedz się wiecej o bezpiecznym logowaniu

Analiza wydatków

Za każdym razem kiedy za coś płacisz - robisz zakupy, płacisz rachunki, tankujesz na stacji - system automatycznie przyporządkowuje Twoje wydatki do odpowiednich kategorii.

Dla czytelności każda transakcja jest oznaczona odpowiednią ikoną.

Możesz zobaczyć również zestawienie wszystkich Twoich wydatków według kategorii, aby wiedzieć ile wydajesz na samochód, ile na domowe rachunki, a ile na rozrywkę. W każdej chwili możesz zmienić kategorię, do której przypisana jest transakcja.

 

Otwarta bankowość

Masz konta w innych bankach? Dodaj je do Mojego ING. Będziesz mieć oko na to co dzieje się na wszystkich Twoich kontach osobistych, firmowych, oszczędnościowych, kartach kredytowych i przedpłaconych - z różnych banków.

Dowiedz się więcej

Finanse na dzisiaj

To obraz tego ile i co masz - saldo Twoich kont, wykaz Twoich produktów. W czytelnej i obrazowej formie - także z innych banków.

 
<h3 class="h3-pwa">Cele oszczędnościowe</h3> <p>Zbierasz na buty do biegania, a może na samoch&oacute;d? Cele się sprawdzą. Zacznij oszczędzać skutecznie.</p> <p>Pamiętaj - duże kwoty biorą się&nbsp;z małych.</p> <p><a aria-label="" href="/indywidualni/oszczednosci/cele-oszczednosciowe">Wyznacz sobie cel</a></p> <p class="lead" style="text-align: center;">&nbsp;</p> <p style="text-align: center;"><img alt="" src="/_fileserver/item/ajx1tai.7ed8f1b6f6f17b544912f18d08e94db596ebc93c1434644be2ab3ad8a43ad37e" style="width: 300px; "" /></p>

Zobacz także

Wszystkie możliwości i funkcje

Wszystkie możliwości i funkcje

Sprawdź, co możesz zrobić w systemie Moje ING i aplikacji mobilnej Moje ING mobile.