Wpłatomaty

  • 0 zł za wpłaty gotówki na Twoje konto firmowe1
  • Wpłacone pieniądze są od razu dostępne na koncie
  • Wpłacasz 24/7, bez wizyty w oddziale
  • Ponad 1300 wpłatomatów w całym kraju - naszych i sieci Planet Cash

Jak korzystać z wpłatomatów

Sprawdź czy między banknotami nie ma przedmiotów, które mogą spowodować awarię urządzenia np. wydruki, monety, bilety, paragon, spinacz. Ułóż banknoty równo, w jedną stronę, wyprostuj zagięcia. Banknoty nie mogą być spięte spinaczami, ani gumkami. Przelicz wpłacaną kwotę. Nie musisz układać banknotów nominałami, mogą być przemieszane – urządzenie samo policzy, ile jakich banknotów wpłacasz.

  • Wpłata kartą

  • Wpłata BLIKIEM

x
1

Włóż kartę do wpłatomatu

Wprowadź PIN. Wybierz na ekranie urządzenia opcję "wpłata". Potwierdź numer karty i konta (zgodnie z informacją na ekranie).

2

Wsuń banknoty

Wsuń banknoty do szczeliny wpłatomatu – maksymalnie 50 naraz. Jeśli chcesz wpłacić więcej, podziel je. Nie wpychaj pieniędzy do urządzenia. Włatomat wykryje banknoty, wciągnie je do środka i zamknie przesłonę. Zwróci Ci banknoty uszkodzone i nierozpoznane. Banknoty podejrzane co do autentyczności zostaną zatrzymane przez urządzenie.

3

Zatwierdź transakcję

Na ekranie wpłatomatu zobaczysz informację o liczbie i nominale przyjętych banknotów. Potwierdź kwotę lub dodaj kolejną pulę banknotów. Wpłatomat wydrukuje potwierdzenie transakcji. Zachowaj je jako dowód wpłaty. Jeśli masz włączone powiadomienia push, otrzymasz też potwierdzenie wpłaty w swojej aplikacji.

Wolisz wpłacać za pomocą BLIKA? Sprawdź jak

x
1

Wybierz wpłatę kodem BLIK

Na ekranie wpłatomatu wybierz Transakcja kodem, a następnie Wpłata BLIK. Utwórz kod BLIK w aplikacji mobilnej Moje ING mobile w swoim telefonie. Wpisz kod na ekranie wpłatomatu. Potwierdź wpłatę BLIK w telefonie.

 

2

Wsuń banknoty

Wsuń banknoty do szczeliny wpłatomatu – maksymalnie 50 naraz. Jeśli chcesz wpłacić więcej, podziel je. Nie wpychaj pieniędzy do urządzenia. Włatomat wykryje banknoty, wciągnie je do środka i zamknie przesłonę. Zwróci Ci banknoty uszkodzone i nierozpoznane.

3

Zatwierdź transakcję

Na ekranie wpłatomatu zobaczysz informację o liczbie i nominale przyjętych banknotów. Potwierdź kwotę lub dodaj kolejną pulę banknotów. Wpłatomat wydrukuje potwierdzenie transakcji. Zachowaj je jako dowód wpłaty. Jeśli masz włączone powiadomienia push, otrzymasz również potwierdzenie wpłaty w swojej aplikacji.

Wpłatomaty obsługujące wpłaty kodem BLIK dostępne są w wybranych lokalizacjach. Sprawdź listę wpłatomatów obsługujących BLIK.

Poznaj BLIKA

Pieniądze księgujemy na koncie natychmiast po wpłacie

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w przypadku kont: Konto Direct dla Firmy, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Zysk, Konto z Lwem Zysk + Konto Direct dla wspólnot mieszkaniowych, Karta przedpłacona dla Przedsiębiorcy.

Wpłatomat nie zadziałał? Skontaktuj się z nami.

Podaj nam kwotę, datę przeprowadzenia  transakcji, lokalizację wpłatomatu i szczegóły wpłaty. Dzięki temu odpowiemy Ci szybciej. Czas rozpatrzenia reklamacji zależy również od tego, czy do jej rozpatrzenia musimy rozliczyć wpłatomat.

Skontaktuj się z nami

W bankowości internetowej Moje ING

Zaloguj się


Przez naszą infolinię

+48 32 357 00 69
(Kosz połączenia wg stawek operatora)


W oddziale banku 

Znajdź najbliższy oddział

1. Dla wpłat gotówki do wpłatomatu realizowanych na rachunki wycofane z oferty (DIRECT, DIRECT dla Wspólnot Mieszkaniowych, Konto Zysk, Konto Zysk+) opłata 0,15% od sumy wpłat na rachunek powyżej 50.000 zł w danym cyklu rozliczeniowym. Nie pobieramy opłat od wpłat na Konto Direct dla Firmy i wpłat BLIKIEM.