Usługi dla firm

Więcej dla Firm, aby miały więcej klientów.

imoje - płatności online

Przyjmuj płatności w Twoim sklepie internetowym - kartą, BLIKIEM, przelewem natychmiastowym lub w opcji  „Kup teraz i zapłać za 21 dni”. Pieniądze na Twoim koncie już następnego dnia roboczego. Tylko 1,4% prowizji od transakcji.

Więcej

Placeme

Wyszukaj i oceń lokalizację dla swojej firmy: potencjalnych klientów, konkurentów, planowane inwestycje. Znajdź idealne miejsce dla firmy i wypromuj ją z Placeme.

Więcej

Fakturowanie

Wystawiaj, opłacaj i przechowuj faktury, oszczędzając czas i miejsce w firmie. Sprawdź dodatkowe fukcje, jak magazyn, samodzielna księgowość czy moduł kadr i płac.

Więcej

Samodzielna księgowość

Korzystaj z niej dzięki bankowości internetowej, Moje ING. Prowadź KPiR, kadry i płace lub udostępnij system księgowemu.

Więcej

Leasing

Finansowanie komputera, samochodu lub innego sprzętu dostępne z udziałem własnym od 0%.  Aż do 72 miesięcy. Dzięki niemu Twoja firma może być gotowa na klientów już od pierwszego dnia. 

Więcej

ING Finansowanie Faktur

Wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności? Nie musisz czekać na przelew od kontrahenta. Prześlij nam fakturę, a my ją sfinansujemy. Pieniądze otrzymasz nawet tego samego dnia! 

 

Więcej

Terminale płatnicze (POS)

Akceptuj płatności kartą lub telefonem i zdobywaj nowych klientów. Mobilny terminal płatniczy ING działa wszędzie gdzie go ze sobą zabierzesz, tak jak telefon.

Oferta specjalna - terminal za 0 zł przez 14 miesięcy

Więcej

Profil zaufany

Koniec dojazdów i kolejek w urzędach. Z profilem zaufanym możesz załatwić wiele spraw urzędowych online, np. podpisać plik JPK_VAT.

Więcej

Moje Dokumenty

Bezpieczeństwo i poufność. Swoje ważne pliki możesz przechowywać w Moich Dokumentach z dostępem przez bankowość internetową Moje ING. A wszystko to zupełnie za darmo.

Więcej

Wpłatomaty

Dzięki wpłatomatom ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju możesz wpłacać gotówkę od razu na konto firmowe, bez wizyty w oddziale.

Więcej

ALEO.com

Największa baza informacji o firmach. Wyszukuj dane, pobieraj dokumenty finansowe i wystawiaj  opinie o swoich kontrahentach.
Zarejestruj się bezpłatnie.

Więcej

Dobry głos dla firm

Pozytywne opinie to najlepsza reklama dla Twojej firmy. Zobacz jak je wykorzystać, by zyskać więcej klientów.

Więcej

Bankowość internetowa Moje ING

dla jednoosobowych działalności gospodarczych


Prowadzenie finansów firmy różni się od pilnowania budżetu domowego. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą - mamy coś dla Ciebie. Moje ING to bankowość internetowa, która łączy wygodę obsługi obu typów kont z rozwiązaniami, których potrzebujesz w swoim biznesie.

Aplikacja Moje ING mobile

Prowadząc firmę nie możesz być cały czas w jednym miejscu. Dzięki naszej aplikacji mobilnej cały bank masz w telefonie. Śledzisz płatności, dostajesz powiadomienia o zmianach na koncie, a przelewy możesz robić z dala od swojego laptopa.

Więcej

Masz pytania?

Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze usługi dla Twojej firmy.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

Planujesz założyć firmę?

Doskonale! W ING to łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź ofertę na start dla nowych firm i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać już od pierwszego dnia.

Sprawdź ofertę dla nowych firm