Usługi dla firm

Więcej dla Firm, aby miały więcej klientów.

imoje - płatności online

Przyjmuj płatności w Twoim sklepie internetowym - kartą, BLIKIEM, przelewem natychmiastowym lub w opcji  „Kup teraz i zapłać za 21 dni”. Pieniądze na Twoim koncie już następnego dnia roboczego. Tylko 1,4% prowizji od transakcji.

Więcej

Fakturowanie

Wystawiaj, opłacaj i przechowuj faktury, oszczędzając czas i miejsce w firmie. Sprawdź dodatkowe funkcje, jak magazyn, samodzielna księgowość czy moduł kadr i płac.

Więcej

Leasing

Finansowanie komputera, samochodu lub innego sprzętu dostępne z udziałem własnym od 0%.  Aż do 72 miesięcy. Dzięki niemu Twoja firma może być gotowa na klientów już od pierwszego dnia. 

Więcej

Terminale płatnicze (POS)

Akceptuj płatności kartą lub telefonem i zdobywaj nowych klientów. Mobilny terminal płatniczy ING działa wszędzie gdzie go ze sobą zabierzesz, tak jak telefon.

Oferta specjalna - terminal za 0 zł przez 14 miesięcy

Więcej

Samodzielna księgowość

Korzystaj z niej dzięki bankowości internetowej, Moje ING. Prowadź KPiR, kadry i płace lub udostępnij system księgowemu.

Więcej

ING Finansowanie Faktur

Wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności? Nie musisz czekać na przelew od kontrahenta. Prześlij nam fakturę, a my ją sfinansujemy. Pieniądze otrzymasz nawet tego samego dnia! 

 

Więcej

Profil zaufany

Koniec dojazdów i kolejek w urzędach. Z profilem zaufanym możesz załatwić wiele spraw urzędowych online, np. podpisać plik JPK_VAT.

Więcej

Moje Dokumenty

Bezpieczeństwo i poufność. Swoje ważne pliki możesz przechowywać w Moich Dokumentach z dostępem przez bankowość internetową Moje ING. A wszystko to zupełnie za darmo.

Więcej

Wpłatomaty

Dzięki wpłatomatom ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju możesz wpłacać gotówkę od razu na konto firmowe, bez wizyty w oddziale.

Więcej

ALEO.com

Największa baza informacji o firmach. Wyszukuj dane, pobieraj dokumenty finansowe i wystawiaj  opinie o swoich kontrahentach.
Zarejestruj się bezpłatnie.

Więcej

Bankowość internetowa Moje ING

dla jednoosobowych działalności gospodarczych


Prowadzenie finansów firmy różni się od pilnowania budżetu domowego. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą - mamy coś dla Ciebie. Moje ING to bankowość internetowa, która łączy wygodę obsługi obu typów kont z rozwiązaniami, których potrzebujesz w swoim biznesie.

 

Aplikacja Moje ING mobile

Prowadząc firmę nie możesz być cały czas w jednym miejscu. Dzięki naszej aplikacji mobilnej cały bank masz w telefonie. Śledzisz płatności, dostajesz powiadomienia o zmianach na koncie, a przelewy możesz robić z dala od swojego laptopa.

Więcej

Masz pytania?

Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze usługi dla Twojej firmy.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

Planujesz założyć firmę?

Doskonale! W ING to łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź jak założyć własną działalność i konto firmowe jednym wnioskiem - w bankowości internetowej Moje ING lub przy okazji wizyty w naszym oddziale.

Założ firmę z nami