Testuj pomysł

Przetestuj swój pomysł na biznes. Sprawdź czy spodoba się klientom. Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia do badania rynku i uzyskaj odpowiedzi, które ułatwią start Twojej firmie. 

Więcej

Terminale płatnicze (POS)

Akceptuj płatności kartą lub telefonem i zdobywaj nowych klientów. Mobilny terminal płatniczy ING działa wszędzie gdzie go ze sobą zabierzesz, tak jak telefon.

Oferta specjalna - terminal za 0 zł przez 14 miesięcy

Więcej

imoje - płatności online

Przyjmuj płatności w Twoim sklepie internetowym - kartą, BLIKIEM, przelewem natychmiastowym lub w opcji  „Kup teraz i zapłać za 21 dni”. Pieniądze na Twoim koncie już następnego dnia roboczego. Tylko 1,4% prowizji od transakcji.

Więcej

ING Księgowość

Skorzystaj z nowoczesnej księgowości online w bankowości internetowej Moje ING. 

Więcej

Profil Zaufany

Koniec dojazdów i kolejek w urzędach. Z Profilem Zaufanym możesz załatwić wiele spraw urzędowych online, np. wysłać plik JPK_VAT.

Więcej

Moje Dokumenty

Bezpieczeństwo i poufność. Swoje ważne pliki możesz przechowywać w Moich Dokumentach z dostępem przez bankowość internetową Moje ING. A wszystko to zupełnie za darmo.

Więcej

Platforma Aleo

Wyszukiwarka dla Twojego biznesu. Dzięki Aleo możesz kupować i sprzedawać po najlepszych cenach. Rozwijasz swój biznes, obniżasz koszty i zdobywasz nowe zamówienia.

Więcej

Wpłatomaty

Dzięki wpłatomatom ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju możesz wpłacać gotówkę od razu na konto firmowe, bez wizyty w oddziale.

Więcej

Dobry głos dla firm

Zdobądź pozytywną opinię dla swojej firmy, by mieć więcej klientów. Najciekawsze i najbardziej kreatywne opinie Mela Koteluk i Paweł Domagała zamienią w piosenki.

Zobacz konkurs

Bankowość internetowa Moje ING

dla jednoosobowych działalności gospodarczych


Prowadzenie finansów firmy różni się od pilnowania budżetu domowego. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą - mamy coś dla Ciebie. Moje ING to bankowość internetowa, która łączy wygodę obsługi obu typów kont z rozwiązaniami, których potrzebujesz w swoim biznesie.

Aplikacja Moje ING mobile

Prowadząc firmę nie możesz być cały czas w jednym miejscu. Dzięki naszej aplikacji mobilnej cały bank masz w telefonie. Śledzisz płatności, dostajesz powiadomienia o zmianach na koncie, a przelewy możesz robić z dala od swojego laptopa.

Więcej

Masz pytania?

Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze usługi dla Twojej firmy.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

Planujesz założyć firmę?

Doskonale! W ING to łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź ofertę na start dla nowych firm i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać już od pierwszego dnia.

Sprawdź ofertę dla nowych firm