Oszczędności i lokaty dla firm

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Zobacz jak łatwo zacząć oszczędzać. Wpłacaj pieniądze kiedy chcesz i wypłacaj bez utraty odsetek. Załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, EUR, USD lub GBP z atrakcyjnym oprocentowaniem i swobodnym dostępem do pieniędzy.

Więcej

Lokata dla firm

Dostępna na 1, 6 lub 12 miesięcy. Tradycyjna lokata w PLN dla posiadaczy konta firmowego w ING Banku Śląskim, dostępne w oddziale i internecie.

Więcej

Z myślą o przyszłości

Inwestycje

Przedsiębiorcy muszą łączyć w sobie odwagę i rozsądek, aby ich decyzje, podejmowane każdego dnia, dawały pożądany efekt biznesowy. Z inwestycjami jest podobnie.

Więcej

Emerytura

Średnia emerytura z ZUS1 dla przedsiębiorców jest niższa niż w przypadku innych grup zawodowych. Sam ten fakt skłania, aby wziąć sprawy we własne ręce i zadbać o lepszą przyszłość.

Więcej

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami

Oferta produktów oszczędnościowych Otwarte Konto Oszczędnościowe i Lokaty skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

Oferta produktów inwestycyjnych i emerytalnych skierowana jest do Klientów Indywidualnych.

1Źródło: Dane ZUS, dane za VII-IX 2016