Nowości w Moim ING - od 5 kwietnia

Sprawdź

#zostańwdomu

Bankuj i prowadź firmę z domu

Korzystaj z narzędzi w Moim ING, które pozwolą Ci zdalnie załatwić sprawy firmowe.

Profil zaufany

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet.

Więcej

PUE ZUS

Dostęp do ZUS-u przez internet 24/7.

Więcej

Przelewy firmowe

Proste przelewy w aplikacji Moje ING.

Więcej

Bank mobilny jak Ty i Twoja firma

Ty i Twoja firma jesteście w ciągłym biegu, dlatego Twoja bankowość musi za Tobą nadążyć i być tam, gdzie i kiedy akurat jej potrzebujesz.
W drodze do klienta, w Twoim sklepie lub po prostu na kanapie.

Na każdym urządzeniu

Komputer, tablet czy smartfon – system dostosowuje się do urządzenia, którego używasz. Niezależnie od urządzenia korzystasz z tego samego systemu, z tych samych funkcjonalności, w podobny sposób. Wystarczy przeglądarka internetowa. Nic więcej.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna daje Ci jeszcze szybszy dostęp do Twojej bankowości. Nie musisz się logować, żeby poznać stan swojego konta i na bieżąco kontrolować, co się na nim dzieje.

Poznaj wszystkie możliwości aplikacji Moje ING mobile

 

Szybko, sprawnie i wygodnie

Rozumiemy, że często jesteś zmęczony biurokracją i traceniem czasu na zbędne procedury.
Dlatego zadbaliśmy o to, żeby korzystanie z Mojego ING dla firmy było dla Ciebie wygodne i szybkie.

Konto firmowe i osobiste w jednym miejscu

Masz u nas konto firmowe i osobiste? Wreszcie masz wszystko w jednym miejscu. Wystarczy jedno logowanie, jeden system, żeby wygodnie korzystać z konta firmowego i osobistego. Wystarczy klik, aby przełączać się między podglądem Twoich finansów firmowych i osobistych.

 

Wsparcie dla przedsiębiorczych

Moje ING dla firmy to więcej niż system bankowości. Naszym celem jest wspieranie Cię w rozwoju Twojej firmy. Dlatego dajemy Ci proste i efektywne rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej zarządzać finansami Twojej firmy i rozwijać swoją działalność.

Przejrzysta analiza finansów Twojej firmy

Wszystkie najważniejsze informacje podajemy Ci od razu - w prosty i obrazowy sposób. Wystarczy rzut oka, żeby sprawdzić, jaka jest Twoja sytuacja finansowa. Pomagamy Ci analizować i planować, żebyś mógł podejmować lepsze decyzje finansowe. Wygodnie. Bez zbędnego klikania i skomplikowanych analiz.

Dostęp do dodatkowej gotówki

Gdy tylko będziesz miał taką potrzebę, masz dostęp do dodatkowych pieniędzy. Szybko i on-line. W Moim ING masz dostęp do dodatkowych pieniędzy w wybranej przez siebie formie - pożyczki, limitu kredytowego, karty kredytowej lub leasingu. On-line, w dowolnym czasie i miejscu, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie praktycznie od razu.

Łatwe przelewy

Rób przelewy prosto i w dowolnej chwili, na swoim telefonie z aplikacją Moje ING mobile lub komputerze. Zapłać za faktury, ustaw stałe zlecenia, szybko opłać ZUS i podatki. Rozliczaj się z kontrahentami w kraju i za granicą. A jeśli potrzebujesz, doładuj kartę przedpłaconą, telefon na kartę albo wyślij przelew na telefon.

Więcej o przelewach w Moim ING dla Firm

ING Księgowość

Moje ING wyposażone jest w zintegrowany system księgowy. Dzięki temu nie tylko szybciej robisz płatności. Widząc całościowy obraz finansów swojej firmy możesz podejmować lepsze i szybsze decyzje. Łatwo wystawisz i opłacasz faktury, bo ING Księgowość potrafi sama odczytać i podstawić potrzebne dane.

Dowiedz się więcej

Zacznij korzystać

Nie masz jeszcze konta

Otwórz je już teraz i zacznij korzystać z bankowości.

Otwórz konto

Masz już konto?

i dostęp do bankowości Internetowej.

Zaloguj się

lub aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Bezpieczne bankowanie

Stosujemy światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych. Posiadamy wiele nowoczesnych rozwiązań chroniących Twoje finanse: szyfrowane połączenie, zatwierdzanie transakcji kodami autoryzacyjnymi czy logowanie za pomocą hasła maskowanego. To również od Ciebie zależy, czy dobrze je wykorzystasz.

Poznaj nasze metody oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, o których powinieneś pamiętać, bankując online.

Więcej o bezpieczeństwie

Zobacz także

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.