Nowoczesne konto dla firmy

Konto firmowe, które łączy wygodę z prostotą. A jeśli używasz go aktywnie, nic nie płacisz.

 • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez internet w PLN dla aktywnych1
 • 0 zł za kartę do konta2
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Bankowość internetowa Moje ING

W Moim ING5 widzisz wszystkie swoje konta i płatności - firmowe i prywatne. Zarządzasz nimi przez komputer i telefon, tak jak Ci wygodnie.

 • proste przelewy na ZUS i US, księgowość i fakturowanie
 • błyskawiczne przelewy Elixir i powiadomienia o wpływach na konto
Więcej

Terminale płatnicze

Twoi klienci mogą płacić kartą lub telefonem. Zrobią to wszędzie, bo terminal możesz nosić ze sobą jak telefon. Zamów terminal w naszej ofercie specjalnej, jeśli nie korzystasz jeszcze z rozwiązań płatniczych:

 • 0 zł za terminal przez 14 miesięcy
 • 0 zł prowizji od transakcji wykonanych kartą Visa lub Mastercard
 • 3 rolki papieru do terminala w prezencie.
Więcej

Leasing samochodów

Nowy samochód jest teraz w Twoim zasięgu. Skorzystaj z finansowania na świetnych warunkach. Z oferty możesz skorzystać od pierwszego dnia prowadzenia działalności3.

Więcej

Leasing na drobny sprzęt

Leasing na drobny sprzęt, który przyda Ci się już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Od urządzeń biurowych i IT po meble, sprzęt kosmetyczny i gastronomiczny.

Więcej

Pożyczka na start

Zakładasz firmę i potrzebujesz finansowania na start? Jeśli kontynuujesz karierę jako przedsiębiorca, pieniądze możesz dostać do 48 godzin.4

Więcej

Z kontem w ING Banku Śląskim korzystasz od razu

Wybierz nasz bank

Profesjonalne konto i dostęp do finansowania są ważne, jednak ruszając z własną firmą, potrzebujesz czegoś więcej. Rozumiemy to doskonale. Dlatego już od pierwszego dnia działalności masz u nas dostęp do usług, których najbardziej potrzebujesz.

Otwórz konto dla swojej firmy

Możesz to zrobić nawet teraz, przez internet. Wystarczy 5 minut, dowód osobisty i NIP.

Otwórz konto przez internet

Potrzebujesz pomocy lub chcesz o coś dopytać? Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Warunki oferty

Tę ofertę kierujemy do:

 • przedsiębiorców, czyli osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą,
 • spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości,
 • wspólnot mieszkaniowych.
 1. Klient jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2 000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy). Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów (nie dotyczy wpłat i wypłat w oddziale banku), w pozostałych przypadkach - 9 zł.  Opłata za przelew internetowy w PLN w kraju wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł (nie dotyczy przelewów typu Express Elixir i Sorbnet). 
 2. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł.
 3. Leasing dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim oferowany jest przez ING Lease (Polska) Sp z o.o.
 4. Oferta "Pożyczka na start" jest przeznaczona dla klientów podejmujących działalność gospodarczą, gdy spełnione zostaną wszystkie poniższe warunki:
  • przedmiotem działalności jest kontynuacja obowiązków pracowniczych wykonywanych na podstawie umowy o pracę przed rozpoczęciem działalności gospodarczej,
  • okres zatrudnienia u ostatniego pracodawcy był nie krótszy niż 12 m-cy,
  • umowa na świadczenie usług z ostatnim pracodawca jest zawarta na okres co najmniej 12 m-cy.

  Udzielenie pożyczki zależy od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Bank może odmówić zawarcia umowy kredytowej.
 5. System bankowości internetowej Moje ING udostępniamy obecnie klientom indywidualnym i firmom prowadzonym w formie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Planujesz założyć firmę?

To łatwiejsze niż myślisz! Dzięki Profilowi Zaufanemu pomożemy Ci w jej zarejestrowaniu i udostępnimy profesjonalne konto z bankowością internetową dla firm.

Poznaj Profil Zaufany w Moim ING

PrzeTestuj Pomysł na swój biznes

Bezpłatnie dowiedz się, co o Twoim pomyśle na biznes sądzą potencjalni klienci. Zadasz do pięciu pytań grupie stu dwudziestu dobranych osób. Uzyskane od nich odpowiedzi ułatwią start Twojej firmie!

Więcej