Nowoczesne konto dla firmy

Konto firmowe, które łączy wygodę z prostotą. A jeśli używasz go aktywnie, nic nie płacisz.

 • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez internet w PLN dla aktywnych1
 • 0 zł za kartę do konta2
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Bankowość internetowa Moje ING

W Moim ING5 widzisz wszystkie swoje konta i płatności, firmowe i prywatne. Zarządzasz nimi przez komputer i telefon, tak jak Ci wygodnie.

 • proste przelewy na ZUS i US, księgowość i fakturowanie
 • błyskawiczne przelewy Elixir i powiadomienia o wpływach na konto
Więcej

Terminale płatnicze

Twoi klienci mogą płacić wygodniej – kartą lub telefonem. Zrobią to wszędzie, bo terminal możesz nosić ze sobą jak telefon. Zamów w ofercie specjalnej, jeśli nie korzystasz jeszcze z rozwiązań płatniczych:

 • 0 zł za terminal przez 14 miesięcy
 • 0 zł prowizji od transakcji wykonanych kartą Visa lub Mastercard
 • 3 rolki papieru do terminala w prezencie.
Więcej

Leasing samochodów

Nowy samochód jest teraz w Twoim zasięgu. Skorzystaj z finansowania na świetnych warunkach. Zakładając firmę możesz od razu skorzystać z oferty3.

Więcej

Leasing na drobny sprzęt

Leasing na drobny sprzęt, który przyda się już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Od urządzeń biurowych, IT po meble, sprzęt kosmetyczny i gastronomiczny. W specjalnej cenie tylko dla klientów ING Banku Śląskiego.

Więcej

Pożyczka na start

Zakładasz firmę i potrzebujesz finansowania na start? Jeśli kontynuujesz karierę już "na swoim", pieniądze możesz dostać do 48 godzin.4

Więcej

Z kontem w ING Banku Śląskim korzystasz od razu

Wybierając ING Bank Śląski zyskujesz dodatkowo

Profesjonalne konto i dostęp do finansowania są ważne, jednak ruszając z własną firmą potrzebujesz czegoś więcej. Rozumiemy to doskonale, dlatego już od pierwszego dnia działalności masz dostęp do usług, których najbardziej potrzebujesz.

Otwórz konto dla swojej firmy

Możesz to zrobić nawet teraz, przez internet. Wystarczy 5 minut, dowód osobisty i numer NIP.

Otwórz konto przez internet

Potrzebujesz pomocy lub chcesz o coś dopytać? Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Warunki oferty

Niniejsza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, czyli dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

 1. Klient jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2 000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy). Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów (nie dotyczy wpłat i wypłat w oddziale banku), w pozostałych przypadkach - 9 zł.  Opłata za przelew internetowy w PLN w kraju wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł (nie dotyczy przelewów typu Express Elixir i Sorbnet). 
 2. Miesięczna opłata za kartę w wysokości 7 zł jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł.
 3. Leasing dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim oferowany jest przez ING Lease (Polska) Sp z o.o.
 4. Oferta "Pożyczka na start" jest przeznaczona dla klientów podejmujących działalność gospodarczą, gdy spełnione zostaną wszystkie poniższe warunki:
  • przedmiotem działalności jest kontynuacja obowiązków pracowniczych wykonywanych na podstawie umowy o pracę przed rozpoczęciem działalności gospodarczej,
  • okres zatrudnienia u ostatniego pracodawcy był nie krótszy niż 12 m-cy,
  • umowa na świadczenie usług z ostatnim pracodawca jest zawarta na okres co najmniej 12 m-cy.

  Udzielenie pożyczki zależy od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Bank może odmówić zawarcia umowy kredytowej.
 5. System bankowości internetowej Moje ING udostępniamy obecnie klientom indywidualnym i firmom prowadzonym w formie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Planujesz założyć firmę?

To łatwiejsze niż myślisz! Dzięki Profilowi Zaufanemu pomożemy Ci w jej zarejestrowaniu i udostępnimy profesjonalne konto z bankowością internetową dla firm.

Poznaj Profil Zaufany w Moim ING

PrzeTestuj Pomysł na swój biznes

Bezpłatnie dowiedz się, co o Twoim pomyśle na biznes sądzą potencjalni klienci. Zadasz do pięciu pytań grupie stu dwudziestu dobranych osób. Uzyskane od nich odpowiedzi ułatwią start Twojej firmie!

Więcej