Nowoczesne konto dla firmy

Konto firmowe, które łączy wygodę z prostotą. A jeśli używasz go aktywnie1, nic za nie nie płacisz.

Załóż firmę w naszym banku

Teraz własną firmę i konto firmowe założysz za jednym razem - bez wizyty w urzędzie - w bankowości internetowej Moje ING lub w naszym oddziale. 

Więcej

Terminale płatnicze

Twoi klienci mogą płacić kartą lub telefonem w dowolnym miejscu, bo terminal nosisz ze sobą jak telefon. W ofercie specjalnej terminal za 0 zł przez 14 miesięcy.

Więcej

Leasing samochodów

Nowy samochód jest teraz w Twoim zasięgu. Skorzystaj z finansowania na świetnych warunkach. Z oferty możesz skorzystać od pierwszego dnia prowadzenia działalności2.

Więcej

Leasing na drobny sprzęt

Leasing na drobny sprzęt, który przyda Ci się już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Od urządzeń biurowych i IT po meble, sprzęt kosmetyczny i gastronomiczny.

Więcej

Pożyczka na start

Zakładasz firmę i potrzebujesz finansowania na start? Jeśli kontynuujesz karierę jako przedsiębiorca, pieniądze możesz dostać do 48 godzin.3

Więcej

Z kontem w ING Banku Śląskim korzystasz od razu

Wybierz nasz bank

Profesjonalne konto i dostęp do finansowania są ważne, jednak ruszając z własną firmą, potrzebujesz czegoś więcej. Rozumiemy to doskonale. Dlatego już od pierwszego dnia działalności masz u nas dostęp do usług, których najbardziej potrzebujesz.

Otwórz konto dla swojej firmy

Możesz to zrobić nawet teraz, przez internet. Wystarczy 5 minut, dowód osobisty i NIP.

Otwórz konto przez internet

Potrzebujesz pomocy lub chcesz o coś dopytać? Nasza infolinia jest czynna całą dobę, codziennie.

Zadzwoń: 801 601 607 lub zostaw swój numer, oddzwonimy

Warunki oferty

Tę ofertę kierujemy do:

 • przedsiębiorców, czyli osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą,
 • spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości,
 • wspólnot mieszkaniowych.
 1. Klient jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2 000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy). Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów (nie dotyczy wpłat i wypłat w oddziale banku), w pozostałych przypadkach - 9 zł.  Opłata za przelew internetowy w PLN w kraju wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł (nie dotyczy przelewów typu Express Elixir i Sorbnet). 
 2. Leasing dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim oferowany jest przez ING Lease (Polska) Sp z o.o.
 3. Oferta "Pożyczka na start" jest przeznaczona dla klientów podejmujących działalność gospodarczą, gdy spełnione zostaną wszystkie poniższe warunki:
  • przedmiotem działalności jest kontynuacja obowiązków pracowniczych wykonywanych na podstawie umowy o pracę przed rozpoczęciem działalności gospodarczej,
  • okres zatrudnienia u ostatniego pracodawcy był nie krótszy niż 12 m-cy,
  • umowa na świadczenie usług z ostatnim pracodawca jest zawarta na okres co najmniej 12 m-cy.

  Udzielenie pożyczki zależy od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Bank może odmówić zawarcia umowy kredytowej.

Planujesz założyć firmę?

To łatwiejsze niż myślisz! Dzięki Profilowi Zaufanemu pomożemy Ci w jej zarejestrowaniu i udostępnimy profesjonalne konto z bankowością internetową dla firm.

Poznaj Profil Zaufany w Moim ING

PrzeTestuj Pomysł na swój biznes

Bezpłatnie dowiedz się, co o Twoim pomyśle na biznes sądzą potencjalni klienci. Zadasz do pięciu pytań grupie stu dwudziestu dobranych osób. Uzyskane od nich odpowiedzi ułatwią start Twojej firmie!

Więcej