Private Banking w ING

Private Banking to specjalna oferta oparta na holistycznym podejściu do finansów dla najbardziej wymagających klientów. Ty mówisz – my słuchamy i odpowiadamy na Twoje potrzeby. Wspierani nowoczesną technologią, wiedzą i doświadczeniem ekspertów z różnych dziedzin oraz dobrze skrojoną ofertą pomagamy pomnażać i zabezpieczać Twoją finansową przyszłość. 

Kto może skorzystać z tej oferty?

Oferta Private Banking skierowana jest do klientów, którzy zgromadzą w naszym banku aktywa powyżej 1 mln zł lub zainwestują min. 500 tys. zł (lub równowartości tych kwot w walucie wymienialnej).

 

Co zyskujesz będąc klientem Private Banking?

Dedykowany doradca

Osobisty doradca to Twój człowiek w banku. Jako Twój partner finansowy, możemy poszczycić się ponad 20-letnią współpracą na linii doradca-klient. Zaufanie i partnerstwo sprzyja pomnażaniu i ochronie Twojego majątku. Wyróżnia nas profesjonalizm. Nasi doradcy dysponują Certyfikatem Eksperta Planowania Finansowego EFPA EFA, potwierdzającym ich najwyższe kompetencje w zakresie planowania i zarządzania majątkiem klienta.

Więcej informacji o doradcach

Wyjątkowa oferta

Jako klient Private Banking masz dostęp do specjalnie zaprojektowanych rozwiązań finansowych. Proponujemy Ci m.in. szeroką ofertę funduszy inwestycyjnych otwartych, inwestycje portfelowe czy obligacje skarbowe. Dzięki usłudze doradztwa inwestycyjnego i przy wsparciu doradcy zbudujesz swój portfel zgodny z Twoim profilem inwestycyjnym i apetytem na ryzyko.

Zobacz ofertę inwestycyjną Private Banking

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i informacji

Stawiamy sprawę jasno. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Bardzo dużo inwestujemy w to, żeby Twoje pieniądze były bezpieczne. 

Więcej o bezpieczeństwie

Stabilny i solidny bank

ING Bank Śląski to część międzynarodowej grupy finansowej ING. Marka ING w Polsce buduje swoja pozycję od 30 lat. Robimy swoie, robimy to dobrze, a nasi klienci to doceniają. 

Historia Banku Śląskiego

Inwestujemy w czyste rozwiązania

Jako bank stawiamy na rozwiązania ekologiczne, promujące odnawialne źródła energii i ochronę środowiska naturalnego w każdym jego wymiarze. Myślimy długofalowo, także w perspektywie kolejnych pokoleń.

Odpowiedzialność społeczna w ING

Skuteczność w działaniu

Jako bank odpowiedzialnie i rzetelnie zarządzający powierzonymi nam pieniędzmi, od dziesięcioleci przynosimy zyski naszym klientom i akcjonariuszom. Potwierdzają to nasze wyniki finansowe, nagrody i wyróżnienia. Najwyżej cenimy te przyznane nam przez naszych klientów.

Nasze nagrody

Wyniki finansowe

Partnerskie podejście

Nie patrzymy z góry, ale klient to nie nasz Pan. Wierzymy w partnerskie podejście, oparte na zrozumieniu wzajemnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Rozumiemy, że łączy nas biznes, ale konieczne jest w nim także obustronne zaufanie, a czasem wyrozumiałość.

Private Banking to związek na lata. I jak to w związku - obie strony muszą o niego dbać.

Liczby mówią za siebie

Private Banking na 5 gwiazdek

W ostatnim rankingu branżowego magazynu Forbes, oferta Private Banking ING zyskała najwyższą notę - 5 gwiazdek. W uzasadnieniu podano, że jako bank kierujemy się holistycznym podejściem do finansów i wprowadzamy takie zmiany, które stanowią rzeczywistą wartość dla naszych klientów.

Więcej informacji

Pozostałe nagrody

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę Best Mobile Banking App w konkursie World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks in Central & Eastern Europe 2020.

Nagrody Euromoney Awards for Excellence przyznawane przez miesięcznik finansowy Euromoney to jedne z najważniejszych wyróżnień w branży finansowej na świecie.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł CEE’s Best Digital Bank. Wyróżnienie przyznała kapituła międzynarodowego konkursu Euromoney Awards of Excellence 2020. Organizatorem jest prestiżowy brytyjski magazyn Euromoney.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł Instytucji Roku 2020 w sześciu kategoriach. Jednocześnie placówki ING znalazły się w gronie Najlepszych placówek bankowych w Polsce. 

Zobacz także

Serwis ekonomiczny

Serwis ekonomiczny

Analizy makroekonomiczne naszych ekspertów. Czytaj, by wiedzieć i rozumieć.

Barometr finansowy

Barometr finansowy

Badamy zachowania i postawy konsumentów w Polsce i na świecie.

ING Think

ING Think

Analizy ekonomiczne i finansowe grupy ING. Wersja anglojęzyczna.

Edukacja Giełdowa

Edukacja Giełdowa

Informacje ze świata giełdy i inwestycji. Dla początkujących i zaawansowanych.

Aktualności Private Banking

Aktualności Private Banking

Wybrane informacje dla klientów Private Banking.

Poradnik dla klientów

Poradnik dla klientów

Dowiedz się, jak sprawnie i wygodnie korzystać ze współczesnej bankowości.