Pora pożegnać Internet Explorera

Wciąż używasz Internet Explorera? Właśnie kończy on 25 lat i przechodzi na emeryturę. Ta przeglądarka nie będzie dłużej rozwijana. My też wycofaliśmy się z jej obsługi. Moje ING i strony banku mogą już nie działać na niej prawidłowo. Czas na zmiany!

Zmień Internet Explorera na jedną z nowoczesnych, szybkich i wygodnych przeglądarek. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Całkowicie za darmo.

Wybierz nową przeglądarkę

Którą przeglądarkę wybrać?

Kliknij wybraną przeglądarkę, by zobaczyć jej szczegóły i link do pobrania.

Informacje odnoszą się do udziału przeglądarek komputerów osobistych w Polsce w styczniu 2021 r.
Pochodzą z serwisu StatCounter Global Stats: https://gs.statcounter.com/browser-market-share/desktop/poland

Pokaż inne przeglądarki

Vivaldi sprawdź szczegóły

Brave sprawdź szczegóły

 

Google Chrome

Najpopularniejsza na świecie przeglądarka na komputery. Wydawana i aktualizowana przez firmę Google LLC., wyposażona jest w szereg rozwiązań integrujących ją z innymi produktami tej firmy, w tym z popularnym systemem Android, pod którym działa większość telefonów komórkowych.

Wybieram tę przeglądarkę

Mozilla Firefox

Druga co do popularnosci przeglądarka na świecie, wydawana przez niezależną fundację Mozilla. Oferuje wiele dostępnych rozszerzeń i możliwości konfiguracji pod potrzeby użytkownika.

Wybieram tę przeglądarkę

Opera

Popularna, niezależna przegladarka. Nastawiona na szybkość działania i ochronę prywatności swoich użytkowników. Wyposażona we własny komunikator.

Wybieram tę przeglądarkę

Microsoft Edge

Następca popularnej niegdyś przeglądarki Internet Explorer. Pochodząca z firmy Microsoft przeglądarka Edge łączy nowoczesne rozwiązania z integracją z systemem operacyjnym Windows.

Wybieram tę przeglądarkę

Jak zmienić przeglądarkę?

1

Wybierz przeglądarkę

...z listy powyżej. Po kliknięciu przycisku "Wybieram tę przegladarkę" trafisz na stronę jej producenta.

2

Pobierz ją

Poszukaj na stronie przycisku "Pobierz" (ang. "Download"). Pobierz plik na swój komputer.

3

Zainstaluj i uruchom

Kiedy wyświetli się pytanie "Czy chcesz, by ta przeglądarka była Twoją domyślną" - wyraź zgodę.

4

Używaj do Mojego ING

Na komputerze pojawi się ikonka nowej przeglądarki.

 

Używaj jej, by logować się do konta.

Pytania i odpowiedzi

 • Co dokładnie w Moim ING nie działa na Internet Explorerze?

  Niektóre funkcjonalności Mojego ING mogą się niewłaściwie wyświetlać bądź działać, a w skrajnych przypadkach być całkiem niedostępne. Z czasem te zjawiska będą coraz powszechniejsze. Dlatego już teraz zmień tą starą przeglądarkę, na jedną z nowoczesnych.

 • Czy brak wsparcia obejmie też inne przeglądarki?

  Nie, na razie rezygnujemy tylko z obsługi Internet Explorera - wszystkich jego wersji. Zmiana dotyczy tylko przeglądarek używanych na komputerach. Będziemy dalej wspierać wszystkie przeglądarki na telefony komórkowe. W telefonie polecamy korzystać z naszej aplikacji mobilnej.

 • Co to jest ten Internet Explorer?

  Internet Explorer to przeglądarka, program, którego używasz do przeglądania stron internetowych. Na przykład - właśnie tej strony :) Jest bardzo ważne, by używać jednej z nowoczesnych przeglądarek, zwłaszcza do logowania się do systemów zawierających Twoje wrażliwe informacje, takie jak bankowość internetowa.

  Tak wygląda ikonka programu Internet Explorer.

  Kiedy zmienisz przeglądarkę - będzie ona miała inną ikonkę, jedną z tych pokazanych powyżej.

 • Dlaczego przestajemy obsługiwać Internet Explorera?

  Technologia nie stoi w miejscu. Każdego roku pojawiają się nowe rozwiązania, które wspierają użyteczność, dostępność i bezpieczeństwo użytkowników internetu. Musimy podążać za tymi trendami, by móc dostarczać najlepszą bankowość internetową i mobilną naszym klientom. Świat wokół nas się zmienia, a my razem z nim. Dla Ciebie.

 • Od kiedy dokładnie przestaniemy wspierać Internet Explorera?

  Od 22 listopada 2020 roku, czyli po ponad 25 latach od jego premiery.

 • Jak najlepiej teraz korzystać z Mojego ING?

  Zalecamy zmianę przeglądarki, jeśli logujesz się do Mojego ING z komputera. Tak naprawdę - możesz to robić szybciej i wygodniej na swoim telefonie, przez naszą aplikację mobilną Moje ING mobile. Jest darmowa, ma więcej funkcji i będzie zawsze przy Tobie.

  Więcej o naszej aplikacji

A może wystarczy tego komputera?
Na telefonie bankujesz wygodniej!

W aplikacji Moje ING mobile zrobisz wszystko to co w bankowości na swoim komputerze. Dodatkowo możesz korzystać z funkcji, które stworzyliśmy specjalnie dla użytkowników smartfonów. Np. sprawdzisz stan konta bez logowania, zapłacisz w sklepie telefonem.