Jakiej ochrony potrzebujesz?

Ochrona dla Twojego dziecka

Przyda się na ferie, bo chroni nie tylko w szkole, także poza nią - przez cały rok, 24/7! Dodatkowo możesz zgarnąć bon na zakupy w Decathlonie!

Ubezpieczenia na życie

To ochrona finansowa na wypadek śmierci, inwalidztwa lub poważnego zachorowania.

Ubezpieczenie podróżne

Przygotuj się na zimowy wyjazd! Chroń siebie, swoich bliskich oraz bagaż i sprzęt sportowy - 20% taniej dla klientów ING!

Ubezpieczenia w promocji

Ubezpieczenie auta

Zima nie zaskoczy kierowców z dobrym OC, AC lub Assistance. 10% zniżki dla naszych klientów i podstawowy assistance gratis.

 

Ochrona karty do konta

Na wypadek kradzieży karty lub utraty gotówki pobranej z bankomatu. Dodatkowa ochrona telefonu, zakupów online oraz OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenia domu

Na wypadek zalania, pożaru, włamania. Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie zniżki.

Ochrona spłaty zadłużenia

Masz kredyt lub pożyczkę? Ubezpiecz je na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, takich jak utrata pracy, choroba, czy śmierć.

Chcesz wiedzieć...?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczeń, jak zabezpieczyć się na wypadek różnych wydarzeń losowych, jak działa ochrona, itd.

Zobacz nasze poradniki o ubezpieczeniach

Produkty wycofane ze sprzedaży

Zobacz dokumenty do ubezpieczeń nieoferowanych

Zobacz, co najczęściej kupują inni

Nie masz jeszcze konta w naszym banku?  Otwórz konto teraz i zyskaj do 160 zł w promocji1.

Ubezpieczenia naprawdę działają!

Każdego dnia, średnio co 2 godziny, nasi klienci dostają odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy!2 

1Podstawą odbioru 160 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 160 za otwarcie konta Direct albo Komfort”, albo warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 160 za otwarcie konta Mobi”. Zapoznaj się z regulaminami.

2Dane dotyczą świadczeń ubezpieczeniowych wypłaconych klientom ING Banku Śląskiego z tytułu ubezpieczeń zawartych za pośrednictwem Banku w 2019 r.