Kupujesz teraz, płacisz później

Z limitu na karcie korzystasz równie łatwo jak z pieniędzy na Twoim koncie.

Zamów kartę

Jesteś już naszym klientem?

Zaloguj się do Mojego ING i zamów kartę

Zamów kartę


Jeśli nie jesteś naszym klientem

Zostaw numer

lub zamów kartę w placówce bankowej - miejscu spotkań

Umów spotkanie ze specjalistą

Karty kredytowe w ING – porównaj i wybierz najlepszą dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów kart kredytowych Visa i Mastercard. Z każdej z nich możesz korzystać bez opłat – wystarczy, że będziesz płacić kartą za zakupy w sklepach i internecie. Aby mieć kartę kredytową za darmo, pamiętaj o średniomiesięcznej wartości transakcji, która różni się w zależności od rodzaju karty:

  • Dla karty kredytowej Visa to 200 zł. Zamawiasz ją za 0 zł, korzystasz bez dodatkowych opłat za płatności bezgotówkowe.
  • Kartę kredytową Mastercard również wydajemy za darmo. Płacisz nią w sklepach i internecie bez dodatkowych opłat. Od karty Visa różni się wysokością limitu kredytowego, minimalną średniomiesięczną wartością transakcji (500 zł) i cyklem rozliczeniowym.
  • Jeśli szukasz karty z wyższym limitem kredytowym, sprawdź złotą kartę kredytową Visa z limitem do 50 000 zł.
  • W naszej ofercie znajdziesz też platynową kartę kredytową Mastercard oraz kartę kredytową Visa Infinite dla klientów Private Banking. Zyskasz z nimi dodatkowe korzyści, jak pakiet usług dodatkowych Concierge i dostęp do bezpłatnego programu Priority Pass.

Aby znaleźć najlepszą kartę kredytową dla siebie, sprawdź także nasze poradniki. Mogą pomóc Ci rozwiać wątpliwości i dostarczyć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Zacznij od artykułu o tym, jak działa karta kredytowa.

Przyznanie kredytu i jego warunki są uzależnione od indywidualnej sytuacji klienta oraz jego wiarygodności i zdolności kredytowej. Bank zastrzega sobie prawo do oceny zdolności kredytowej i weryfikacji wiarygodności klienta, co jest jednym z warunków przyznania kredytu. Bank zastrzega sobie również prawo do rezygnacji z zawarcia umowy o kartę. Bank warunkuje możliwość zawarcia umowy o kartę w systemie bankowości internetowej od możliwości dokonania oceny zdolności kredytowej i weryfikacji wiarygodności Klienta, co jest jednym z warunków przyznania karty kredytowej.