Superpożyczka

  • Dodatkowa gotówka, jeśli nie masz pożyczki w ING
  • 0 zł prowizji
  • Niższe oprocentowanie, już od 9,99%
  • Od 1 000 zł do 30 000 zł
  • Dla nowych i obecnych klientów

Poczekaj chwilę, przygotowujemy kalkulator pożyczki

W Moim ING zobaczysz najpierw kalkulację szacunkową dla oferty standardowej. Prowizję i oprocentowanie Superpożyczki zobaczysz w szczegółach oferty, przed zawarciem umowy.

Ubezpiecz swoją pożyczkę

Ubezpieczenie to ochrona spłaty m.in. na wypadek utraty pracy czy nieszczęśliwego wypadku.

Jak otrzymać pożyczkę gotówkową

1

Składasz wniosek

Wypełnij wniosek przez internet, jeśli nie masz teraz żadnej pożyczki w ING.

Łatwo i szybko potwierdzisz swoje dochody wpływające na Twoje konto w innym banku, jeśli dodasz to konto do Mojego ING.

Możesz też dostarczyć zaświadczenie o wysokości dochodów wypełnione przez pracodawcę. 

2

Ustalamy warunki

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i ustalimy szczegóły kredytu. 

Pamiętaj, że w Moim ING najpierw zobaczysz kalkulację szacunkową dla oferty standardowej. Prowizję i oprocentowanie Superpożyczki zobaczysz w szczegółach oferty, przed zawarciem umowy.

3

Otrzymujesz pożyczkę

Przelejemy pieniądze na Twoje konto.

Pamiętaj, że Superpożyczki nie możesz przeznaczyć na konsolidację (spłatę) karty kredytowej i limitu zadłużenia w koncie, które masz w ING.

Jak wziąć pożyczkę w Moim ING (wideo)

Koszty kredytu

Okres kredytowania: do 3 lat oprocentowanie stałe, powyżej 3 lat oprocentowanie zmienne

Koszty

 

Prowizja

 0% 

Oprocentowanie
(Stopa referencyjna NBP 6,75% + stała marża banku od 3,24% do 3,74%)

od 9,99% do 10,49%

Pytania i odpowiedzi

Złóż wniosek o pożyczkę gotówkową przez internet


Weź pożyczkę

Jestem klientem
i mam dostęp do bankowości internetowej

Weź pożyczkę online


Nie jesteś naszym klientem?
Zyskaj 250 zł za otwarcie konta przez internet1 i 50 zł nagrody za pożyczkę2, o którą zawnioskujesz w Moim ING.

Otwórz konto


Zostaw numer, oddzwonimy

Zamów kontakt

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,05%
Przykład reprezentatywny dla oferty Superpożyczki dla Klienta nieposiadającego pożyczki w ING Banku Śląskim na dzień złożenia wniosku – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 10 288,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 12 835,66 zł; oprocentowanie zmienne 9,99%; całkowity koszt pożyczki 2 547,66 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 979,54 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1 568,12 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). Pożyczka jest rozłożona na 34 miesięczne raty płatne 13. dnia miesiąca, w tym 33 raty po 348,71 zł i ostatnia rata 348,69 zł. Kalkulacja dokonana 13 grudnia 2022 r. – na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia. 

Dla prezentowanych powyżej wartości, przyjęto dodatkowo następujące założenia:

  • Umowa będzie obowiązywać przez czas, na który została zawarta, zaś obie Strony wypełniać będą w całości i w terminie wynikające z niej zobowiązania (w przypadku ich naruszenia powstać mogą dodatkowe zobowiązania wskazane w Umowie),
  • odstępy czasu między datami przyjętymi dla obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania są zawsze równe rzeczywistej liczbie dni i wyrażane są w latach lub w ułamkach roku, przy czym rok liczy 365 dni (366 dni w przypadku lat przestępnych),
  • wynik obliczeń podawany jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku,
  • obowiązująca w dacie zawarcia Umowy stopa oprocentowania pożyczki oraz prowizje i opłaty uwzględniane przy ustalaniu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, pozostaną niezmienione przez cały czas obowiązywania Umowy.

Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w placówce bankowej - miejscu spotkań, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej.

Podstawą odbioru 250 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”, albo warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”. Zapoznaj się z regulaminami.

Podstawą odbioru 50 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Pożyczka z kontem”. Zapoznaj się z regulaminem. Kod promocyjny: PK222908922