Kredyty i pożyczki

Brakuje Ci pieniędzy na spłatę? Zobacz, jak skorzystać z różnych form pomocy np. z Zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego. 


Sprawdź możliwości pomocy

Masz już kredyt hipoteczny? Przeczytaj odpowiedzi na najczęstsze pytania m.in. o zmianie oprocentowania, nadpłatach czy spłacie rat.

Przejdź do strony Mam już kredyt

Pożyczki i kredyty w ING - dlaczego warto

Kredyty hipoteczne – możesz wybrać opcję bez prowizji na start lub z niższą marżą. Szybko obliczysz ratę kredytu i swoją zdolność kredytową na kalkulatorze kredytu hipotecznego. Wniosek pomoże Ci złożyć nasz specjalista, z którym skontaktujesz się przez internet lub telefon – jak Ci wygodnie. Listę dokumentów, które potrzebujesz znajdziesz na stronie z opisem dokumentów do kredytu hipotecznego. Pamiętaj, że kredyty hipoteczne przeznaczane są na różne cele. Możesz np. wziąć kredyt na działkę lub kredyt na remont domu.

Jak będziesz mieć kredyt hipoteczny, wszystkie informacje o obsłudze tego kredytu przeczytasz na stronie Mam już kredyt. Jeśli jednak będziesz mieć dodatkowe pytania zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Skontaktujesz się z nimi na czacie lub przez telefon. Możesz także umówić spotkanie w placówce bankowej – miejscu spotkań.

Rozważasz różne oferty kredytu hipotecznego? Pamiętaj, że możesz wybrać kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem. Będziesz mieć wtedy pewność, że przez 60 miesięcy (5 lat) oprocentowanie Twojego kredytu nie zmieni się. 

Pożyczki – pożyczkę gotówkową możesz otrzymać bez wychodzenia z domu - wystarczy, że złożysz wniosek w Moim ING. Ratę pożyczki online obliczysz na kalkulatorze pożyczki gotówkowej. Pożyczka gotówkowa online to szybki sposób na dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę z okresem spłaty do 3 lat, jej oprocentowanie będzie stałe. Oznacza to, że przez 3 lata nie zmieni się oprocentowanie Twojej pożyczki, nawet wtedy, gdy stopy procentowe wzrosną.

Pożyczki z konsolidacją - Jeśli masz już pożyczki w innych bankach rozważ pożyczkę z konsolidacją. Pożyczką spłacisz swoje dotychczasowe zobowiązania, a resztę gotówki przeznaczysz, na co tylko chcesz. Dzięki temu uporządkujesz swoje finanse i będziesz mieć tylko jedną ratę do spłaty. Możesz dopasować okres kredytowania i wysokość raty, tak żeby Twój budżet zawsze się spinał :)

Ekokredyty i ekopożyczki – jesteśmy eko i dbamy o naszą planetę. Chcemy finansować Twoje ekologiczne pomysły. Jeśli planujesz budowę energooszczędnego domu, rozważ ekokredyt hipoteczny na korzystnych warunkach. A może chcesz kupić samochód hybrydowy lub zainstalować kolektory słoneczne na dachu swojego domu? Sprawdź ofertę naszej ekopożyczki.