PROMOCJA

Pożyczka gotówkowa

Teraz możesz otrzymać gotówkę w czasie jednej wizyty lub przez internet.

  • Dowolny cel pożyczki
  • Minimum formalności
  • Bez poręczycieli ani zabezpieczeń majątkowych

Mamy dla Ciebie pożyczkę za 0 zł prowizji!1

Więcej

Pożyczka z konsolidacją

Pożyczka bez prowizji, dzięki której zamienisz swoje zobowiązania w jedno i dopasujesz ratę do swoch możliwości. RRSO 7,22%
 

Więcej

Kredyt hipoteczny

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Również na spłatę kredytów w innych bankach.

  • Korzystne warunki kredytowania
  • Łatwy start lub wygodna spłata kredytu
  • Wsparcie specjalisty hipotecznego

Mamy teraz noworoczną wyprzedaż kredytu hipotecznego!

Więcej

Pensja na już

Pensja na już to limit zadłużenia w koncie na 15 dni. Pieniądze w formie jednorazowego debetu na nieoczekiwane wydatki przed wypłatą.

 

Więcej

Karty kredytowe

Kupuj teraz, płać później. Nawet 52 dni bez odsetek.

 

Więcej

Limit zadłużenia w koncie

Dzięki niemu masz dostęp do dodatkowych pieniędzy. Kwota limitu zwiększa saldo, które możesz wykorzystać. 
Skorzystaj z promocji!

Więcej

Pożyczka hipoteczna

Weź pożyczkę na większe potrzeby. Możesz ją przeznaczyć na dowolny cel.

Więcej
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się Oddzwonimy, pomożemy.

Kredyt hipoteczny jeszcze wygodniej

Formalności związane z wnioskiem kredytowym pomożemy Ci załatwić zdalnie.  Weryfikacja zdolności kredytowej i kompletowanie dokumentów do wniosku odbywają się przez telefon i internet.

Do oddziału możesz przyjść już tylko po to, aby podpisać umowę kredytową.

Chcesz skorzystać z naszego rozwiązania?

Zostaw numer, oddzwonimy

Poradniki kredytowe

1Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki pieniężnej wynosi 18,02%. Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 8595 zł; całkowita kwota do zapłaty 11 799,85 zł; oprocentowanie zmienne 7,99%; całkowity koszt pożyczki 3203,81 zł (w tym: prowizja 471,87 zł, odsetki 1539,65 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1193,33 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł).

Pożyczka jest rozłożona na 47 miesięcznych rat, w tym 46 rat po 225,67 zł i ostatnia rata 225,70 zł. Kalkulacja dokonana 28 listopad 2018 r. ­– na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

Dla prezentowanych powyżej wartości, przyjęto dodatkowo następujące założenia:
1. Umowa będzie obowiązywać przez czas, na który została zawarta, zaś obie Strony wypełniać będą w całości i w terminie wynikające z niej zobowiązania (w przypadku ich naruszenia powstać mogą dodatkowe zobowiązania wskazane w Umowie),
2. odstępy czasu między datami przyjętymi dla obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania są zawsze równe rzeczywistej liczbie dni i wyrażane są w latach lub w ułamkach roku, przy czym rok liczy 365 dni (366 dni w przypadku lat przestępnych),
3. wynik obliczeń podawany jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku,
4. obowiązująca w dacie zawarcia Umowy stopa oprocentowania pożyczki oraz prowizje i opłaty uwzględniane przy ustalaniu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, pozostaną niezmienione przez cały czas obowiązywania Umowy.

Oprocentowanie od minimum 4,99% do maksimum 8,99 % w stosunku rocznym. Prowizja banku za udzielenie pożyczki to minimum 0%, a maksimum 7,99%. Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej.