Oferty kredytowe

 • Proponujemy indywidualne warunki kredytowania: do 35 lat, spłata w ratach równych lub malejących, oprocentowanie zmienne lub stałe przez 5 lat,  finansowanie do 80% wartości inwestycji.
 • Kredyt możesz przeznaczyć na dom, mieszkanie, działkę, remont lub budowę, a także na spłatę kredytów w innych bankach.
 • Mamy też kredyt na dom ekologiczny - Ekokredyt hipoteczny.
 • Do kredytu możesz dobrać dodatkowe pakiety ubezpieczeń, z którymi zyskasz bezpieczeństwo i lepsze warunki cenowe kredytu.
 • Nie pobieramy prowizji za wcześniejszą spłatę i nadpłatę kredytu.
 • Uznajemy różne źródła dochodów: umowę o pracę, mianowanie, powołanie, kontrakt menadżerski, działalność gospodarczą, emeryturę, rentę.
 • Akceptujemy nieruchomości rolne z przeznaczeniem mieszkaniowym poniżej 3000 m2. Jeśli masz większą działkę rolną, skontaktuj się z nami.

Standard

Na czym zyskasz?
Nie musisz mieć u nas dodatkowych produktów.

Kwota od 70 000 zł
Prowizja 1,9%
Marża 2,5%
Oprocentowanie zmienne
RRSO 4,79%
Oferta trwa do odwołania

Mieszkaj
bez kompromisów  
Oferta specjalna

Na czym zyskasz?
Rata niższa o ponad 100 zł3 przez cały okres kredytowania albo 0% prowizji na start.

Kwota od 100 000 zł
Prowizja 0% albo 1,69%
Marża 1,69% albo 1,85%
Oprocentowanie zmienne
RRSO 4,31% albo 4,34%
Oferta trwa do 13 stycznia 2019 r.

EKO kredyt hipoteczny

Na czym zyskasz?
Nie pobieramy prowizji i proponujemy niską marżę na dom energooszczędny lub pasywny2 - więcej

Kwota od 100 000 zł
Prowizja 0%
Marża 1,75%
Oprocentowanie zmienne
RRSO 4,23%
Oferta trwa do 31 grudnia 2018 r.

Po prostu porozmawiajmy

U nas formalności załatwisz zdalnie. Specjalista hipoteczny pomoże Ci wypełnić wniosek przez telefon, a dokumenty wyślesz przez internet. Do oddziału przyjdziesz tylko raz - żeby podpisać umowę. 

Jeśli chcesz porozmawiać przez telefon

Zostaw numer, oddzwonimy 

Możesz również napisać do nas na czacie. 

Rozpocznij czat

Oferty i oprocentowanie kredytu hipotecznego

To Ty decydujesz, czy chcesz kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym czy zmiennym. Zastanawiasz się, jaki wariant będzie dla Ciebie najlepszy?

 

Oferty z oprocentowaniem zmiennym

Dlaczego oprocentowanie zmienne? Bo zależy od wartości WIBOR, a wartość ta może się zwiększać lub zmniejszać w trakcie spłaty kredytu hipotecznego. Twoja rata może więc rosnąć lub maleć - w zależności od zmiany tego wskaźnika.
 

Sprawdź

 

 

Oferty z oprocentowaniem stałym przez 5 lat

Ten wariant pozwoli Ci uniknąć ryzyka związanego z wahaniem WIBOR. Gwarantujemy Ci, że przez 5 lat oprocentowanie Twojego kredytu się nie zmieni. Po 5 latach zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z tego rodzaju oprocentowania.
 

Sprawdź

 

Informacje o kredycie

Proces i dokumenty

Zobacz, jak wygląda u nas proces kredytowy oraz lista potrzebnych dokumentów. Tutaj możesz również sprawdzić status swojego wniosku.

Sprawdź

 

Informacje ogólne

Wszystko na temat umowy o kredyt hipoteczny. Zobacz, co warto wiedzieć.
 

Sprawdź

Wybierz, czego potrzebujesz

Teraz weźmiesz kredyt jeszcze wygodniej

Twój specjalista hipoteczny

Przydzielimy Ci jednego z naszych specjalistów hipotecznych, który poprowadzi Cię przez cały proces wzięcia kredytu.

Formalności przez telefon i internet

Pomożemy Ci załatwić zdalnie formalności związane z wnioskiem kredytowym. Do oddziału możesz przyjść już tylko po to, aby podpisać z nami umowę.

Wsparcie serwisu NAVIDOM

Serwis prowadzi Cię krok po kroku do zakupu własnego mieszkania. Pomożemy Ci w wyborze lokalizacji, organizacji zakupu i oszacowaniu kosztów inwestycji.

Zobacz, jak działa NAVIDOM

Poradniki kredytowe

Jak kupić mieszkanie? Poradnik krok po kroku

Sprawdź

Jak kupić mieszkanie, które zyska na wartości?

Sprawdź

Kredyt na mieszkanie czy wynajem? Co Ci się opłaci?

Sprawdź

Kupno mieszkania? Dobra inwestycja!

Sprawdź

Kiedy warto pomyśleć o przeniesieniu kredytu?

Sprawdź

Co należy wiedzieć na temat ubezpieczenia do kredytu?

Sprawdź

Jakie są dodatkowe koszty zakupu nieruchomości?

Sprawdź

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego?

Sprawdź

1 Oszczędność w ramach "Mieszkaj bez kompromisów (lekka rata)" wynosi 107,43 zł i wyliczona została dla przykładu reprezentatywnego dla tej Oferty tj. kredytu w kwocie 234 400,00 zł na 30 lat w porównaniu z Ofertą standardową dla kredytu o takich parametrach. Przy innych parametrach kredytu, oszczędność w ramach oferty "Mieszkaj bez kompromisów (lekka rata)"może przyjąć inną wartość niż 107,49 zł mniej na racie. Dla oferty "Mieszkaj bez kompromisów (lekka rata)" uwzględniono wymóg posiadania umów dodatkowych (konto, ubezpieczenie), które są warunkiem, skorzystania z tej oferty. Informacja o produktach, w tym o opłatach związanych z umowami dodatkowymi znajduje się na www.ing.pl. Zapoznaj się z regulaminem Oferty "Mieszkaj bez kompromisów" Dla Oferty standardowej nie jest wymagane zawarcie umów dodatkowych. Udzielenie kredytu oraz warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.

Oferty z oprocentowaniem zmiennym

 • Oferta "Mieszkaj bez kompromisów (lekka rata)"

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,31%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Mieszkaj bez kompromisów - Lekka rata”, przy następujących założeniach: okres kredytowania 30 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 234 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 412 585,65 zł, oprocentowanie zmienne 3,48 % w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 1,69% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 178 185,65 zł w tym: prowizja 3961,36 zł, odsetki 147 837,83 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 8123,37 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 17 824,09 zł, 342 miesięczne raty równe po 1081,39 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 293 000,00 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 3 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 • Oferta "Mieszkaj bez kompromisów (łatwy start)"

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,34%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Mieszkaj bez kompromisów - Łatwy start”, przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 200 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 323 411,64 zł, oprocentowanie zmienne 3,64% w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 1,85% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 123 411,64 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 105 083,77 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 5779,20 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 12 109,67 zł, 300 miesięcznych rat równych po 1016,84 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 250 000,00 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 3 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

 • 2Oferta „Ekokredyt hipoteczny” 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,23%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Ekokredyt hipoteczny”, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27,5 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 260 706 zł, całkowita kwota do zapłaty 440 251,22 zł, oprocentowanie zmienne 3,54% w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 1,75% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 179 545,22 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 152 490,25 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 8284,19 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 18 071,78 zł, 312 miesięcznych rat równych po 1279,37 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 325 883 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 3 września  2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

„Ekokredyt Hipoteczny” przeznaczony jest na budowę lub nabycie domu ekologicznego na rynku pierwotnym, spełniającego standard energetyczny NF 15 lub NF 40. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie umów dodatkowych określonych w Regulaminie oferty.
Oferta jest dostępna od 25 czerwca 2018 r. do 30 września 2018 r.   
Regulamin oferty jest dostępny na stronie internetowej banku www.ing.pl.
Kredyt hipoteczny jest także dostępny bez konieczności zawierania umów dodatkowych.  

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.

 • Oferta standardowa

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,79%, dla kredytu hipotecznego w ofercie standardowej, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 133 110,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 232 438,03 zł, oprocentowanie zmienne 4,29% w tym: stopa referencyjna WIBOR 6M 1,79% oraz marża 2,50% (marża jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 99 328,03 zł w tym: prowizja 2529,09 zł, odsetki 91 946,91 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 4153,03 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), 324 miesięczne raty równe po 694,55 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 166 387,50 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 3 września 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia
Dodatkowe informacje: www.ing.pl , Infolinia 801 111 888 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny.

W ramach grupy kapitałowej ING uruchomiliśmy ING Bank Hipoteczny.