Dlaczego warto u nas

  • Nie musisz mieć konta w naszym bankuwystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Akceptujemy różne źródła dochodów, w tym umowy zlecenia i umowy o dzieło.
  • Jeśli masz u nas konto, pożyczkę załatwisz na klik w bankowości internetowej. Najszybciej i najkorzystniej. Pieniądze dostaniesz na swoje konto od razu, gdy podpiszesz umowę. 
    Zobacz ofertę konta osobistego
  • Możesz pożyczyć od 1 000 zł do 200 000 zł na dowolny cel, z okresem kredytowania do 10 lat. Swobodnie wybierasz też dzień płatności raty.
  • Skorzystaj ze specjalnych ofertwybierz ofertę dla siebie i obniż standardowe koszty pożyczki

Oferty specjalne

Jeśli spłacasz już jakieś pożyczki

0 zł prowizji

Spłacasz już jakieś zobowiązania i szukasz dodatkowej gotówki?  Skorzystaj z naszej oferty, spłać obecne zobowiązania z innych banków i ciesz się jedną ratą na dobrych warunkach! Dla pożyczki z konsolidacją prowizja wynosi 0 zł.

Sprawdź ratę
Jeśli planujesz zakup eko produktów

Ekopożyczka

Wybierasz eko produkty - oszczędzasz! W Moim ING zwracamy prowizję za pożyczkę, jeśli zdecydujesz się na zakup na przykład sprzętu AGD klasy A+++, sprzętu sportowego, solarów i samochodów hybrydowych. 

Dowiedz się więcej

Regulaminy wszystkich naszych promocji znajdziesz tutaj 

Oblicz ratę pożyczki dostępnej w Moim ING

Ile potrzebujesz?
Na jak długo?

RATA MIESIĘCZNA
Prowizja (Doliczymy ją do kwoty pożyczki)
-5,5%
Oprocentowanie
Rata pożyczki ze składką ubezpieczeniową Ubezpieczenie dostępne, gdy kwota pożyczki nie przekracza 60 000 zł

  1. Sprawdź szczegóły dotyczące ubezpieczenia spłaty pożyczki oferowane przez Nationale-Nederlanden lub Aviva
  2. Obliczenia wykonane za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny oraz służą wyłącznie celom informacyjnym. Obliczenia te nie są ofertą udzielenia kredytu lub udzielenia go na określonych warunkach czy też zachętą do zaciągnięcia kredytu. Decyzja o przyznaniu kredytu w określonej kwocie i warunkach podejmowana jest po dokonaniu przez bank oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego.

Jak dostać pożyczkę

1

Składasz wniosek

Wypełnij wniosek 
lubzostaw numer, oddzwonimy.
Jeśli nie przelewasz wynagrodzenia do naszego banku, może Ci się przydać zaświadczenie o wysokości dochodów.

2

Ustalamy warunki

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i ustalimy szczegóły kredytu.

3

Pieniądze na Twoim koncie

Przelejemy pieniądze na Twoje konto (online lub w oddziale).

Z pożyczką możesz więcej

Ubezpiecz swoją pożyczkę

Ubezpieczenie do pożyczki daje Ci wiele korzyści, ale to Ty decydujesz, czy chcesz skorzystać z ubezpieczenia. Pomoże Ci ono spłacić pożyczkę, jeśli znajdziesz się w ciężkiej sytuacji losowej. Nie musisz pamiętać o opłacaniu składki. Pobieramy ją automatycznie co miesiąc – razem z ratą. Sprawdź szczegóły oferty

Spłacasz tak, jak Ci wygodnie

Dopasuj wysokość raty do swojej bieżącej sytuacji - spłacaj raz mniej, raz więcej. Możesz spłacić więcej niż ustalona rata. Spłata nie może być jednak niższa niż rata określona w umowie. Kredyt możesz również spłacić wcześniej w całości - bez dodatkowych kosztów.

Większa gotówka na dowolny cel

Potrzebujesz większej kwoty? Wybierz naszą pożyczkę hipoteczną. To najtańszy w naszym banku sposób na dużą gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Proponujemy kwoty od 70 000 zł z okresem kredytowania do 25 lat.
Dowiedz się więcej

Weź pożyczkę online lubzostaw numer, oddzwonimy

Możesz też złożyć wniosek w oddziale banku

Koszty kredytu

Okres kredytowania:

  • do 3 lat oprocentowanie stałe
  • powyżej 3 lat oprocentowanie zmienne
Koszty  

Oprocentowanie

od 7,49% do 9,99%
Prowizja od 5,49% do 8,49%

Pytania i odpowiedzi

RozwińZwiń

Złóż wniosek tak, jak Ci wygodnie

Bez wychodzenia z domu - przez internet lub telefon

Weź pożyczkę online lubzostaw numer, oddzwonimy

Możesz też złożyć wniosek w oddziale banku

1. W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii klientów. Klienci mogą zgłaszać opinie przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Gwiazdę Jakości Obsługi otrzymują te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. 

2. Ranking Złoty Bankier to największe w kraju badanie poziomu obsługi bankowej, jakości produktów, komunikacji reklamowej i komunikacji w social media, społecznego zaangażowania banków oraz najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku finansowym. Organizatorami rankingu są Bankier.pl i Puls Biznesu, a partnerami merytorycznymi – Kantar TNS i Obserwatorium.biz.

3.ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w rankingu "Najlepszy Bank 2016" w konkursie organizowanym przez Gazetę Bankową, czerwiec 2016 r. Więcej na stronie Gazety Bankowej.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,72%. 
Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 10 807 zł; całkowita kwota do zapłaty 15 372,45 zł; oprocentowanie zmienne 8,99%; całkowity koszt pożyczki 4565,45 zł (w tym: prowizja 701,37 zł, odsetki 2285,30 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1578,78 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł). 

Pożyczka jest rozłożona na 49 miesięcznych rat, w tym 48 rat po 281,50 zł i ostatnia rata 281,67 zł. Kalkulacja dokonana 22 września 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

 

Dla prezentowanych powyżej wartości, przyjęto dodatkowo następujące założenia:
1. Umowa będzie obowiązywać przez czas, na który została zawarta, zaś obie Strony wypełniać będą w całości i w terminie wynikające z niej zobowiązania (w przypadku ich naruszenia powstać mogą dodatkowe zobowiązania wskazane w Umowie),
2. odstępy czasu między datami przyjętymi dla obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania są zawsze równe rzeczywistej liczbie dni i wyrażane są w latach lub w ułamkach roku, przy czym rok liczy 365 dni (366 dni w przypadku lat przestępnych),
3. wynik obliczeń podawany jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku,
4. obowiązująca w dacie zawarcia Umowy stopa oprocentowania pożyczki oraz prowizje i opłaty uwzględniane przy ustalaniu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, pozostaną niezmienione przez cały czas obowiązywania Umowy.

Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej.

Jestem klientem i mam dostęp do bankowości
internetowej


Zaloguj się i weź pożyczkę online

Zaloguj się i złóż wniosek

Nie jestem klientem

Zostaw numer, oddzwonimy

Zostaw numer

lub weź pożyczkę online do 3 000 zł

Weź pożyczkę online