Dlaczego warto u nas

  • Nie musisz mieć konta w naszym bankuwystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Akceptujemy różne źródła dochodów.
  • Jeśli masz u nas konto, pożyczkę załatwisz na klik w bankowości internetowej. Najszybciej i najkorzystniej. Pieniądze dostaniesz na swoje konto od razu, gdy podpiszesz umowę. 
    Zobacz ofertę konta osobistego
  • Możesz pożyczyć od 1 000 zł do 200 000 zł na dowolny cel, z okresem kredytowania do 10 lat. Swobodnie wybierasz też dzień płatności raty.
  • Skorzystaj ze specjalnych ofertwybierz ofertę dla siebie i obniż standardowe koszty pożyczki

Kalkulator dla pożyczki dostępnej w Moim ING

Ile potrzebujesz?
Na jak długo?

Ubezpieczenie obniża oprocentowanie pożyczki
RATA MIESIĘCZNA
Prowizja (Doliczymy ją do kwoty pożyczki)
0zł -5,5%
Oprocentowanie
Rata pożyczki ze składką ubezpieczeniową Ubezpieczenie dostępne, gdy kwota pożyczki nie przekracza 60 000 zł

  1. Sprawdź szczegóły dotyczące ubezpieczenia spłaty pożyczki oferowane przez Nationale-Nederlanden lub Aviva
  2. Obliczenia wykonane za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny oraz służą wyłącznie celom informacyjnym. Obliczenia te nie są ofertą udzielenia kredytu lub udzielenia go na określonych warunkach czy też zachętą do zaciągnięcia kredytu. Decyzja o przyznaniu kredytu w określonej kwocie i warunkach podejmowana jest po dokonaniu przez bank oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego.

icon

Czy wiesz, że...

...ubezpieczenie obniża oprocentowanie pożyczki! Więcej o ubezpieczeniu pożyczki

 

Oferty specjalne

Jeśli spłacasz już jakieś pożyczki

Z konsolidacją

Spłacasz już jakieś zobowiązania i szukasz dodatkowej gotówki? Skorzystaj z naszej oferty, spłać obecne zobowiązania z innych banków i ciesz się jedną ratą na dobrych warunkach! Dla pożyczki z konsolidacją prowizja wynosi 0 zł.

Sprawdź ratę
Pożyczka w ofercie specjalnej

0 zł prowizji

Jeśli potrzebujesz powyżej 15 000 zł do 100 000 zł, za prowizję zapłacisz 0 zł. 

Weź pożyczkę
Jeśli planujesz zakup eko produktów

Ekopożyczka

Wybierasz eko produkty - oszczędzasz! W Moim ING zwracamy prowizję za pożyczkę, jeśli zdecydujesz się na zakup na przykład sprzętu AGD klasy A+++, sprzętu sportowego, solarów i samochodów hybrydowych. 

Dowiedz się więcej

Regulaminy wszystkich naszych promocji znajdziesz tutaj 

Jak dostać pożyczkę

1

Składasz wniosek

Wypełnij wniosek 
lub zostaw numer, oddzwonimy.
Jeśli nie przelewasz wynagrodzenia do naszego banku, może Ci się przydać zaświadczenie o wysokości dochodów.

2

Ustalamy warunki

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i ustalimy szczegóły kredytu.

3

Pieniądze na Twoim koncie

Przelejemy pieniądze na Twoje konto (online lub w oddziale).

Z pożyczką możesz więcej

Ubezpiecz swoją pożyczkę

Ubezpieczenie do pożyczki daje Ci wiele korzyści, ale to Ty decydujesz, czy chcesz skorzystać z ubezpieczenia. Pomoże Ci ono spłacić pożyczkę, jeśli znajdziesz się w ciężkiej sytuacji losowej. Nie musisz pamiętać o opłacaniu składki. Pobieramy ją automatycznie co miesiąc – razem z ratą. Sprawdź szczegóły oferty

Spłacasz tak, jak Ci wygodnie

Dopasuj wysokość raty do swojej bieżącej sytuacji - spłacaj raz mniej, raz więcej. Możesz spłacić więcej niż ustalona rata. Spłata nie może być jednak niższa niż rata określona w umowie. Kredyt możesz również spłacić wcześniej w całości - bez dodatkowych kosztów.

Większa gotówka na dowolny cel

Potrzebujesz większej kwoty? Wybierz naszą pożyczkę hipoteczną. To najtańszy w naszym banku sposób na dużą gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Proponujemy kwoty od 70 000 zł z okresem kredytowania do 25 lat.
Dowiedz się więcej

Weź pożyczkę online lub zostaw numer, oddzwonimy

Możesz też złożyć wniosek w oddziale banku

Koszty kredytu

Okres kredytowania:

  • do 3 lat oprocentowanie stałe
  • powyżej 3 lat oprocentowanie zmienne
Koszty  

Oprocentowanie

od 6,99% do 9,00%
Prowizja od 0% do 9,99%

Weź pożyczkę online lub zostaw numer, oddzwonimy

Możesz też złożyć wniosek w oddziale banku

Pytania i odpowiedzi

Złóż wniosek tak, jak Ci wygodnie

Bez wychodzenia z domu - przez internet lub telefon

Weź pożyczkę online lub zostaw numer, oddzwonimy

Możesz też złożyć wniosek w oddziale banku

1 W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii klientów. Klienci mogą zgłaszać opinie przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Gwiazdę Jakości Obsługi otrzymują te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. 

2 Ranking Złoty Bankier to największe w kraju badanie poziomu obsługi bankowej, jakości produktów, komunikacji reklamowej i komunikacji w social media, społecznego zaangażowania banków oraz najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku finansowym. Organizatorami rankingu są Bankier.pl i Puls Biznesu, a partnerami merytorycznymi – Kantar TNS i Obserwatorium.biz.

3 Dane uzyskaliśmy na podstawie badania satysfkacji klientów naszego banku, którzy wzięli pożyczkę online. Badanie dotyczyło pożyczki gotówkowej. Dane obejmują ankiety przesłane do nas od 1.01.2017 r. do 30.08.2017 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,47%. 

Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 12 430 zł; całkowita kwota do zapłaty 17 251,29 zł; oprocentowanie zmienne 8,49%; całkowity koszt pożyczki 4821,29 zł (w tym: prowizja 806,71 zł, odsetki 2309,82 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1704,76 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł).

Pożyczka jest rozłożona na 46 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, w tym 45 rat po 337,97 zł i ostatnia rata 337,88 zł. Kalkulacja dokonana 18 marca 2020 r. ­– na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

Dla prezentowanych powyżej wartości, przyjęto dodatkowo następujące założenia:
1. Umowa będzie obowiązywać przez czas, na który została zawarta, zaś obie Strony wypełniać będą w całości i w terminie wynikające z niej zobowiązania (w przypadku ich naruszenia powstać mogą dodatkowe zobowiązania wskazane w Umowie),
2. odstępy czasu między datami przyjętymi dla obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania są zawsze równe rzeczywistej liczbie dni i wyrażane są w latach lub w ułamkach roku, przy czym rok liczy 365 dni (366 dni w przypadku lat przestępnych),
3. wynik obliczeń podawany jest z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku,
4. obowiązująca w dacie zawarcia Umowy stopa oprocentowania pożyczki oraz prowizje i opłaty uwzględniane przy ustalaniu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, pozostaną niezmienione przez cały czas obowiązywania Umowy.

Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej.

Jestem klientem i mam dostęp do bankowości internetowej

Zaloguj się i złóż wniosek

Jestem klientem i nie mam bankowości internetowej

Zostaw numer, oddzwonimy

Zostaw numer