Jak kupić?

Kup fundusze przez internet w Moim ING lub porozmawiaj ze Specjalistą Premium.

Kup fundusze

Warunkiem niezbędnym do składania zleceń i dyspozycji za pośrednictwem Banku jest podpisanie Umowy pośrednictwa w zakresie obsługi Funduszy Inwestycyjnych oraz nadanie przez Bank profilu inwestycyjnego Klienta, w oparciu o ustawę z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. nr 183, poz. 1538 z późn. zm.).

Dowiedz się więcej o Umowie pośrednictwa i badaniu profilu inwestycyjnego

Zastanawiasz się, co wybrać?

Z pomocą naszego Specjalisty Premium poznasz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i kupisz wybrany fundusz w Moim ING.

Porozmawiajmy na czacie

Rozpocznij czat

8:00-20:00 w dni robocze

Zostaw numer, oddzwonimy

Zostaw numer

lub odwiedź oddział

Zadzwoń

32 357 00 20

8:00-20:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty

Koszt połączenia wg stawek operatora.

Wiedza i edukacja

Chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w fundusze?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem

ABC inwestowania

Zobacz także

Lokata z Funduszem Premium

Połączenie funduszu inwestycyjnego i atrakcyjnej lokaty. Część wpłaty trafia na 3-miesięczną lokatę, a część inwestowana jest w wybrany fundusz.

  • 3,25 % w skali roku na lokacie
  • Minimalna wpłata 10 000 zł

Zobacz więcej

Informacje o ryzyku

Niektóre fundusze inwestycyjne mogą być niezgodne lub częściowo zgodne z Twoją wiedzą, doświadczeniem, sytuacją finansową, tolerancją ryzyka lub Twoimi celami inwestycyjnymi.

Inwestując w fundusze inwestycyjne, ryzykujesz utratę zainwestowanego kapitału. Wartości tytułów uczestnictwa funduszu mogą się zmieniać w zależności od sytuacji rynkowej. Zanim zainwestujesz, zapoznaj się z dokumentami: Prospektem informacyjnym Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych zarządzającego wybranym funduszem, Kluczowymi Informacjami dla Inwestorów, Informacjami dla Klienta Alternatywnego Funduszu Inwestycyjnego oraz ostatnie zaudytowanym rocznym lub półrocznym sprawozdaniem finansowym. Znajdziesz je na stronach internetowych towarzystw funduszy inwestycyjnych zarządzających Funduszami oraz w placówkach i na stronie internetowej banku www.ing.pl.

Dotychczasowe wyniki Funduszu nie stanowią gwarancji osiągnięcia podobnych wyników w przyszłości.

Informacja o opodatkowaniu

Zyski osiągnięte z inwestycji w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych mogą być obciążone podatkiem od dochodów kapitałowych. Opodatkowanie zależy od indywidualnej sytuacji inwestującego i może ulec zmianie w przyszłości.

Regulacje

Aby przystąpić do funduszy inwestycyjnych za pośrednictwem Banku, zgodnie wymogami prawa, konieczne jest podpisanie Umowy pośrednictwa oraz wypełnienie ankiety inwestycyjnej.

Tabela Opłat dostępna jest na stronie www.ing.pl/fiopremium