Aplikacja Moje ING

Bankuj wygodnie  po swojemu - tak jak lubisz. Z aplikacją Moje ING zrobisz wszystko, co chcesz zrobić w banku.

   

 

Nie wiesz jak zacząć przygodę z aplikacją?
Pobierz poradnik dla początkujących

Co nowego

Autostrady Autopay w Moim ING

 

Codzienne płatności

Płać szybko i wygodnie w każdej sytuacji. Korzystaj z karty w telefonie, BLIKA, Google Pay, Apple Pay i innych nowoczesnych form płatności - tak jak chcesz.

Dowiedz się więcej

 

Przelewy

Zwykłe i ekspresowe, w złotych i walutowe, jednorazowe i zaplanowane - nieważne, czego potrzebujesz, zrobisz to w kilka sekund w aplikacji Moje ING.

Dowiedz się więcej

 

Kontroluj swoje finanse

W aplikacji Moje ING stan konta sprawdzisz bez logowania, a po każdej zmianie salda wyślemy Ci powiadomienie. Przypomnimy Ci też o płatnościach, które schodzą z Twojej karty kredytowej, np. subskrypcjach Netflix.

Sprawdź co możesz zrobić

 

Dodatki i rabaty

Aplikacja Moje ING to więcej niż bankowość. To szybkie składanie wniosków 500+ i Dobry Start. To Twój podręczny dysk na dokumenty i kody na tańsze zakupy. A także baza ofert Visa ze zwrotem części pieniędzy za zakupy.

Dowiedz się, co jeszcze możesz

Bezpieczna aplikacja

Stosujemy światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych. Mamy nowoczesne rozwiązania, które chronią Twoje finanse.

Pobierz aplikację Moje ING mobile

   


Zobacz jak pobrać i aktywować aplikację:

Nie masz jeszcze konta?

Otwórz konto na selfie w aplikacji. Robi tak już co 4 klient1.

Zobacz jak:

1 Dotyczy klientów, którzy założyli konto przez internet. Dane za lipiec 2020.

Pobierz aplikację i oceń ją dobrze - jak inni

Moje ING ma świetne oceny w Google Play i App Store - 4,8 we wrześniu. Przekonaj się dlaczego.

Zacznij korzystać

Nasza aplikacja zdobyła wiele nagród, m. in. tytuł Najlepszej aplikacji mobilnej1, 2

Bankowość internetowa

W Moim ING na komputerze zrobisz przelew, potwierdzisz swoje wnioski urzędowe profilem zaufanym i szybko zalogujesz się do ZUS. Skorzystasz też z części funkcji dostępnych w naszej aplikacji.

Dowiedz się więcej

Zobacz także

Regulacje

Regulacje

Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług systemu bankowości internetowej.

Realizacja zleceń

Realizacja zleceń

Sprawdź, kiedy zostaną zrealizowane zlecone przez Ciebie dyspozycje.

Na tej stronie znajdziesz informacje o używanych przez nas nazwach handlowych usług banku i terminach, które im odpowiadają zgodnie z przepisami prawa.

Rozwiń i zapoznaj się z nimi
 • Prowadzenie konta – to - prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego konsumenta.
 • Zakładanie konta przy użyciu Selfie – to - wideoweryfikacja z wykorzystaniem kamery w telefonie - zdalna identyfikacja nowego klienta oparta na metodach biometrycznych. Porównujemy w niej rysy twarzy użytkownika z tymi na zdjęciu dowodu tożsamości.
 • Przelew krajowy – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew wewnętrzny – to- polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Stałe zlecenie – to - zlecenie stałe – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na cyklicznym przekazywaniu środków pieniężnych w określonej wysokości z rachunku płatniczego płatnika na rachunek płatniczy odbiorcy.
 • Przelew przez system bankowości internetowej Moje ING na Twoje konto osobiste w ING Banku Śląskim – to - polecenie przelewu wewnętrznego – usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Przelew na Twoje konto w dowolnym banku – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.
 • Przelew z rachunku karty kredytowej – to - polecenie przelewu - usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej polecenie przelewu wewnętrznego; jak również - polecenie przelewu wewnętrznego - usługa inicjowana przez płatnika polegająca na umożliwieniu przekazania środków pieniężnych między rachunkami płatniczymi prowadzonymi przez tego samego dostawcę.
 • Płatności kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.
 • Wypłaty kartą za granicą – to - transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych – usługa polegająca na wypłacie środków pieniężnych z rachunku płatniczego konsumenta na terytorium innego państwa członkowskiego za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wpłata gotówkowa – to - wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatę lub w placówce dostawcy.
 • Wypłata gotówkowa – to - wypłata gotówki – usługa polegająca na wypłacie gotówki z rachunku płatniczego konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wypłatę lub w placówce dostawcy.
 • Bankowość internetowa Moje ING lub system bankowości internetowej, Aplikacja Moje ING lub aplikacja Moje ING mobile – to - usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
 • Limit zadłużenia w koncie – to kredyt w rachunku płatniczym - usługa polegająca na udzieleniu kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, który umożliwia dysponowanie środkami pieniężnymi w wysokości przekraczającej saldo zgromadzone na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym konsumenta.

Zwycięzca w konkursie "Instytucja Roku 2020" w kategorii "Najlepsza aplikacja mobilna". Moje ING mobile wyróżnione za możliwości jakie daje użytkownikom, oraz łatwość poruszania się po systemie mobilnym.
ING Bank Śląski zwycięzca konkursu dla najlepszego banku cyfrowego w Europie Środkowo-Wschodniej - nagrodzony tytułem CEE’s Best Digital Bank w międzynarodowym konkursie Euromoney Awards of Excellence 2020. Bank został wyróżniony w obszarach e-commerce, zdalnej weryfikacji i otwartej bankowości.