Dodaj konto z innego banku w Moim ING

23 paź 2019

Masz konta i karty w różnych bankach? Teraz możesz je zobaczyć w jednym miejscu – w Moim ING, dzięki usłudze: „Dodaj konto z innego banku”. Testuj ją z nami!

ING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce umożliwia klientom podgląd kont i kart z różnych banków w jednym miejscu. Usługa Dodaj konto z innego banku w Moim ING to prosty sposób na szybkie i bezpieczne zarządzanie finansami, bez logowania za każdym razem do kilku aplikacji. Na początek w Moim ING można zobaczyć konta i karty z mBanku i z Banku Millennium - prywatne i firmowe. Listę banków będziemy rozwijać w przyszłości.

Nowe rozwiązanie w Moim ING wdrożyliśmy w oparciu o usługę dostępu do informacji o rachunku płatniczym (ang. Account Information Service, AIS). Wprowadziła ją Dyrektywa o usługach płatniczych 2 (PSD2) jako standard dla otwartej bankowości.

Usługa jest bezpieczna i zgodna ze standardami PSD2, a korzystanie z niej jest bezpłatne. To Ty decydujesz komu, jakie konta i w jakim zakresie udostępniasz. Dane w ramach usługi są chronione przez najnowocześniejsze technologie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w sektorze finansowym.

- Otwarta bankowość to zaproszenie do świata nowoczesnych finansów. Chcemy stale ułatwiać bankowanie naszym klientom i dlatego udostępniliśmy podgląd kont i kart z różnych banków w jednym miejscu, w Moim ING – powiedział Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego. - Już dziś nasi klienci mogą testować z nami nową usługę. To ogromna oszczędność czasu i wygoda w przypadku posiadania kont lub kart w kilku bankach. Wystarczy jedno spojrzenie na ekran telefonu, aby wiedzieć wszystko o swoich codziennych finansach – dodał Marcin Giżycki.

Dowiedz się więcej o usłudze Dodaj konto z innego banku

Zobacz także