Produkty kredytowe - jaki wybrać?

05 listopada 2020

Chcesz mieć stały dostęp do dodatkowych pieniędzy, czy wolisz otrzymać jednorazowo określoną kwotę i potem spłacać ją w ratach? Poznaj nasze produkty kredytowe i znajdź rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Wybierz produkt kredytowy dla siebie

Pożyczka gotówkowa

Skorzystaj z pożyczki gotówkowej, jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki na dowolny cel. Pożyczką możesz sfinansować zarówno drobne potrzeby, jak i większe inwestycje, np. nowy samochód.

Zobowiązanie będziesz spłacać w comiesięcznych ratach, a ich wysokość i okres spłaty możesz dostosować do swoich możliwości finansowych. Wysokość raty łatwo obliczysz na kalkulatorze pożyczki.

Pożyczka konsolidacyjna

Jeśli już posiadasz jakieś zobowiązania (np. zakupy na raty czy kredyt gotówkowy), możesz je połączyć w jedną pożyczkę i dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Dzięki temu uporządkujesz swoje finanse i obniżysz miesięczną ratę. 

Limit zadłużenia w koncie

Jeśli zdarza Ci się czasami być pod kreską, to limit zadłużenia w koncie jest produktem kredytowym dla Ciebie. Możesz korzystać z dodatkowych pieniędzy tak łatwo i wygodnie, jak z własnych pieniędzy na koncie.

Limit zadłużenia w koncie to forma debetu, z którego możesz korzystać przez określony czas. Odsetki zapłacisz tylko za wykorzystaną kwotę. Ponieważ nie masz ustalonego harmonogramu ani terminu spłaty, korzystanie z limitu zadłużenia wymaga większej dyscypliny finansowej.

Karta kredytowa

Karta kredytowa przyda Ci się, jeśli regularnie korzystasz z zakupów na kredyt. Wysokość limitu na karcie jest zależna od Twojej zdolności kredytowej. Podobnie jak w limicie zadłużenia, dzięki karcie kredytowej masz stały dostęp do dodatkowych pieniędzy.

Zaletą korzystania z karty kredytowej jest okres bezodsetkowy. Okres bezodsetkowy to czas, w którym możesz skorzystać z przyznanego limitu bez naliczania odsetek, pod warunkiem, że spłacisz zadłużenie w wyznaczonym terminie spłaty.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to sposób na otrzymanie dużej sumy pieniędzy na dowolny cel, np. na generalny remont lub nowy samochód, z którego nie musisz się rozliczać. Kwota pożyczki hipotecznej może być dużo większa, niż kwota pożyczki gotówkowej, ponieważ zabezpieczeniem jest nieruchomość. Maksymalna kwota zależy od oferty banku.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to pieniądze na sfinansowanie konkretnego celu np. budowy domu, zakupu mieszkania czy działki. Pieniędzmi z kredytu hipotecznego możesz także zapłacić za remont nieruchomości. Ubiegając się o taki kredyt, musisz być przygotowany na to, że bank będzie wymagać od Ciebie wkładu własnego. 

Szukasz dodatkowych informacji?

Więcej o naszej ofercie